STC Higher Education

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O STC

STC Higher Education rozszerzyło już swoje spożycie i oferuje szersze opcje kursów, a także większą elastyczność w programach nauczania. STC Higher Education jest obecnie wiodącym instytutem biznesu i IT na szkolnictwie wyższym na Malcie.

STC Higher Education Obecnie oferuje najnowocześniejsze obiekty szkoleniowe i programy nauczania dla setek studentów maltańskich we współpracy z liderami światowymi, takimi jak Middlesex University, NCC Education, Cisco, Microsoft i Redhat Linux. Dzięki temu uczestnicy mogą uzyskać międzynarodowe akredytowane kwalifikacje, ucząc się lokalnie. Dzięki tym działaniom STC Higher Education stało się ważnym ośrodkiem lokalnym dla osób, które poważnie myślą o karierze zawodowej w zakresie zarządzania, systemów informatycznych i technologii informacyjnych. Od osób, które chcą się uczyć, aby zmienić perspektywy kariery zawodowej na profesjonalistów poszukujących najwyższej klasy kwalifikacji w zakresie IT lub zarządzania. STC Higher Education stała się najbardziej zaufanym wyborem na Malcie.

Szkolnictwo wyższe STC na Malcie stawia na jakość i profesjonalizm w szkolnictwie wyższym. Nie tylko patrzymy na akademickie aspekty naszych studentów, ale także jesteśmy dumni z osobistego zainteresowania naszymi uczniami. Zarówno nasi pracownicy, jak i tutorzy są zawsze gotowi do pomocy naszym studentom w osiąganiu najlepszych doświadczeń ze szkolnictwa wyższego STC.

Przeszłość

Firma została założona w 1997 roku, z pierwszą siedzibą w Swatar, granice Dingli. To było wcześniej znane jako Rządowe Centrum Komputerowe. Czternaście firm informatycznych wspólnie z rządem Malty zgodziło się utworzyć spółkę typu joint venture, której mandat ma na celu stworzenie skutecznego i rentownego centrum doskonalenia zawodowego, oferującego szkolenia w zakresie ciągłego doskonalenia umiejętności informatycznych.

60575_logos.png

Lokalizacje

Pembroke

Address
STC Higher Education
Block D, Giorgio Mitrovich Street

PBK1014 Pembroke, Malta