Malta Lingua

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Maltalingua School of English

Nasza szkoła języka angielskiego mieści się w niedawno odnowionym zabytkowym budynku z widokiem na malowniczą i tętniącą życiem zatokę St. Julian's. Szkoła zapewnia atrakcyjne nowoczesne sale lekcyjne, bezpłatne studio internetowe, recepcję i wypożyczalnię. Główną atrakcją szkoły jest duży taras na dachu i basen, który jest głównym punktem spotkań w szkole.

Główne zalety Maltalingua to zapewnienie wysokiej jakości kursów języka angielskiego, a także oferowanie kompletnego pakietu zajęć, wycieczek towarzyskich i różnorodnych możliwości zakwaterowania. Nasz przyjazny i osobisty zespół zapewni, że zdobędziesz najlepsze doświadczenia związane z nauką.

Nasza szkoła jest jedną z jedynych angielskich szkół językowych na wyspie i dążymy do utrzymania najwyższych międzynarodowych standardów akademickich.

Dyrektor szkoły wnosi ponad 20 lat doświadczenia i rekrutuje tylko nauczycieli posiadających uznane kwalifikacje EFL, takie jak certyfikat TEFL (nauczanie języka angielskiego jako języka obcego), CELTA lub DELTA (lub odpowiednik).

Jesteśmy przekonani, że Maltalingua oferuje najlepsze doświadczenia z nauki języka angielskiego w konkurencyjnych cenach w dowolnym miejscu na świecie.

Maltalingua z dumą zaprasza Cię do niezapomnianych wrażeń i czekamy na Ciebie w naszej międzynarodowej szkole języka angielskiego w niedalekiej przyszłości.

Kursy języka angielskiego

Maltalingua oferuje różnorodne kursy języka angielskiego dostosowane do potrzeb wielu różnych typów studentów. Kursy prowadzone są w małych grupach z przyjazną atmosferą i są odpowiednie dla dorosłych w każdym wieku. Ogólne, intensywne i prywatne kursy języka angielskiego są otwarte dla wszystkich studentów, natomiast kursy przygotowujące do egzaminów biznesowych i egzaminacyjnych wymagają od studentów poziomu języka angielskiego średnio zaawansowanego lub wyższego. W przypadku kursów przygotowujących do egzaminów Standard English, Intensive English i IELTS maksymalna liczba uczniów to 12 na klasę (średnio 6-8). Kursy języka angielskiego biznesowego są ograniczone do 8 uczniów w klasie (średnio 5-6). Oferujemy również prywatne lekcje języka angielskiego dla uczniów, którzy chcieliby od nauczyciela zwrócić szczególną uwagę.

Dlaczego warto wybrać Maltalingua?

 • Brak opłat za rezerwację lub agencję
 • Brytyjska własność i prowadzona szkoła
 • Członek EAQUALS
 • Wysokiej jakości nauczanie
 • Główna szkoła z basenem
 • Kawiarnia i taras na dachu
 • Doskonała lokalizacja w szkole
 • Świetna szkolna atmosfera

Dlaczego warto wybrać Maltę?

 • Angielski to język urzędowy
 • Zabawne i bezpieczne miejsce przeznaczenia
 • Członek UE (najmniejszy!)
 • 164 lata to brytyjska kolonia
 • Świetny stosunek jakości do ceny
 • Wspaniała lokalizacja
 • Angielski pod słońcem!

Lokalizacja, lokalizacja Lokalizacja!

Szkoła języka angielskiego Maltalingua znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji na Malcie w St Julian. Szkoła wychodzi na malowniczą zatokę St. Julian's, która jest otoczona wysoko ocenianymi śródziemnomorskimi restauracjami, kawiarniami i tętniącymi nocnym życiem klubami. Szkoła znajduje się po drugiej stronie ulicy od brzegu i idealnie leży w historycznej części miasta. Wszystkie opcje zakwaterowania oferowane przez Maltalingua znajdują się w odległości krótkiego spaceru od szkoły.

Członkostwo i akredytacje

Maltalingua jest w pełni akredytowanym członkiem EAQUALS, prestiżowej nagrody Excellence w edukacji językowej.

EAQUALS to międzynarodowa akredytacja, która jest ważnym uznaniem dla jakości szkoły.

Szkoła została oceniona w dwunastu różnych kategoriach, które mierzą standardy szkoły i jej usług, nasz program w języku angielskim, warunki zatrudnienia personelu, dobre samopoczucie uczniów i dostarczone informacje.

Maltalingua otrzymał punkty doskonałości w 8 z 12 kategorii.

Inspektorzy zidentyfikowali punkty doskonałości w następujących kategoriach:

 1. Zarządzanie i administracja
 2. Nauczać i uczyć
 3. Projektowanie kursów i systemy wspomagające
 4. Środowisko uczenia się
 5. Obsługi klienta
 6. Zapewnienie jakości
 7. Profil i rozwój pracowników
 8. Komunikacja zewnętrzna

Szkoły EAQUALS są uznawane przez CSN (Szwecja), we Włoszech za Progetto Lingue 2000, który zapewnia zaliczenie wyższego wykształcenia, aw Szwajcarii za nauczanie języka w przedsiębiorstwie.

Wyposażenie szkół

Szkoła językowa Maltalingua jest jedną z najbardziej wyjątkowych szkół językowych na Malcie. Szkoła jest dobrze utrzymana, nowoczesna i oferuje doskonałe udogodnienia:

 • Wygodne, jasne, duże klasy
 • Wszystkie klasy są kontrolowane przez cały rok
 • Technologia Classroom z interaktywną tablicą
 • 90m² ogród na dachu z ławkami i parasolami
 • Prywatny basen
 • Szkolna kawiarnia
 • Sala komputerowa z bezpłatnym dostępem do Internetu
 • Biblioteka z książkami i DVD
 • Bezpłatne (szybkie!) Połączenie Wi-Fi w całej szkole
 • Recepcja do wspierania studentów
 • A co najważniejsze przyjazna i przyjazna atmosfera!

Nasz wyspecjalizowany zespół wsparcia na Malcie chętnie pomoże w zorganizowaniu wszelkich działań lub wycieczek. Zapraszamy również do udziału w naszych cotygodniowych zajęciach, z których wiele jest bezpłatnych.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Zobacz kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Dodatkowy kurs prywatny

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 - 52 tygodnie Otwarta rekrutacja Malta Saint Julian's

Ten dodatkowy coaching można połączyć z lekcjami grupowymi i umożliwia uczniom bardziej szczegółowe omówienie konkretnych obszarów języka angielskiego z nauczycielem w prywatnym otoczeniu. [+]

Ten dodatkowy coaching można połączyć z lekcjami grupowymi i umożliwia uczniom bardziej szczegółowe omówienie konkretnych obszarów języka angielskiego z nauczycielem w prywatnym otoczeniu.

Czas trwania: 5 lub 10 lekcji / tydzień po 45 minut każdyData rozpoczęcia: każdy poniedziałekPoziom: początkujący do zaawansowanegoDługość: 1 - 52 tygodnieMaksymalny rozmiar klasy: 1 [-]

Intensywny angielski biznesowy

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 8 tygodnie Otwarta rekrutacja Malta Saint Julian's + 1 więcej

Intensywny angielski biznesowy oferuje 30 lekcji tygodniowo (4,5 godziny dziennie, od poniedziałku do piątku), z dodatkowym modułem, który koncentruje się na płynności i komunikacji po południu. Ponieważ popołudniu jest zwykle mniej studentów, istnieje jeszcze większa elastyczność tematów, aby lepiej odpowiadać na potrzeby poszczególnych uczestników. [+]

Kursy Business English to doskonały wybór dla zmotywowanych i zapracowanych osób na kierowniczych stanowiskach i studentów biznesowych o umiarkowanej lub wysokiej znajomości języka angielskiego; uczniowie muszą być średniozaawansowani (B1) lub wyżsi. Wiemy, że twój czas jest cenny; Dlatego Maltalingua dąży do tego, aby jak najszybciej i sprawnie rozwijać umiejętności językowe potrzebne w życiu zawodowym.

Kurs ma na celu pomóc w komunikowaniu się w anglojęzycznym środowisku biznesowym. Nauka odbywa się w małych grupach liczących nie więcej niż 8 uczniów i obejmuje wiele tematów, w tym:

Udział w spotkaniach biznesowych i przemówieniach;Odpowiada e-mailem i telefonicznie;Techniki rekrutacji i rozmowy kwalifikacyjnej;Dawać prezentacje;Mała rozmowa na rozmowy poza spotkaniami.... [-]

Intensywny kurs angielskiego "Crash"

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 52 tygodnie Otwarta rekrutacja Malta Saint Julian's + 1 więcej

Nasz intensywny kurs angielskiego "Crash" ma na celu zaoferowanie uczniowi możliwości poprawy poziomu angielskiego w możliwie najkrótszym czasie. Kurs może być prowadzony tak długo, jak to konieczne. [+]

Nasz intensywny kurs angielskiego "Crash" ma na celu zaoferowanie uczniowi możliwości poprawy poziomu angielskiego w możliwie najkrótszym czasie. Kurs może być prowadzony tak długo, jak to konieczne.

Kurs intensywnego języka angielskiego jest odpowiedni dla dorosłych na wszystkich poziomach od początkującego (A1) do zaawansowanego (C1) i jest nauczany w małych grupach nie większych niż 12. Pozwala to naszym nauczycielom wykorzystywać dynamikę nauczania w grupie, a jednocześnie skupić się na potrzeby każdego ucznia.

Nasz intensywny kurs angielskiego obejmuje 30 lekcji w tygodniu.

4 lekcje dziennie obejmują wszystkie aspekty poprawy umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim i obejmują zadania związane z czytaniem i czytaniem, mówieniem i pisaniem, a także podstawową gramatykę, wymowę i poszerzanie zakresu słownictwa;2 dodatkowe lekcje dziennie to okazja do większego rozwoju płynności i komunikacji.... [-]

Prywatny kurs angielskiego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 52 tygodnie Otwarta rekrutacja Malta Saint Julian's + 1 więcej

Trening w prywatnym języku angielskim to wysoce efektywny i intensywny rodzaj nauki języka, w którym nacisk kładziony jest na indywidualne cele nauczania i punkty centralne uczestnika. Instrukcja jest stale dostosowywana do umiejętności językowych poszczególnych uczniów. [+]

Trening w prywatnym języku angielskim to wysoce efektywny i intensywny rodzaj nauki języka, w którym nacisk kładziony jest na indywidualne cele nauczania i punkty centralne uczestnika. Instrukcja jest stale dostosowywana do umiejętności językowych poszczególnych uczniów.

Dużą zaletą tego rodzaju kursu jest to, że nauczyciele mogą wyłącznie zaspokajać mocne i słabe strony ucznia. Zakres tematyczny obejmuje wszystkie aspekty ogólnego języka angielskiego, takie jak angielski biznesowy lub konkretne tematy zawodowe, np. Prawo, medycyna, marketing itp.

Zachęcamy również studentów do informowania nas przed przybyciem na temat lub temat, który chcieliby objąć. Na przykład, jeśli masz seminarium lub spotkanie, na które chcesz się przygotować, zachęcamy Cię do przesłania informacji bezpośrednio do twojego prywatnego nauczyciela, który następnie odpowiednio przygotuje się na twoje przybycie.... [-]


Przygotowanie do egzaminu IELTS

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 4 - 48 tygodnie Otwarta rekrutacja Malta Saint Julian's + 1 więcej

Nasz kurs przygotowujący do egzaminu IELTS jest przeznaczony dla studentów na poziomie wyższym, którzy skorzystają z uznawanych na całym świecie kwalifikacji, które oceniają ich umiejętności językowe. [+]

Nasz kurs przygotowujący do egzaminu IELTS jest przeznaczony dla studentów na poziomie wyższym, którzy skorzystają z uznawanych na całym świecie kwalifikacji, które oceniają ich umiejętności językowe.

IELTS (International English Language Testing System) został zaprojektowany w celu oceny umiejętności językowych kandydatów, którzy chcą studiować lub pracować w środowisku anglojęzycznym, a egzaminujący otrzymują również cenny certyfikat, który jest uznawany przez profesjonalne instytucje i uniwersytety na całym świecie.

Nasz intensywny kurs IELTS składa się z 30 lekcji w tygodniu.

4 lekcje dziennie koncentrują się na rozwijaniu umiejętności posługiwania się językiem angielskim w klasie General English specyficznej dla uczniów;2 lekcje dziennie koncentrują się na rozwijaniu umiejętności egzaminu IELTS, technik i egzaminu IELTS.... [-]

Standardowy angielski dla firm

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 8 tygodnie Otwarta rekrutacja Malta Saint Julian's + 1 więcej

Kursy Business English to doskonały wybór dla zmotywowanych i zapracowanych osób na kierowniczych stanowiskach i studentów biznesowych o umiarkowanej lub wysokiej znajomości języka angielskiego; uczniowie muszą być średniozaawansowani (B1) lub wyżsi. Wiemy, że twój czas jest cenny; Dlatego Maltalingua dąży do tego, aby jak najszybciej i sprawnie rozwijać umiejętności językowe potrzebne w życiu zawodowym. [+]

Kursy Business English to doskonały wybór dla zmotywowanych i zapracowanych osób na kierowniczych stanowiskach i studentów biznesowych o umiarkowanej lub wysokiej znajomości języka angielskiego; uczniowie muszą być średniozaawansowani (B1) lub wyżsi. Wiemy, że twój czas jest cenny; Dlatego Maltalingua dąży do tego, aby jak najszybciej i sprawnie rozwijać umiejętności językowe potrzebne w życiu zawodowym.

Kurs ma na celu pomóc w komunikowaniu się w anglojęzycznym środowisku biznesowym. Nauka odbywa się w małych grupach liczących nie więcej niż 8 uczniów i obejmuje wiele tematów, w tym:

Udział w spotkaniach biznesowych i przemówieniach;Odpowiada e-mailem i telefonicznie;Techniki rekrutacji i rozmowy kwalifikacyjnej;Dawać prezentacje;Mała rozmowa na rozmowy poza spotkaniami.... [-]

Standardowy kurs języka angielskiego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 52 tygodnie Otwarta rekrutacja Malta Saint Julian's + 1 więcej

Kurs standardowy języka angielskiego ma na celu poprawę ogólnych umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim oraz pomoc w zrozumieniu języka angielskiego. Ten kurs jest najbardziej odpowiedni dla uczestników, którzy poświęcają połowę dnia na doskonalenie swojego angielskiego. [+]

Kurs standardowy języka angielskiego ma na celu poprawę ogólnych umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim oraz pomoc w zrozumieniu języka angielskiego. Ten kurs jest najbardziej odpowiedni dla uczestników, którzy poświęcają połowę dnia na doskonalenie swojego angielskiego.

Standardowy kurs języka angielskiego jest dostępny na sześciu poziomach: od początkującego (A1) do zaawansowanego (C1) i rozpoczyna się w każdy poniedziałek. Program obejmuje angielskie umiejętności słuchania, czytania, mówienia i pisania, a także ma na celu poprawę gramatyki, słownictwa i wymowy. Głównym celem jest poprawa płynności i komunikacji, a nauczyciele zapewniają możliwość ćwiczenia języka angielskiego na każdej lekcji. Ponieważ nie ma ustalonego limitu czasu, uczniowie mogą uczestniczyć w tym kursie tak długo, jak to konieczne.... [-]


Filmy

Maltalingua: Escuela de inglés en Malta

Maltalingua English Language School in Malta