Inlingua Malta

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wiedza, umiejętności. Reputacja. Doświadczenie. Jakość. Są to powody, dla których co roku, studenci z całego świata wybierają się centrum inlingua. inlingua ma zaszczyt być jednym z wiodących szkół językowych na Malcie, która stanowi część globalnej sieci inlingua międzynarodowego uważamy podstawowych wartości naszej szkoły, a naszym serwisem, są tym, co odróżnia nas od reszty szkół angielskich tutaj na Malcie ,

Przekraczanie barier językowych

Komunikacja jest kluczem do sukcesu dla każdego aspektu życia. Wspólny język jest podstawą dobrej komunikacji i inlingua w międzynarodowym hasłem, przekraczanie barier językowych, co doskonale oddaje inlingua określa robić. Naszym celem jest nauczanie języków na świecie, tak, że mamy wspólny język, z którymi możemy dzielić nasze życie i śmiech z obywatelami świata barier językowych Crossing - dostosowanie świat razem.

Robimy rzeczy inaczej

W inlingua Malta, nie tylko uczyć angielskiego, uczymy angielskiego droga inlingua.

Nasze książki Oczywiście, nasz język zasobów edukacyjnych oraz metodę inlingua nauczania wszystkim przyczynić się do skutecznego i udanego szkolenia językowe.

Metoda inlingua następująco podstawowe zasady, które koncentrują się na wykorzystaniu języka zamiast czytania o tym, i jesteśmy przekonani, że nasze podejście działa, ponieważ inlingua posiada ponad 40-letnie doświadczenie w dostarczaniu udanego szkolenia językowe z ludźmi z całego świata, dzięki czemu inlingua wyróżniać od reszty szkoły językowe na Malcie

My robimy to proste

Inlingua Malta ma 36-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego i rozumiemy, że uczenie się nowego języka może wydawać się skomplikowane dla niektórych osób. Mając zaczynać od zera, jak dziecko uczy się mówić po raz pierwszy może uniemożliwić podejmowania to pierwszy krok na drodze do nauki języków obcych.

Wszyscy nasi trenerzy są w pełni certyfikowane z wieloletnim doświadczeniem i rozumieją wyzwania, które stoją uczniowie w klasie. Podczas nauki języka angielskiego z nami widać, że uczenie się nowego języka może być zabawne i stymulujące.

Nasi trenerzy poprowadzą Cię przez cały proces, pomaga podjąć to nowe wyzwanie i zanim się zorientujesz, będzie można mówić po angielsku łatwo i pewnie dlatego, że tak naprawdę robią to takie proste!

Zrób to dobrze

Wybierz inlingua Malta dla kursu językowego i zrobić to dobrze za pierwszym razem. Od pierwszego dnia, można porozumieć się w języku angielskim i od razu zaczniesz poprawić i czuć się bardziej pewni swoich umiejętności.

W klasie, nasi trenerzy poprowadzi Cię do produkcji zdań, które są poprawne gramatycznie jak i tematycznie, a wkrótce, znajomość języka angielskiego przyjdzie do was w sposób naturalny. Jak można zdobyć doświadczenie zrobisz mniej błędów i uczyć się szybciej.

Więc wybrać inlingua dla kursów językowych i uczyć się angielskiego na Malcie naszą drogę. Dostaniesz to dobrze za każdym razem!

classroom1.jpg

Szkoła Językowa Malta

 • inlingua Malta jest częścią inlingua International, największego stowarzyszenia rękach prywatnych szkół językowych na świecie, mającą obecnie 309 ośrodków w 35 różnych krajach na całym świecie
 • Jesteśmy drugim instytut zorganizować kursy języka angielskiego na Malcie. Nasza szkoła działa na wyspie od 1980 r. - Jesteśmy ustawiaczy trend w branży EFL na Malcie
 • Metoda inlingua, nasz własny sposób nauczania języka angielskiego okazał się skutecznym narzędziem w udanej szkolenia językowe.
 • Wszystkie podręczniki inlingua angielski są specjalnie opracowane przez nasz dział akademickiego w Szwajcarii
 • Ponad 300 tysięcy osób rocznie wybrać kurs językowy inlingua nauczyć się nowego języka
 • 44 klimatyzowanych sal lekcyjnych
 • sala wykładowa, Junior i pokój DVD wyposażone w tablice interaktywne
 • Biblioteka / Centrum Samokształcenie
 • Student Wspólny pokój
 • Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w całym budynku inlingua
 • 24-godzinna Infolinia awaryjny
 • Prywatny inlingua Akademik położony w St Julian
 • Z powodu pewnych ograniczeń, nasza szkoła w niedostępne dla osób na wózkach związana. inlingua Malta oferuje szkolenia językowe One-to-One w miejscu zakwaterowania na życzenie

Lokalizacje

Sliema

Address
inlingua Malta
9, Guzi Fava Street, Off Bisazza Street,
Sliema, SLM 1632
MALTA

Sliema, Malta