Malaysian Institute of Art (MIA)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1967 roku jako organizacja non-profit, Instytut wyszkolił tysiące profesjonalnych artystów, projektantów i artystów dla przemysłów kreatywnych w tym kraju. Obecnie Instytut oferuje szereg kursów dyplom w dziedzinie sztuki, designu i muzyki z kompleksowych i dobrze zaprojektowanych treści kursu.

Nacisk położony jest na opanowanie umiejętności twórczych, pogłębione pyta, rozwój koncepcyjny, krytycznego myślenia i wiedzy informatycznej. Instytut dokłada wszelkich starań, aby zintegrować wiedzy informatycznej i wartości kulturowych wieloetniczne do swoich programów szkoleniowych w celu zwiększenia zakresu uczenia się i twórczego jakości studentów.

Malezyjski Instytut Sztuki (MIA) starań, aby zapewnić niedrogie i jakości kształcenia w twórczości artystycznej poprzez zapewnienie sprzyjającego środowiska dla studentów do rozwijania swoich twórczych potencjałów i dążyć do doskonałości artystycznej. Jego celem jest przygotowanie kreatywnych, innowacyjnych, pewny siebie i samodzielności profesjonalnych artystów, projektantów i muzyków do potrzeb rozwoju kraju. Instytut jest zobowiązana do zaspokojenia potrzeb zasobów ludzkich, zapewniając dobrze wyszkolonych absolwentów, którzy przyczynią się do postępu w branży twórczej.

Lokalizacje

Kuala Lumpur

Malaysian Institute Of Art (MIA)

Address
Institut Seni Lukis Malaysia
294-299, Jalan Bandar 11,
Taman Melawati

53100 Kuala Lumpur, Terytorium Federalne Kuala Lumpur, Malezja
Telefon
+60 3-4108 8100