IUMW - International University of Malaya-Wales

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

"Wyjątkowe partnerstwo, niepowtarzalna okazja"

Największa współpraca w końcu znajduje się w Kuala Lumpur. Międzynarodowy Uniwersytet Malajski-Walia ( IUMW ) to wzajemne partnerstwo między University of Malaya i University of Wales w Wielkiej Brytanii.

IUMW jest pierwszym uniwersytetem w Azji Południowo-Wschodniej, który został przyjęty jako członek brytyjskiej akademii wyższej (HEA), uznanego brytyjskiego organu zajmującego się kształceniem i nauczaniem w szkolnictwie wyższym.

Korzystając z wybitnych osiągnięć obu uczelni, wraz z naszą własną grupą naukowców, IUMW oferuje szereg kursów licencjackich i podyplomowych dla studentów lokalnych i zagranicznych. Chcemy być wszechstronną uczelnią ukierunkowaną na badania, uznaną za innowacyjne nauczanie i uczenie się, badania naukowe, usługi społeczne i zarządzanie oświatą.

Wizja

Naszą wizją jest być wzorcową i innowacyjną międzynarodową instytucją szkolnictwa wyższego, znaną z absolwentów, którzy odpowiadają na globalne potrzeby i tworzą wartość dla otwartego i opartego na współpracy świata biznesu, handlu, nauki i technologii.

Misja

Sercem naszej misji jest ustanowienie i utrzymanie międzynarodowej instytucji szkolnictwa wyższego, której wyróżniająca się marka jest wyrazem światowej klasy doskonałości w nauczaniu, uczeniu się oraz badaniach i innowacjach. Nasi absolwenci są ambasadorami naszej marki, którzy będą siłą napędową rynku lokalnego i globalnego.

Podstawowe wartości

  • W naszych dążeniach do realizacji naszej wizji i misji, te podstawowe wartości prowadzą nas:
  • Przyjmowanie zrównoważonego rozwoju jako centralnej zasady organizacji jego działań
  • Być innowacyjnym i przedsiębiorczym
  • Jest istotne, aby pozostać na czele
  • Być uczciwym i godnym zaufania w naszych kontaktach z interesariuszami
  • Dostarczanie jakości i doskonałości z dumą
  • Poszanowanie innych, aby zainspirować ich do dostarczania wszystkiego, co najlepsze
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Podstawowy rok » Widzieć Health BScs » Widzieć Bachelor of Business Administration » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć MA » Widzieć MSc » Widzieć Doktorat » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Podstawowy rok

Fundacja w nauce

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2019 Malezja Kuala Lumpur

Twoja podróż edukacyjna sprawi, że zdobędziesz solidne podstawy w biologii, chemii, fizyce i matematyce, a także umiejętności takie jak krytyczne myślenie, pisanie, publiczne wystąpienie i techniki prezentacji.

[+]

Ten roczny program fundacyjny zapewnia studentom solidną platformę do dalszych studiów na Wydziale Nauki, Technologii, Inżynierii i Matematyki lub na Wydziale Zdrowia i Nauk Społecznych. Studenci tego programu nie tylko zdobywają solidne podstawy w zakresie przedmiotów ścisłych, ale są także uprawnieni do innych odpowiednich umiejętności, takich jak krytyczne myślenie, publiczne wystąpienie i techniki prezentacji. Ponadto uczniowie otrzymają wiele praktycznych doświadczeń, niezbędnych każdemu uczniowi, który chce osiągnąć sukces w dziedzinie nauk ścisłych. Wyposażenie laboratoryjne Studenci będą mieli dostęp do dobrze wyposażonych laboratoriów naukowych w Centrum Studiów Fundacji w Nauce (PASUM), University of Malaya, aby prowadzić swoją praktyczną klasę.... [-]


Fundacja w sztuce

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2019 Malezja Kuala Lumpur

Twoja podróż edukacyjna sprawi, że zdobędziesz solidną podstawę w Biznesie, Finansach, Komunikacji i Prawach, a także w rozwoju interpersonalnym, takim jak krytyczne myślenie, pisanie, publiczne wystąpienie i techniki prezentacji. [+]

Fundacja IUMW w dziedzinie sztuki jest programem przygotowawczym, który zapewnia studentom szeroki zakres wiedzy w zakresie podstawowej materii kursu, konstruktywnie komunikując się i wykorzystując wiedzę dla dobra innych.

Zapewnia studentom wgląd do różnych dyscyplin na Wydziale Biznesu i Prawa, Wydziale Nauk o Zdrowiu i Naukach Społecznych lub na Wydziale Humanistycznym. Program podnosi poziom znajomości języka angielskiego, zdobywa wiedzę do samodzielnego i twórczego myślenia, skutecznie przekazuje wiedzę innym i działa w sposób konstruktywny, etyczny i profesjonalny.

Twoja podróż edukacyjna została skrupulatnie zaprojektowana, aby uwolnić pełny potencjał do zdobywania kwalifikacji zawodowych i studiów licencjackich. Wszystko to i wiele więcej w unikalnym pakiecie edukacyjnym, w tym tętniącym życiem uniwersyteckim w sercu Kuala Lumpur.... [-]


Kontakt

Adres International University of Malaya-Wales, Administration Wing, 1st Floor, Block A City Campus, Jalan Tun Ismail
50480 Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur, Malezja
Telefon undefined