Przeczytaj oficjalny opis

Wprowadzenie

W dzisiejszym konkurencyjnym środowisku pracy, jak łatwo można zabezpieczyć wszystkie swoje ambicje? Jak można zrealizować swoje najbardziej pożądane cele zawodowe, pozostawić swój ślad na świecie i stał się najbardziej utytułowanym wersja siebie? Odpowiedź jest prosta: Professional Training.

Jest to świat wyborów, jeśli chodzi o szkolenia zawodowego i każdy może otworzyć nowe drzwi.

Morgan międzynarodowa została oferując profesjonalne rozwiązania dostosowane do szkolenia profesjonalistów i firm, które chcą odnieść sukces od 1995 roku.

W pierwszej profesjonalnej instytucji szkoleniowej na Bliskim Wschodzie oraz z ponad 21 lat doświadczenia 70,000+ szkolenia specjalistów na całym świecie, Morgan zapewnia indywidualne podejście i jakość nauczania, aby pomóc spełnić swoje cele zawodowe. Oferujemy profesjonalne certyfikaty, dyplomy, świadectwa fundamentalnych, umiejętności technicznych i miękkich warsztaty catering do potrzeb dziedzinie finansów, księgowości, zarządzania zasobami ludzkimi, marketingu i logistyki.

Wszystkie wielkie powody, aby wybrać Morgan jako preferowanego dostawcy szkoleń:

Doświadczenie Ekspert i porady: Morgana 21 lat doświadczeń oznacza kandydaci otrzymują tylko jakości szkolenia z ekspertami, którzy już opanowali najskuteczniejszych dróg do sukcesu Sieci szans z ponad 70.000 absolwentów na całym świecie Zdecydowana Globalny zasięg: Biura w 37 lokalizacjach na całym świecie daje kandydatom dużą elastyczność transferowego połowie lat studiów i mają nieograniczony dostęp do wsparcia i wytycznych na czterech kontynentach Certyfikowane i doświadczonych instruktorów Morgan pełni wspiera swoich kandydatów, oferując pomoc i wskazówki od początku do końca Różnorodne i elastyczne opcje kształcenia: Wybór Morgan żywych zajęć, samokształcenie, filmy online, korepetycje i sesji przeglądarki oznacza, kandydaci mogą zmieścić ich uczenia się ich stylu życia, potrzeb i możliwości. Morgan Obietnica: Wierzymy w ciebie! I wiemy, że można odnieść sukces. W rzeczywistości, jesteśmy tak pewni, stworzyliśmy Morgan obietnicy, oferując bezpłatną naukę dla powtórzenia oczywiście jeśli zakończyć program, ale nie zdać egzaminu. Lądowanie swoją wymarzoną pracę stało się jeszcze łatwiejsze! Jako Morgan Absolwentów, otrzymasz bezpłatny dostęp do przyłączenia Morgan Connect, naszą platformę internetową przeznaczoną do łączenia się z firm głośnych chce zatrudnić utalentowanych i certyfikowanych specjalistów, tak jak ty.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Morgan International

przyciąganie talentów i utrzymanie podejmuje swoje miejsce na szczycie agendy dla biznesu, a to oznacza, specjaliści HR są teraz ważniejsze niż kiedykolwiek ... [+]

SHRM Certified Professional

przyciąganie talentów i utrzymanie podejmuje swoje miejsce na szczycie agendy dla biznesu, a to oznacza, specjaliści HR są obecnie ważniejsze niż kiedykolwiek.

Sprawa dla HR

Pole Zasobów Ludzkich ma coraz większe znaczenie dla sukcesu firmy. Oznacza to większe możliwości niż kiedykolwiek dla specjalistów HR, ale także rosnącą koncentrację na certyfikowanych umiejętności, które mogą prowadzić firmom jeszcze większy wzrost.

Idealny dla Ciebie?

Jeśli jesteś w HR, korzyści, rekrutacji i pracy w pokrewnych dziedzinach, The SHRM-CP zapewnia umiejętności, które mogą podjąć swoją karierę wyższa. Jeśli jesteś już w górnej zarządzania zasobami ludzkimi, doradztwa HR lub specjalista rozwoju przywództwa, a następnie SHRM-SCP jest dla ciebie. Najważniejsze pozycje to:... [-]

Liban Bejrut Jordania Amman Arabia Saudyjska Dammam Jeddach Rijad Kuwejt Indie Pune Hyderabad Chennai New Delhi Kanada Mississauga Vancouver Montreal Francja Paryż Szwajcaria Genewa Niemcy Frankfurt Katar Doha Bangalore Bahrajn Manama Zjednoczone Emiraty Arabskie Abu Dabi Dubai Al Ain Rosja Moskwa Egipt Kair Ukraina Kijów Kazachstan Almaty  + 37 Więcej
Październik 2019
Język angielski
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku