Tico Lingo

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Tico Lingo zostało założone w 2015 roku jako małe, wysokiej jakości centrum językowe i kulturalne mające na celu zaoferowanie najbardziej unikalnego i autentycznego doświadczenia w zakresie nauki języka kostarykańskiego. Od chwili otwarcia uczymy studentów z ponad trzydziestu różnych krajów na całym świecie i wciąż docieramy do nowych uczniów, którzy chcą uczyć się języka hiszpańskiego.

Nasz sukces opiera się na naszym zaangażowaniu w jakość i najwyższy poziom obsługi studentów i personalizacji. Nieustannie inwestujemy w profesjonalny personel i oferujemy niestandardowe opcje programu, aby zapewnić, że ogólne doświadczenie każdego ucznia u nas jest doskonałe.

Dlaczego warto wybrać Tico Lingo ?

Doskonałe wyniki

Dzięki naszemu doświadczeniu w dziedzinie edukacji, wszechstronnym zasobom i wspaniałemu personelowi jesteśmy w stanie zapewnić uczniom jak najlepsze doświadczenia edukacyjne w Kostaryce. Bez względu na wiek, kulturę domową czy znajomość języka hiszpańskiego, możemy obiecać wzbogacające doświadczenie, które nauczy Cię nie tylko nowego języka, ale także otworzy oczy na piękną kulturę Kostaryki.

Nasi profesjonalni instruktorzy

Z doświadczeniem w Kostaryce i na całym świecie, nasi profesjonalni instruktorzy hiszpańscy są najlepsi w tym, co robią. Instruktorzy pracują z grupami liczącymi nie więcej niż 6 uczniów, aby stworzyć środowisko skupione na hiszpańskiej rozmowie i umiejętnościach mówienia. Mówienie jest ważne! I zachęcamy naszych studentów do mówienia wyłącznie po hiszpańsku w klasie z naszymi instruktorami.

Nasza obietnica bezpieczeństwa

Tak, wiemy, że nauka hiszpańskiego w Kostaryce jest ważna, ale bezpieczeństwo na Kostaryce jest absolutnym priorytetem. Pracownicy Tico Lingo robią wszystko, abyś był jak najbardziej bezpieczny podczas pobytu w naszym pięknym kraju.

Społeczność zasięg i wolontariat

Tico Lingo jest adwokatem społeczności lokalnej i rozwoju. Raz w miesiącu otwieramy drzwi szkolne na programy społecznościowe w Kostaryce, które potrzebują miejsca do zorganizowania. Oferujemy wsparcie finansowe dla szkół publicznych, stowarzyszeń społecznych, szkół średnich, oczyszczania ulic i innych. Twoje dolary pomagają naszej społeczności w Kostaryce!

Lokalizacje

Heredia

Address
las calles 8 y la avenida 11 y 13
40103 Heredia, Prowincja Heredia, Kostaryka