Przeczytaj oficjalny opis

Tico Lingo zostało założone w 2015 roku jako małe, wysokiej jakości centrum językowe i kulturalne mające na celu zaoferowanie najbardziej unikalnego i autentycznego doświadczenia w zakresie nauki języka kostarykańskiego. Od chwili otwarcia uczymy studentów z ponad trzydziestu różnych krajów na całym świecie i wciąż docieramy do nowych uczniów, którzy chcą uczyć się języka hiszpańskiego.

Nasz sukces opiera się na naszym zaangażowaniu w jakość i najwyższy poziom obsługi studentów i personalizacji. Nieustannie inwestujemy w profesjonalny personel i oferujemy niestandardowe opcje programu, aby zapewnić, że ogólne doświadczenie każdego ucznia u nas jest doskonałe.

Dlaczego warto wybrać Tico Lingo ?

Doskonałe wyniki

Dzięki naszemu doświadczeniu w dziedzinie edukacji, wszechstronnym zasobom i wspaniałemu personelowi jesteśmy w stanie zapewnić uczniom jak najlepsze doświadczenia edukacyjne w Kostaryce. Bez względu na wiek, kulturę domową czy znajomość języka hiszpańskiego, możemy obiecać wzbogacające doświadczenie, które nauczy Cię nie tylko nowego języka, ale także otworzy oczy na piękną kulturę Kostaryki.

Nasi profesjonalni instruktorzy

Z doświadczeniem w Kostaryce i na całym świecie, nasi profesjonalni instruktorzy hiszpańscy są najlepsi w tym, co robią. Instruktorzy pracują z grupami liczącymi nie więcej niż 6 uczniów, aby stworzyć środowisko skupione na hiszpańskiej rozmowie i umiejętnościach mówienia. Mówienie jest ważne! I zachęcamy naszych studentów do mówienia wyłącznie po hiszpańsku w klasie z naszymi instruktorami.

Nasza obietnica bezpieczeństwa

Tak, wiemy, że nauka hiszpańskiego w Kostaryce jest ważna, ale bezpieczeństwo na Kostaryce jest absolutnym priorytetem. Pracownicy Tico Lingo robią wszystko, abyś był jak najbardziej bezpieczny podczas pobytu w naszym pięknym kraju.

Społeczność zasięg i wolontariat

Tico Lingo jest adwokatem społeczności lokalnej i rozwoju. Raz w miesiącu otwieramy drzwi szkolne na programy społecznościowe w Kostaryce, które potrzebują miejsca do zorganizowania. Oferujemy wsparcie finansowe dla szkół publicznych, stowarzyszeń społecznych, szkół średnich, oczyszczania ulic i innych. Twoje dolary pomagają naszej społeczności w Kostaryce!

Programy prowadzone przez:
  • Spanish (Mexican)

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Tico Lingo

Nasze programy dla dorosłych dla dorosłych są zaprojektowane tak, aby umożliwić uczniom rozmowę w języku hiszpańskim tak szybko, jak to możliwe. Oferujemy różne opcje pro ... [+]

Nasze programy dla dorosłych dla dorosłych są zaprojektowane tak, aby umożliwić uczniom rozmowę w języku hiszpańskim tak szybko, jak to możliwe. Oferujemy różne opcje programu, z których każdy obejmuje kursy języka hiszpańskiego i lokalne zakwaterowanie u rodziny goszczącej. Wielu studentów zauważyło drastyczny wzrost płynności w języku hiszpańskim po 3 do 4 tygodni.

Czas trwania programu jest elastyczny , od 1-16 tygodni .

Zawarte w każdym programie:

Odbiór z lotniskaEgzamin kwalifikacyjny zapewniający prawidłowe wyrównywanieWycieczka po mieście Heredia z MapąWarsztaty konwersacyjne z mieszkańcamiDyplom ukończenia kursu

Podstawowy hiszpański program immersyjny... [-]

Kostaryka Heredia
Otwarta rekrutacja
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 16 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Tico Lingo

Łączący intensywne lekcje hiszpańskiego, codzienne zajęcia kulturalne i weekendowe wyprawy przygodowe, obóz Teen Spanish ma na celu pełne zanurzenie studentów w kulturze ... [+]

Łączący intensywne lekcje hiszpańskiego, codzienne zajęcia kulturalne i weekendowe wyprawy przygodowe, obóz Teen Spanish ma na celu pełne zanurzenie studentów w kulturze Kostaryki i społeczności.

Obóz kładzie nacisk na naukę i zdobywanie hiszpańskiego poprzez kulturowe zanurzenie. Uczniowie nie tylko odejdą z podniesionym poziomem hiszpańskiego, ale także nową światową i kulturową perspektywą życia ... i przygodą, którą można podzielić się z każdym w domu!

Wiek: 13-18 Czas trwania: 3 tygodnie

Szczegóły programu

Letni obóz dla nastolatków z Hiszpanii trwa trzy tygodnie i łączy intensywne lekcje hiszpańskiego, codzienne zajęcia kulturalne i weekendowe wyprawy. Jest to kompleksowy program, który oferuje nastolatkom wszystko, czego potrzebują, aby się uczyć, zanurzyć i odejść z przygodą życia.... [-]

Kostaryka Heredia
Luty 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
3 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Tico Lingo - Costa Rican Spanish Immersion School

Matthew, USA | Tico Lingo Spanish School Student Interview

Interview with Tico Lingo Spanish Professor Freddy