Outward Bound Costa Rica

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego Outward Bound Costa Rica ?

Widzimy, że studenci i dorośli odchodzą od naszych kursów z silniejszymi zdolnościami przywódczymi, większym zrozumieniem otaczającego ich świata i odkryli, że są w stanie osiągnąć więcej, niż mogli sądzić.

Kim jesteśmy

Outward Bound Costa Rica inspiruje całe życie przywództwa, wzrostu i zaangażowania w służbie poprzez naukę opartą na przygodzie. Od 1994 roku, prowadzony przez wysoko wykwalifikowanych i dbających o bezpieczeństwo pracowników, przeprowadziliśmy eksperymentalne kursy edukacyjne, wykorzystując tropikalne rzeki, rafy i lasy tropikalne Kostaryki, Panamy i Nikaragui, aby pomóc uczestnikom odkryć ich ukryty potencjał i wyjść poza to, co uważali za możliwe .

Co robimy

Wierzymy, że rozwój umiejętności przywódczych, doświadczenia w zakresie usług, poczucia własnej wartości i pewności siebie jest najważniejsze, aby studenci i dorośli mogli dobrze się rozwijać - w klasie, w miejscu pracy, w rodzinie i na świecie.

Nasze kursy zachęcają uczestników do doceniania swoich mocnych stron i różnic oraz do życia, pracy i uczenia się jako zespół. Zapewniamy możliwość indywidualnego stawiania sobie wyzwań i odniesienia sukcesu.

Nasz model edukacyjny opiera się na 70 latach nauczania poprzez uczenie się przez doświadczenie. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź nasz blog.

Gdzie służymy109702_Website-Map_Final-Map-1.jpg

Kiedy możesz do nas dołączyć

Lato

Rozwijaj umiejętności życiowe, wystawiaj się na lokalne tradycje Kostaryki i Panamy i przekraczaj granice narzucone przez siebie podczas trekkingowych dalekich lasów tropikalnych, walcząc z bystrzymi rzekami i łapiąc fale na światowych przerwach tropikalnych surfingu.

Niestandardowe kursy

Przyjdź w każdej chwili, tworząc własny kurs niestandardowy i zabierz swoich przyjaciół, żołnierzy, rodzinę lub współpracowników na wyprawę Outward Bound Costa Rica do Kostaryki, Panamy lub Nikaragui.

Semestr

Idealny dla studentów i ostatnich absolwentów szkół średnich, którzy chcą sprawdzić swoją wytrwałość i rozwijać swój osobisty styl przywództwa w wyjątkowej tropikalnej dziczy Kostaryki, Panamy i Nikaragui.

Girl Scout Destinations

Outward Bound Costa Rica od ponad 10 lat jest zaufanym partnerem organizacji Girl Scouts of USA, organizującej kursy Girl Scout Destinations.

Lokalizacje

Cartago

Address
Calle Vindas
30307 Cartago, Prowincja Cartago, Kostaryka