Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego Outward Bound Costa Rica ?

Widzimy, że studenci i dorośli odchodzą od naszych kursów z silniejszymi zdolnościami przywódczymi, większym zrozumieniem otaczającego ich świata i odkryli, że są w stanie osiągnąć więcej, niż mogli sądzić.

Kim jesteśmy

Outward Bound Costa Rica inspiruje całe życie przywództwa, wzrostu i zaangażowania w służbie poprzez naukę opartą na przygodzie. Od 1994 roku, prowadzony przez wysoko wykwalifikowanych i dbających o bezpieczeństwo pracowników, przeprowadziliśmy eksperymentalne kursy edukacyjne, wykorzystując tropikalne rzeki, rafy i lasy tropikalne Kostaryki, Panamy i Nikaragui, aby pomóc uczestnikom odkryć ich ukryty potencjał i wyjść poza to, co uważali za możliwe .

Co robimy

Wierzymy, że rozwój umiejętności przywódczych, doświadczenia w zakresie usług, poczucia własnej wartości i pewności siebie jest najważniejsze, aby studenci i dorośli mogli dobrze się rozwijać - w klasie, w miejscu pracy, w rodzinie i na świecie.

Nasze kursy zachęcają uczestników do doceniania swoich mocnych stron i różnic oraz do życia, pracy i uczenia się jako zespół. Zapewniamy możliwość indywidualnego stawiania sobie wyzwań i odniesienia sukcesu.

Nasz model edukacyjny opiera się na 70 latach nauczania poprzez uczenie się przez doświadczenie. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź nasz blog.

Gdzie służymy109702_Website-Map_Final-Map-1.jpg

Kiedy możesz do nas dołączyć

Lato

Rozwijaj umiejętności życiowe, wystawiaj się na lokalne tradycje Kostaryki i Panamy i przekraczaj granice narzucone przez siebie podczas trekkingowych dalekich lasów tropikalnych, walcząc z bystrzymi rzekami i łapiąc fale na światowych przerwach tropikalnych surfingu.

Niestandardowe kursy

Przyjdź w każdej chwili, tworząc własny kurs niestandardowy i zabierz swoich przyjaciół, żołnierzy, rodzinę lub współpracowników na wyprawę Outward Bound Costa Rica do Kostaryki, Panamy lub Nikaragui.

Semestr

Idealny dla studentów i ostatnich absolwentów szkół średnich, którzy chcą sprawdzić swoją wytrwałość i rozwijać swój osobisty styl przywództwa w wyjątkowej tropikalnej dziczy Kostaryki, Panamy i Nikaragui.

Girl Scout Destinations

Outward Bound Costa Rica od ponad 10 lat jest zaufanym partnerem organizacji Girl Scouts of USA, organizującej kursy Girl Scout Destinations.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Outward Bound Costa Rica

Aby naprawdę przetrwać na świeżym powietrzu, potrzebujesz czegoś więcej niż odpowiednie umiejętności. Musisz być również prawdziwym przywódcą, wyposażonym w niezbędne szk ... [+]

Aby naprawdę przetrwać na świeżym powietrzu, potrzebujesz czegoś więcej niż odpowiednie umiejętności. Musisz być również prawdziwym przywódcą, wyposażonym w niezbędne szkolenie w zakresie ratownictwa i opieki nad dziką przyrodą. Dowiesz się o tym i więcej dzięki Outward Bound Costa Rica z Outward Bound Costa Rica !

Przeszkol się, aby zostać profesjonalistą, który pomoże ci zdobyć niezbędne umiejętności przywódcze w środowisku naturalnym. Dzięki naszemu Seminarium na temat przywództwa nauczysz się kierować tratwami po szalejących rzekach, organizować akcje ratunkowe, zakładać systemy asekuracyjne, prowadzić grupy przez las deszczowy, udzielać pomocy medycznej na pustyni i nurkować w światowej klasy miejscach. Nawiąż kontakt z miejscowymi, którzy nauczą Cię, jak przetrwać w dżungli Kostaryki.... [-]

Kostaryka Cartago
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 semestr
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Outward Bound Costa Rica

Jaki jest najlepszy sposób na poznanie dwóch krajów Ameryki Środkowej? Wybierz się na wyprawę Outward Bound Costa Rica z Outward Bound Costa Rica i trekking z Karaibów na ... [+]

Jaki jest najlepszy sposób na poznanie dwóch krajów Ameryki Środkowej? Wybierz się na wyprawę Outward Bound Costa Rica z Outward Bound Costa Rica i trekking z Karaibów na Pacyfik! Nasz cykl ekspedycji na wybrzeże to 85-dniowy kurs z wciągającą podróżą przez doliny i bujne lasy deszczowe przez 26 dni.

Będziesz miał okazję odświeżyć swój hiszpański i zanurzyć się w tradycji kostarykańskiej, podczas gdy rodzina goszcząca z rodziną na wsi. Zwiększ swoje umiejętności przywódcze i tratwowe dzięki trudnym i ekscytującym raftingowym wycieczkom. Przeglądaj odległe tropikalne wyspy na kajaku i złap trochę fal na plażach o światowej renomie.

Następnie udaj się do sąsiednich krajów - Panamy i Nikaragui. Zanurz się w nurkowanie w wodach tropikalnych i weź udział w projektach usługowych. Zaangażuj się wśród tubylców poprzez działania takie jak żeglarstwo, wakeboarding i snorkeling. Pod koniec programu uzyskasz certyfikaty pierwszej pomocy i CPR, a także maksymalnie 12 punktów akademickich.... [-]

Kostaryka Cartago
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 semestr
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Letnie kursy

Outward Bound Costa Rica

Osoby powyżej 19. roku życia mogą odkryć Kostarykę w jednym pełnym akcji tygodniu! Rozpocznij od wędrówki po lesie deszczowym, która zaprowadzi Cię do serca krajobrazów i ... [+]

Osoby powyżej 19. roku życia mogą odkryć Kostarykę w jednym pełnym akcji tygodniu!

Rozpocznij od wędrówki po lesie deszczowym, która zaprowadzi Cię do serca krajobrazów i tradycji Kostaryki. Podczas wędrówki przez gęstą dżunglę tropikalną do serii wiejskich rodzin, gdzie odkryjesz wolniejszy rytm życia, który inspiruje styl życia "pura vida", poznaj umiejętności backcountry. Rappel 80-stopowy wodospad i zbieraj trzciny cukrowej od podstaw przed opuszczeniem dżungli i rozpoczęciem fazy plaży. Podczas pobytu na wybrzeżu Pacyfiku zakończ przygodę w Kostaryce w Parku Narodowym Manuel Antonio, ucząc się surfowania lub boogie board z naszymi doświadczonymi instruktorami.... [-]

Kostaryka Cartago
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 tydzień
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Outward Bound Costa Rica

Osoby w wieku od 19 lat wzwyż mogą odkryć Panamę i poznać smak Kostaryki w jednym pełnym akcji tygodniu! Odkryj naturalne cuda ekosystemów Panamy i wchłoń w panamski spos ... [+]

Osoby w wieku od 19 lat wzwyż mogą odkryć Panamę i poznać smak Kostaryki w jednym pełnym akcji tygodniu!

Odkryj naturalne cuda ekosystemów Panamy i wchłoń w panamski sposób życia, ucząc się nurkowania i kajaka morskiego. Rozpocznij przygodę z morską wyprawą kajakową przez tropikalne wyspy archipelagu Bocas del Toro. Tam zarabiaj na swojej certyfikacji nurkowania NAUI podczas nurkowania wśród żywych raf koralowych, kolorowych ryb, namorzynów i zatopionego statku.

** Ten kurs można połączyć z 19 kursami Costa Rica Rainforest Trek, aby przeżyć niezapomniane dwa tygodnie.

Najważniejsze elementy programuWeź udział w głębokich nurkowaniach i nocnych nurkowaniach, jeśli masz już certyfikat nurkowania.Zdobądź doświadczenie z pierwszej ręki w małej społeczności wyspiarskiej w Panamie lub w odległych społecznościach lasów tropikalnych w górach Kostaryki.Zanurz się w karaibskiej tradycji i kulturze Panamy.Zdobądź certyfikat nurka po zakończeniu programu.Zbuduj więź z zawodnikami z całego świata.Plan podróży... [-]
Kostaryka Cartago
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 tydzień
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Outward Bound Costa Rica

Osoby w wieku powyżej 19 lat mogą odkrywać Kostarykę i Panamę w dwa pełne akcji tygodnie, by przeżyć przygodę raz w życiu. ... [+]

Osoby w wieku powyżej 19 lat mogą odkrywać Kostarykę i Panamę w dwa pełne akcji tygodnie, by przeżyć przygodę raz w życiu.

Nasze letnie kursy są nie tylko dla studentów, ale także dla dorosłych! To Twoja okazja, aby oderwać się od codziennego życia i zastanowić się, co jest dla ciebie ważne podczas nurkowania w tropikalnych wodach Panamy lub wędrówki po bujnych lasach tropikalnych Kostaryki.

Wybierz jeden z poniższych kursów lub połącz je, aby zbudować idealną dwutygodniową letnią przygodę.

Panama - Tydzień 1 (6 lipca - 13)

Odkryj naturalne cuda ekosystemów Panamy i wchłoń w panamski sposób życia, ucząc się nurkowania i kajaka morskiego. Rozpocznij przygodę z morską wyprawą kajakową przez tropikalne wyspy archipelagu Bocas del Toro. Tam zarabiaj na swojej certyfikacji nurkowania NAUI podczas nurkowania wśród żywych raf koralowych, kolorowych ryb, namorzynów i zatopionego statku.... [-]

Kostaryka Cartago
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Welcome to Outward Bound Costa Rica