ILISA Language School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

z 1.987kiedy ILISA Został on założony w KostarykaNaszym zadaniem było jasne: aby pomóc Ci osiągnąć swoje cele uczenia się, tworząc idealne warunki, w których można się nauczyć. Od tamtej pory ciężko pracował, aby przekraczać oczekiwania i poza szkołą. 2013 ILISA rozszerzyła swoją działalność w Panama City dać nową opcję Ameryka ŚrodkowaAle zawsze po tej samej filozofii, jak w Kostaryka.

Łączymy zmotywowany i dobrze wyszkolony, elastyczny i profesjonalna obsługa, wygodne i dobrze wyposażone zaplecze i studentów zorientowanych, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele koncentrują pokoi. Dlatego jesteśmy jedyną szkołą językową w Ameryce Łacińskiej gwarancji satysfakcji.

Ucz się hiszpańskiego i zanurzyć się w kulturze

Hiszpański intensywny trening do motywowane przez dobrze wyszkolonych i doświadczonych nauczycieli w pierwszych urządzeń klasy uczniów

korzystających z natury

Istnieje wiele wycieczek i atrakcji w Kostaryce do wyboru, w tym wizyt wulkany, lasy tropikalne, rafting, wędrówki, surfing i wiele innych.

Nauka serwis

Service-learning to doświadczenie edukacyjne, w których studenci uczestniczą w zajęciach z działalności usługowej społeczności, które spełniają wymagania określone społeczności rzeczywistym

Programy szyte na miarę

Nasze programy daje angielskich umiejętności, których potrzebują, aby odnieść sukces w swoich celach zawodowych.

Lokalizacje

San Pedro

Address
San Pedro, Provincia de San José, Av 8 San Pedro Montes de Oca, 11501
1001-2050 San Pedro, Prowincja San José, Kostaryka