RIT Kosovo™

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

RIT Kosowo (AUK) to jedyna prywatna, niekomercyjna instytucja szkolnictwa wyższego w Kosowie, która uczy w całości języka angielskiego. Jest to również jedyna instytucja w Kosowie, której stopnie są akredytowane i uznawane na całym świecie dzięki partnerstwu z Rochester Institute of Technology ( RIT ) w Nowym Jorku.

Jako instytucja edukacyjna dążymy do rozwoju gospodarki Kosowa poprzez edukację. Trzymamy się najwyższych standardów i mierzymy się z czołowymi uniwersytetami Europy Południowo-Wschodniej i świata. Ciało studenckie RIT Kosowo (AUK) składa się z uczniów pochodzących z 17 różnych krajów na całym świecie. RIT Kosowo (AUK) zapewnia ten sam doskonały poziom amerykańskiego szkolnictwa wyższego, który jest odbierany przez studentów RIT - ten sam stopień, ten sam program, te same egzaminy i standardy oceniania - nauczane przez wielu członków tego samego wydziału. Naszym zadaniem jest nauczyć naszych studentów najwyższych międzynarodowych standardów. Nie oferujemy żadnych doktoratów ani innych stopni naukowych. Dążymy do zapewnienia edukacji, która stawia naszych studentów na tym samym poziomie, co ich rówieśnicy z najlepszych uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych i Europie. Po ukończeniu studiów nasi uczniowie są przygotowani do wejścia w świat zawodowy lub przejścia na studia podyplomowe. Nasz poziom sukcesu można mierzyć jakością absolwentów. Sądząc po ich wielkim sukcesie, możemy powiedzieć, że RIT Kosowo (AUK) odniosło sukces w swojej misji. RIT Kosovo™ (AUK) oferuje amerykańskie akredytowane i uznane na całym świecie licencjat w dziedzinie sztuki użytkowej i nauki po pomyślnym ukończeniu studiów licencjackich. Ten stopień jest przyznawany przez Rochester Institute of Technology, amerykańską uczelnię z ponad 180-letnim doświadczeniem oferującym studia licencjackie i magisterskie w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Struktura studiów akademickich jest zbudowana na modelu instruktażowym "tylko w języku angielskim"; każdy uczeń ma takie same wysokie standardy akademickie, jak uczęszczający na zajęcia w Stanach Zjednoczonych. W RIT Kosovo™ (AUK) uczniowie są dorośli, zachęcani do wzięcia odpowiedzialności za swój sukces i do rozwijania poczucia siebie jako jednostek. Studenci rozpoczynają karierę akademicką, stosując rygorystyczny czteroletni program edukacyjny, mający na celu ukazanie szerszego światopoglądu, poczucia ciekawości i innowacji. Przez pierwsze dwa lata uczniowie otrzymują szereg kursów, które pomagają im rozwinąć solidną bazę w:

 • Behawioralny
 • Komunikacja
 • Umiejętność obsługi komputera
 • Umiejętności krytycznego i abstrakcyjnego myślenia
 • Problemy globalne
 • Sztuki wyzwolone
 • Literatura
 • Matematyka
 • Umiejętności rozwiązywania problemów i badań
 • Mówiony i pisany angielski

Gdy uczniowie zapisują się do Junior (3rd) year w RIT Kosovo™ (AUK), są w stanie stworzyć zindywidualizowany kurs, który spełnia ich cele akademickie i zawodowe. W tej chwili każdy uczeń wybiera kombinację 2 obszarów koncentracji zawodowej i nieletniej. Dostępne koncentracje i nieletni zostały zaprojektowane, aby umożliwić uczniom rozwijanie wielodyscyplinarnej wiedzy, doświadczenia i umiejętności niezbędnych do rozpoczęcia kariery zawodowej w sektorze prywatnym, sektorze publicznym lub w sferze mediów i komunikacji. Ponadto każdy absolwent RIT Kosovo™ (AUK), który chce to zrobić, jest dobrze przygotowany do prowadzenia zaawansowanych studiów podyplomowych w wielu dyscyplinach. Stężenia akademickie oferowane w RIT Kosovo™ (AUK) są następujące:

Stężenia

 • Ekonomia
 • Zarządzanie
 • Polityka publiczna
 • Multimedia
 • Nieletni

Ekonomia Stosunki międzynarodowe Partnerstwo publiczne z RIT Rochester Institute of Technology ( RIT ), jeden z największych prywatnych uniwersytetów w USA, zarządza programem nauczania RIT / AUK. Założona w 1829 r. I mieszcząca się w Rochester w stanie Nowy Jork, RIT jest domem dla ponad 18 000 studentów. Uczniowie RIT / AUK mają wszystkie cechy, które mają uczniowie RIT . Po pomyślnym ukończeniu studiów, uczniowie RIT / AUK otrzymują uznany na całym świecie amerykański dyplom wydawany przez RIT . Są one uważane za część tego samego ciała studenckiego, zlokalizowanego w różnych obszarach. Przede wszystkim studenci RIT / AUK mają możliwość odwiedzenia jednego z kampusów RIT na semestr i otrzymywania punktów zaliczanych na poczet ich stopnia.

Zaangażowany Wydział

Podczas gdy 50% wydziału RIT / AUK pochodzi bezpośrednio z RIT , pozostałe 50% rekrutuje się z krajów europejskich i regionalnych. Biuro rekrutacyjne RIT zapewnia, że ​​wszystkie wydziały RIT / AUK spełniają te same wysokie standardy, które są wymagane w RIT . Instruktorzy są wybierani na podstawie ich wiedzy akademickiej i doświadczenia praktycznego. W ten sposób RIT / AUK zapewnia edukację ukierunkowaną na karierę, mającą na celu wsparcie potrzeb Kosowa.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć Summer courses » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Letnie kursy

Letni kurs pokoju i konfliktu w Kosowie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu June 2019 Kosowo Prishtina Stany Zjednoczone Rochester + 2 więcej

Ćwicz globalną naukę z nowymi przyjaciółmi z całego świata. Przeglądaj transformację konfliktu z praktykami i pracownikami akademickimi w salach lekcyjnych, warsztatach, podróżach studyjnych i spotkaniach z wyższymi urzędnikami na Bałkanach. Zrób to i więcej w letnim programie Post-Conflict Transformation na RIT / AUK Nasz pięciotygodniowy pakiet składa się z dwóch kursów (trzy godziny kredytowe, oferowane przez AUK

[+]

Witamy w programie letnim w Kosowie

18 czerwca - 28 lipca Program Pokoju i Konfliktów RIT Kosovo™ (AUK) umożliwia uczestnikom pracę ze specjalistami akademickimi i wybitnymi praktykami z dziedzin wojskowych, dyplomatycznych, praw człowieka i pomocy humanitarnej z dużym doświadczeniem na Bałkanach i na świecie. Ćwicz globalną naukę z nowymi przyjaciółmi z całego świata. Przeglądaj transformację konfliktu z praktykami i pracownikami akademickimi w salach lekcyjnych, warsztatach, podróżach studyjnych i spotkaniach z wyższymi urzędnikami na Bałkanach. Zrób to i więcej w letnim programie po zakończeniu konfliktu w RIT / AUK Nasz pięciotygodniowy pakiet składa się z dwóch kursów (trzy godziny kredytowe, oferowane przez partnerską uczelnię AUK, Rochester Institute of Technology) i jednej z dwóch wycieczek studyjnych: Czarnogóra , Bośni i Serbii lub Albanii, Grecji i Macedonii. Kursy są dla studentów, absolwentów i specjalistów w odpowiednich dziedzinach Program oferuje kursy w:... [-]


Filmy

promotional video

Kontakt

The American University in Kosovo

Adres Dr. Shpëtim Robaj,21
10000 Prishtina, Kosowo
Strona internetowa http://aukonline.org/
Telefon +381 38 608608

Adres 1 Lomb Memorial Dr Rochester, NY
14623 Rochester, New York, Stany Zjednoczone