Przeczytaj oficjalny opis

Duch HUFS: Beacon of Global Era

Hankuk University Of Foreign Studies został założony w 1954 roku, aby produkować utalentowanych ludzi, którzy mogliby kontynuować modernizację Korei i przyczynić się do pokoju na świecie. Opierając się na prawdziwym zrozumieniu i głębokiej miłości do Koreańczyków i ludzkości, przedsiębiorczy duch HUFS pomógł Korei ustanowić dużą obecność na świecie, przezwyciężając narodowe przeciwności losu po wojnie koreańskiej.

HUFS będzie nadal działać na rzecz pokoju dla całej ludzkości poprzez ciągłe poszukiwanie prawdy i tworzenie nowej kultury. Będzie to przede wszystkim koncentrować wszystkie zasoby na wspieraniu utalentowanych ludzi dla Korei na świecie i dla świata w Korei.

Filozofia edukacyjna

Zainspirowany ideą wolnej demokracji, HUFS zachęca do rozwijania indywidualności uczniów i buduje ich przywódczy charakter, aby uczynić ich wysoce zdolnymi ludźmi tego rodzaju, którzy mogą przyczynić się do rozwoju Korei i świata.

W tym procesie nigdy nie odbiega od ducha założenia "prawdy, pokoju i stworzenia". HUFS dąży również do ustanowienia swojej niezależności jako szkoły prywatnej, nie tracąc jednocześnie z oczu swojej natury jako publicznej instytucji edukacyjnej.

Ponadto HUFS stara się odróżniać od innych instytucji szkolnictwa wyższego i zachować swoją odrębność, co objawia się w jego szkolnej nazwie.

Duch Założycielski

Prawda: Prawdy, które kierują naszym życiem jak latarnie na horyzoncie Poświęcamy nasze życie na poszukiwanie prawdy i wzmacniamy fundament wszystkich studiów akademickich światłem prawdy, poszerzając naszą wiedzę i doświadczenie o sobie i świecie.

Pokój: wzajemnie korzystne relacje między jednostkami, między narodami oraz między ludzkością a naturą HUFS jest poświęcony wymianie akademickiej i kulturalnej z innymi grupami etnicznymi i tymi, którzy podtrzymują inne ideologie, aby utorować drogę dialogowi i porozumieniu rodzaju ludzkiego, tak aby ostatecznie ludzkość może spokojnie koegzystować i prosperować

Kreacja: promocja kultury koreańskiej w celu wzbogacenia świata Założona w oparciu o miłość do kraju, HUFS promuje kulturę koreańską, aby wzbogacić świat w erze otwartości i kładzie podwaliny pod stworzenie nowej kultury nadającej się do globalizacji.

Filozofia edukacji

HUFS czerpie swoją edukacyjną filozofię z ducha motto szkoły, Prawdy, Pokoju i Twórczości . Uczniowie są zachęcani do przyjęcia ideałów liberalnej demokracji i pielęgnowania poczucia indywidualności i przywództwa, aby przyczynić się do wzbogacenia i dobrobytu narodu i świata jako całości.

Cele HUFS

HUFS kultywuje oświeconych obywateli z globalną perspektywą i kreatywnymi profesjonalistami, którzy poprowadzą fuzję kultur świata w przyszłości. Studenci kształcą się w sztukach wyzwolonych obejmujących nauki humanistyczne, a także nauki społeczne i przyrodnicze, aby zbudować solidną podstawę wiedzy.

Ponadto uczniowie są szkoleni w jednym lub kilku językach obcych, co jest znaczącą cechą i priorytetem w HUFS. W połączeniu ze szkoleniem językowym studiuje regionalną geopolitykę, gospodarkę, społeczeństwo i kulturę w różnych częściach świata, aby pielęgnować prawdziwych obywateli świata.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Letnie kursy

Hankuk University Of Foreign Studies

Międzynarodowa sesja letnia w języku koreańskim ... [+]

** Harmonogram 2018 ISS: 19 lipca - 17 sierpnia

Międzynarodowa sesja letnia w języku koreańskim

Studenci zagraniczni mogą podnieść swoją znajomość języka koreańskiego poprzez klasy językowe ISS, a koreańscy studenci mają możliwość zwiększenia swojej znajomości języka angielskiego poprzez naukę w międzynarodowym środowisku, w którym wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim.ISS zapewnia uczniom starannie zaplanowany program nauczania, a kursy są prowadzone przez jednych z najwybitniejszych uczonych w dziedzinie koreańskiej nauki, z których wielu jest zapraszanych z prestiżowych zagranicznych uczelni do nauczania na letnią sesję. Wykładowcy i studenci razem tworzą kosmopolityczną atmosferę, która sprzyja dogłębnemu zrozumieniu koreańskiego społeczeństwa.... [-]

Korea Południowa Seoul
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 - 5 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
107 Imun-ro, Dongdaemun-gu, Seoul, Korea
02450 Seoul, Seoul, Korea Południowa
Address
Global Campus 81, Oedae-ro, Mohyeon-eup, Cheoin-gu, Yongin-si,
17035 Gwangju-si, Gyeonggi-do, Korea Południowa