Universidad de La Sabana - Department of Foreign Languages and Cultures

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

128669_rsz_helena-lopes-uze35tk5uoa-unsplash.jpg

Departament Języków i Kultur Obcych oferuje wysokiej jakości program hiszpański społeczności międzynarodowej i obcokrajowcom mieszkającym w Kolumbii. Zajęcia prowadzone są na terenie kampusu uniwersyteckiego w akademickim, bezpiecznym i doskonałym środowisku usługowym.

Uczniowie, studenci i studenci, młodzież, dorośli, profesjonaliści i kadra kierownicza uznają nasze kursy za najlepszą opcję poprawy kompetencji komunikacyjnych w języku i będą miały okazję poznać kulturę kolumbijską i latynoamerykańską.

Wszystkie kursy hiszpańskiego są uzupełniane różnorodnymi zajęciami kulturalnymi i kursami dodatkowymi, które wzbogacają doświadczenie. Uczestnikom oferuje się także elastyczność w zakresie liczby tygodni, które chcą studiować oraz daty rozpoczęcia kursu. Zajęcia rozpoczynają się co tydzień w poniedziałek.

Ucz się hiszpańskiego z nami. Zakochaj się w Kolumbii i jej kulturze.

O naszych kursach

Będziesz pracował nad 4 językami: pisaniem, mówieniem, czytaniem i słuchaniem (będziesz ćwiczyć cały czas nowe słownictwo i gramatykę). Dostarczymy Ci przewodniki klasy, więc nie będziesz musiał kupować żadnych dodatkowych materiałów; po prostu potrzebujesz słownika.

Nasze kursy są bardzo elastyczne, możesz wybrać, ile tygodni chcesz się uczyć i kiedy zacząć. Zajęcia rozpoczynają się w każdy poniedziałek, więc możesz wybrać datę rozpoczęcia kursu.

Mamy różne kursy, z których możesz wybierać:

  • Ogólny kurs języka hiszpańskiego (15 godzin lekcji hiszpańskiego na tydzień)
  • Intensywny kurs języka hiszpańskiego (20 godzin lekcji hiszpańskiego na tydzień)
  • Ogólny kurs hiszpańskiego w ramach wolontariatu
  • Lekcje jeden na jednego

Ceny

Koszt jest różny w zależności od liczby tygodni, które będziesz u nas studiować, i rodzaju, jaki oczywiście zajmiesz.

Możesz dołączyć do niektórych kursów, które Universidad de La Sabana ma dla swoich studentów. Daj nam znać, które tematy Cię interesują, abyśmy mogli znaleźć Ci kurs. Ten kurs nie będzie miał ocen, tylko dla frekwencji i nie pociąga za sobą dodatkowych kosztów.

* Dotyczy to tylko studentów, którzy zostają na 2 miesiące lub dłużej.

Raz w tygodniu planujemy opcjonalne działania kulturalne, takie jak odwiedzanie muzeów, parków przyrody, śródmieście Bogoty, restauracje. * Tylko niektóre czynności są wliczone w cenę.

Raz w tygodniu odbywają się lekcje tańca latynoamerykańskiego. Brak dodatkowych kosztów dla tego działania.128658_rsz_eliott-reyna-jcepn62owl4-unsplash.jpg

Lokalizacja

Uniwersytet znajduje się w Chía, zaledwie 7 km od Bogoty. Ma piękny kampus z doskonałymi udogodnieniami.

W La Sabana jest świetne środowisko akademickie i wiele różnych działań do zrobienia. Poza tym Bogotá jest kosmopolitycznym miastem, które oferuje odwiedzającym wiele możliwości rozrywki, sportu, nocnego życia, restauracji i zajęć.

Jak się teraz zapisać?

1. Wypełnij załączony formularz rejestracyjny.

2. Wykonaj test kwalifikacyjny (za pośrednictwem Skype lub na stronie). Będziemy musieli zaplanować rozmowę kwalifikacyjną na skype, aby określić Twój poziom znajomości języka hiszpańskiego, co potrwa 15 minut. Daj nam znać, który dzień jest dla Ciebie najlepszy.

3. Dokonaj płatności kursu (liczba wybranych tygodni). W przypadku, gdy już rozpocząłeś program i zdecydujesz się na zwiększenie liczby tygodni, koszt na tydzień będzie tańszy.

Płatności można dokonać poprzez:

Przelew bankowy: zapytaj o kody Uniwersytetu, z którymi możesz dokonać płatności w wybranym przez siebie banku w swoim kraju, ta płatność jest tylko dla USD

Aby zapłacić w Peso kolumbijskie, możesz:

1. Wpłać do dowolnego banku Bancolombia w Kolumbii

2. Gotówka lub karta kredytowa na Uniwersytecie

Po dokonaniu płatności, prześlij kopię na mój adres e-mail, a ja wyślę Ci list akceptacyjny i certyfikat uniwersytetu do twojej wizy, jeśli będzie to potrzebne. Prześlij nam również kopię paszportu.

4. Posiadać zezwolenie PIP (zezwolenie na wjazd i pobyt) lub wizę studencką.

Jeśli zamierzasz zostać w Kolumbii krócej niż 3 miesiące i jesteś mieszkańcem kraju, który nie potrzebuje wizy turystycznej, aby odwiedzić Kolumbię. Proszę wydrukować list akceptacyjny i pokazać go urzędnikowi ds. Imigracji na lotnisku El Dorado w Bogocie; otrzymasz stempel PIP 5 w paszporcie, co oznacza "zezwolenie na wjazd i pobyt" i jest on stosowany dla osób, które zamierzają odbyć krótkie kursy. Te dwie opcje pozwalają studiować w Kolumbii.

5. Posiadać polisę ubezpieczenia zdrowotnego i wypadków z międzynarodowym zasięgiem i dostępną na czas planowanego pobytu w kraju i przesłać zeskanowaną kopię tego e-maila: spanishprogram@unisabana.edu.co

112174_WhatsApp-Image-2019-01-16-at-12.34.35-PM-1.jpg

Lokalizacje

Chía

Address
Campus del Puente del Común, Km. 7, Autopista Norte de Bogotá. Chía, Cundinamarca, Colombia.
Chía, Cundinamarca, Kolumbia