LCI Bogotá

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

LCI Education otworzył swoje podwoje dla świata w 1959 roku w Montrealu w Kanadzie. Przez ponad 50 lat zbudował model edukacyjny, który przekracza granice i oferuje wiele kreatywnych opcji dla wszystkich studentów na całym świecie.

W 1997 roku szkoła przybyła do Kolumbii, a dziś ma kampusy w Bogocie i Barranquilla.

Uczelnia jest uznawana za jedną z największych na świecie szkół projektowania, kuchni i sztuki użytkowej.

Studiuj z nami

Bycie częścią tej ważnej sieci edukacji międzynarodowej daje nam możliwość posiadania 23 kampusów na 5 kontynentach, zapewniając wysokiej jakości szkolenia z najlepszymi nauczycielami i specjalistami w różnych dziedzinach oraz możliwość mobilności, poznawania innych kultur, języków i nowych przyjaciół.

Trening w krótkim czasie

Nasze programy akademickie trwają od 6 do 7 semestrów, tj. 24 miesiące lub 28 miesięcy, w zależności od kariery, którą realizujesz, a także będziesz ukończyć specjalizację w jednym z naszych biur na całym świecie lub ukończysz studia na którymś z uniwersytetów. które mają porozumienia za pośrednictwem Orii.

Stopień (Kanada i Kolumbia)

Po otrzymaniu dyplomu LCI Barranquilla Bogotá, akredytowana przez Ministerstwo Edukacji Kolumbii, otrzymasz również dyplom LaSalle College Montreal poświadczający, że podjąłeś studia w instytucji międzynarodowej.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język hiszpański

Widzieć Dyplomy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Makijaż artystyczny

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin January 2019 Kolumbia Bogotá

Czy myślałeś o byciu częścią show, sztuk teatralnych i produkcji audiowizualnej, za kulisami, i być w stanie przełożyć ręce historię, charakteryzują postać i stworzyć setki fantastycznych sytuacjach rzeczywistych lub z osobami lub podmiotów? [+]

Kod SNIES 103279 LCI Bogota

Czy myślałeś o byciu częścią show, sztuk teatralnych i produkcji audiowizualnej, za kulisami, i być w stanie przełożyć ręce historię, charakteryzują postać i stworzyć setki fantastycznych sytuacjach rzeczywistych lub z osobami lub podmiotów?

Poznaj nasze atuty

LCI Bogota osiągnęła nowy program, który się kocha, z regulacją tworząc unikalny i doskonalić swoje dzień pracy. Program jest skonstruowany przez moduły czyli każda kadencja trwa 15 tygodni, ale tematy w zależności od ich specyfiki ostatnie 8 lub 6 lub 12 tygodni, a ideą jest promowanie ich indywidualnie.

Mamy aktywa środowiskowe i nauczyciele ekspertów.... [-]


Produkcja widowiskowa i wizualna

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat May 2019 Kolumbia Bogotá

Nasz program jest pionierem w tworzeniu Międzynarodowej Sieci Szkół scenerii, platforma do spotkań i wdrożenie Europejskiej i innych międzynarodowych standardach trendy w roku akademickim. [+]

SNIES 91392 BOGOTA LCI Min. Edukacji

Zbuduj swoją przyszłość już dziś!

Chcesz być za tworzenie zestawów teatrze, filmie i telewizji, aby być częścią zespołu kreatywnego oraz być w stanie przyczynić się swoimi pomysłami w muzycznych, artystycznych i dramaturgicznych wydarzeń?

Poznaj nasze atuty

Zbuduj magiczne światy i stworzyć wspaniałe do utrzymania ich przy życiu w ciągu znaków zabaw, filmu lub serialu. Co czekasz dołącz do naszej społeczności?

Make it Happen!

Zalety studiowania Z NAMI

Nasz program jest pionierem w tworzeniu Międzynarodowej Sieci Szkół scenerii, platforma do spotkań i wdrożenie Europejskiej i innych międzynarodowych standardach trendy w roku akademickim.... [-]


Projektowanie graficzne, animacje, multimedialne i strony internetowe

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat May 2019 Kolumbia Bogotá

Czy lubisz rysować, projekt i zobaczyć rzeczy z innych perspektyw, zawsze chciałem, aby Twoje pomysły w komiksie, animacji komputerowej i tworzenia wizerunku produktu? [+]

SNIES 54557 BOGOTA LCI Min. SNIES 91444 LCI Edukacja BARRANQUILLA Min. Edukacji

Zaprojektuj swoją przyszłość już teraz!

Czy lubisz rysować, projekt i zobaczyć rzeczy z innych perspektyw, zawsze chciałem, aby Twoje pomysły w komiksie, animacji komputerowej i tworzenia wizerunku produktu?

Poznaj nasze atuty

Projekt zapraszają sam na co dzień i zobaczyć nowe trendy i możliwości, dlatego oferujemy dynamiczny program, który da ci kilka narzędzi, które pomogą Ci wybuchnąć swoją kreatywność i talent z najlepszych nauczycieli i edukacji międzynarodowej WKP Edukacji poparte naszej sieci.

Co czekasz dołącz do naszej społeczności?

Make it Happen!... [-]


Projektowanie mody i wzór

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 28 miesięcy September 2019 Kolumbia Bogotá

Czy kiedykolwiek chciałeś stworzyć własną kolekcję lub kierowania zespołem produkcji za granicą, szukasz uznaną instytucję, która oferuje narzędzia i najlepsze szkolenia dla desempeñarte w branży mody. [+]

SNIES 54739 BOGOTA LCI Min. SNIES 91446 LCI Edukacja BARRANQUILLA Min. Edukacji

Zaprojektuj swoją przyszłość już teraz!

Czy kiedykolwiek chciałeś stworzyć własną kolekcję lub kierowania zespołem produkcji za granicą, szukasz uznaną instytucję, która oferuje narzędzia i najlepsze szkolenia dla desempeñarte w branży mody. Praca z jednych z najlepszych grup projektowych na świecie lub połysk jako niezależny projektant?

Poznaj nasze atuty

Czy kiedykolwiek marzyłeś, aby poszerzyć swoje horyzonty i wziąć swój talent, aby pokazać to, co cię stać? Możesz rozpocząć studia w Kolumbii i specjalizują się w Europie.

Co czekasz dołącz do naszej społeczności?... [-]


Zarządzanie żywności i restauracja

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 28 miesięcy May 2019 Kolumbia Bogotá

Chcesz otworzyć własną restaurację lub być szef kuchni dużego hotelu w dowolnym miejscu na świecie, stworzyć własny biznes wyżywieniem lub pracę dla międzynarodowej firmy żywności? [+]

SNIES 90572 BOGOTA LCI Min. Edukacji

Przygotuj swoją przyszłość już teraz!

Poznaj nasze atuty

Chcesz otworzyć własną restaurację lub być szef kuchni dużego hotelu w dowolnym miejscu na świecie, stworzyć własny biznes wyżywieniem lub pracę dla międzynarodowej firmy żywności?

Co czekasz dołącz do naszej społeczności?

Make it Happen!

Zalety studiowania Z NAMI Studia w krótszym czasie - Dowiedz się, jak zbudować własną restaurację - Rozwija umiejętności w zakresie żywienia - Nowy program nauczania, gdzie można znaleźć od kuchni wegetariańskiej, arabski i żywności stylizacji - Praktyki za granicą - Członkowie Akademii Gastronomicznej kolumbijskiego - Posiadamy restaurację LaCademia Nasi absolwenci PROFIL ... [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
LCI Bogotá Calle 77A # 13-12
Bogotá, Bogota, CO