LCI Bogotá

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

LCI Education otworzył swoje podwoje dla świata w 1959 roku w Montrealu w Kanadzie. Przez ponad 50 lat zbudował model edukacyjny, który przekracza granice i oferuje wiele kreatywnych opcji dla wszystkich studentów na całym świecie.

W 1997 roku szkoła przybyła do Kolumbii, a dziś ma kampusy w Bogocie i Barranquilla.

Uczelnia jest uznawana za jedną z największych na świecie szkół projektowania, kuchni i sztuki użytkowej.

Studiuj z nami

Bycie częścią tej ważnej sieci edukacji międzynarodowej daje nam możliwość posiadania 23 kampusów na 5 kontynentach, zapewniając wysokiej jakości szkolenia z najlepszymi nauczycielami i specjalistami w różnych dziedzinach oraz możliwość mobilności, poznawania innych kultur, języków i nowych przyjaciół.

Trening w krótkim czasie

Nasze programy akademickie trwają od 6 do 7 semestrów, tj. 24 miesiące lub 28 miesięcy, w zależności od kariery, którą realizujesz, a także będziesz ukończyć specjalizację w jednym z naszych biur na całym świecie lub ukończysz studia na którymś z uniwersytetów. które mają porozumienia za pośrednictwem Orii.

Stopień (Kanada i Kolumbia)

Po otrzymaniu dyplomu LCI Barranquilla Bogotá, akredytowana przez Ministerstwo Edukacji Kolumbii, otrzymasz również dyplom LaSalle College Montreal poświadczający, że podjąłeś studia w instytucji międzynarodowej.

Lokalizacje

Bogota

Address
LCI Bogotá Calle 77A # 13-12
Bogota, Bogota, Kolumbia