Universidad EAFIT

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EAFIT

50. rocznica obchody EAFIT w 2010 roku był okazją do refleksji po raz kolejny na symbiozie pomiędzy naszej instytucji i społeczności na zewnątrz.

Znaczenie świecie rzeczywistym programów naszej uczelni, w połączeniu z naszych bliskich więzi z sektora produkcyjnego i wykładowców i pracowników, którzy zostali przeszkoleni zgodnie z najwyższymi standardami jakości, aby nasz uniwersytet przestrzeń, która zapewnia bezpośredni dostęp do świata zewnętrznego, podczas gdy w tym samym Czas wyposażenie studentów w wiedzę, która legitymizuje / element etyczny ludzi i jest wspierany przez nowe technologie.

Istniejące programy akademickie w czasie, nie w pełni spełniają oczekiwania społeczności biznesowej Antioquia i że niezadowolenie było katalizatorem podpisania Karty Escuela de Administración y Finanzas (Szkoły Administracji i Finansów, lub EAF) w dniu 4 maja 1960 , Trzy miesiące później, sierpnia 17, amerykański profesor Bernard J.
Hargadon Jr. zaczął uczyć klasę w sprawie zasad rachunkowości, część programu nauczania Business Administration, w klasie, w centrum miasta Medellín.

Od tych skromnych początków, różne wydarzenia, które miały miejsce później przekształcić instytucję do jednego z wiodących ośrodków akademickich w Kolumbii. Pierwsza zmiana miała miejsce w 1962 roku, kiedy Instituto Tecnológico (Institute of Technology) otworzył swoje drzwi i zaczęła oferować studia w przemyśle tekstylnym, technologii i mechanicznych i programowania. To był moment, whentwo więcej liter (I i T), dodano do nazwy EAF.

W 1963 roku, EAFIT przeniesiona do obecnej kampusu, znajduje się w dzielnicy La Aguacatala po stronie południowej Medellin jest. To tam najważniejszych instytucji do przemiany zaszły, w tym jego uznania w 1971 roku jako uniwersytetu i odwołania.
programów technologicznych, aby zrobić miejsce dla nowych kierunków studiów. EAFIT ostatecznie składa się z czterech szkół: Zarządzanie (1979), techniczne (1979), nauk ścisłych i humanistycznych (1997) i prawa (1999). Uniwersytetu piąta szkoła została otwarta w 2012 roku: Ekonomia i Finanse.

W innym głównym rozwoju, Ministerstwo Edukacji Narodowej przyznano akredytację uniwersytetu jako instytucji wysokiej jakości po raz pierwszy w 2003 roku, a w 2010 roku rozszerzony że uznanie przez okres ośmiu lat.

Dziś EAFIT jest uczelnią najnowsze technologie oferuje 19 programów studiów licencjackich, 3 doktoraty, 21 programów studiów magisterskich i ponad 60 programów świadectwa absolwent, a także ciągłe programy edukacyjne, kursy językowe i więcej. Instytucja posiada kampusy satelitarne w Bogocie, Pereira i Llanogrande (Rionegro).

Kolumbia przeskakuje za granicę - Azja i Pacyfik. Dowiedz się więcej tutaj: www.eafit.edu.co/medios/eleafitense/108/Paginas/colombia-al-otro-lado-del-charco-esta-asia-pacifico.aspx

Azjatycki tydzień 2017 - Czytaj więcej o 11. edycji azjatyckiego tygodnia w EAFIT: www.eafit.edu.co/centros/asia-pacifico/semana-asia/Paginas/Semana_Asia_2017.aspx

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Spanish (Colombia)

Widzieć Summer courses » Zobacz kursy » Widzieć Studia magisterskie » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Hiszpański Dla Obcokrajowców

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 tygodnie Otwarta rekrutacja Kolumbia Medellín + 1 więcej

Program hiszpański jako język obcy na Universidad EAFIT w Medellin to kompleksowy program do Universidad EAFIT języka hiszpańskiego, umożliwiający uczniom skuteczne rozwijanie umiejętności komunikacji językowej. [+]

O nas

Program hiszpański jako język obcy na Universidad EAFIT w Medellin to kompleksowy program do Universidad EAFIT języka hiszpańskiego, umożliwiający uczniom skuteczne rozwijanie umiejętności komunikacji językowej. Jako uznanie dla jego jakości, jest to pierwszy program hiszpański jako język obcy w Kolumbii, który uzyskał certyfikat hiszpańskiego Instytutu Cervantesa. Sześć poziomów umiejętności opisanych w Common European Framework (A1 do C1) podzielono na 15 kursów, z których każdy trwa 38 godzin. Aby zoptymalizować interakcję w nauce i klasie, każda grupa składa się tylko z 3-8 uczniów.

Uczenie się jest zapewnione przez:

Zajęcia prowadzone na podstawie skutecznej i właściwej komunikacji w małych grupach z wysoko wykwalifikowanymi nauczycielamiPartner konwersacji w celu uzyskania dostępu do bardziej potocznego poziomu języka hiszpańskiegoMożliwość uczestniczenia w zajęciach na studiach licencjackich Uniwersytetu. Ta możliwość daje studentom dostęp do języka na poziomie akademickim; zajęcia są przedmiotem planowania uniwersyteckiegoZajęcia kulturalne oferowane codziennie w całym kampusie dla większego zanurzenia w językuMetodologia programu... [-]

Letnie kursy

Letnia Szkoła EAFIT

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin June 2019 Kolumbia Medellín

Szkoła letnia oferuje ponad 90 kursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych z Kolumbii i na całym świecie, dając tym uczestnikom możliwość interakcji z innymi uczniami i odkrywania ich zainteresowań. [+]

Szkoła letnia oferuje ponad 90 kursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych z Kolumbii i na całym świecie, dając tym uczestnikom możliwość interakcji z innymi uczniami i odkrywania ich zainteresowań.

Nowe kursy będą opracowywane na okres letni (od 13 czerwca do 7 sierpnia) w dziedzinach takich jak politologia, urbanistyka, przedsiębiorczość, finanse i inżynieria. Celem jest poszerzenie obszarów wiedzy poprzez podejście dydaktyczne, zachęcając uczniów do doświadczania uniwersytetu i miasta w wyjątkowy sposób podczas letniej przerwy. Program ten ma na celu promowanie procesu nauczania i uczenia się, który włącza nowe elementy akademickie do zadania przygotowania kompetentnych osób, pomagając im stawić czoła decydującemu momentowi wyboru programu studiów, a jednocześnie umożliwiając uczestnikom poznanie miasta Medellín i przemiany, które przeszła z perspektywy historycznej i kulturowej.Oferta kursu Szkoły Letniej jest obecnie podzielona na:... [-]


Filmy

Video Institucional-Universidad EAFIT

Kontakt
Adres lokalizacji
Universidad EAFIT
Main Campus

Medellín, Antioquia, CO
Adres lokalizacji
EAFIT Pereira
Carrera 19 #12-70 Megacentro Pinares

Pereira, Risaralda, CO
Adres lokalizacji
EAFIT Bogotá
Carrera 12 # 96-23, oficina 304

Bogotá, Bogota, CO