triOS College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

tria College pomógł się ponad 20.000 studentów, absolwentów sukces gotowy do pracy od ponad 20 lat. tria jest zarejestrowana jako prywatnej uczelni zawodowej w ramach kariery Colleges ustawy Private 2005.

Kanadyjska właścicielem i operatorem, tria jest wielokrotnie nagradzanym prywatnym liceum zawodowego, którego wizją jest, aby poprawić życie poprzez wymianę informacji i technologii. tria oferuje liczne programy dyplomowe kariery koncentruje całej 5 wydziałów, które pozwalają uczniom odkryć bogatsze, bardziej satysfakcjonujące przyszłości.

Z 9 dogodnych lokalizacjach na terenie południowo-zachodniej Ontario, tria College został założony w 1992 roku przez jej założycieli, którzy nadal zapewniają praktyczne na temat kierunku i przywództwa.

Założyciele

Frank Gerencser, Dyrektor Naczelny

Frank Gerencser jest Dyrektor Generalny i współzałożyciel tria College technologia Healthcare. Frank jest liderem w sektorze Career College, służąc jako były prezes Ontario Association of Colleges and Career członkiem National Association of Colleges zawodowego, jak również współ-przewodniczenie wpływowych komisji w zakresie zatrudnienia, kształcenia na odległość, promocji międzynarodowej i więcej. Frank ma dyplom Systems Design Engineering na University of Waterloo.

Stuart Bentley, prezes i dyrektor operacyjny

Stuart Bentley jest prezes i dyrektor operacyjny tria College. Pracował na różnych Microsoft Corporation i CompTIA Learning komitetów doradczych i grup fokusowych, a także w wielu prywatnych i publicznych zarządu spółki dyrektorów, w tym AME Learning Inc Ponadto Stuart jest członkiem Instytutu Dyrektorów Korporacyjnych. Stuart posiada tytuł Bachelor of Commerce z McMaster University.

Lokalizacje

Mississauga

Address
triOS College
6755 Mississauga Rd., Suite 103

L5N 7Y2 Mississauga, Ontario, Kanada