Przeczytaj oficjalny opis

Wiktoria Międzynarodowa Akademia otwarty w sierpniu 2002 roku, a wkrótce opracował program VIA TESL dyplomu. Dyplom VIA TESL Program zaczął używać aktualnego programu nauczania w styczniu 2003 r. Lilla Capaldo, nasze pełne razem 120 godzinny program instruktor, dołączył do wydziału VIA TESL programu w 2010 roku po zakończeniu programu VIA TESL dyplomu i nauczanie języka angielskiego Victoria International Academy na kilka lat. Ona przynosi bogate doświadczenia w nauczaniu ESL do programu TESL i jest obecnie Inspektor Program TESL i Praktyka Inspektor.

Poprzez szkolenia Centrum TESOL / TESL Oczywiście jest najdłuższy program uruchomiony na wyspie Vancouver, a my jesteśmy dumni z naszych nauczycieli i programu nauczania. Mamy szkolenie nauczycieli przez 10 lat i mają doskonałą reputację. Nasze grads zostawić wszystko, czego potrzebują do zarządzania klasy powodzeniem i są dobrze wyposażone, aby znaleźć naukę pracy.

Nasi nauczyciele są dobrze kochany przez wszystkich uczniów do ich wysokiej energii i sposobu dokonywania w klasie się do życia. Wykorzystują wiele symulacji lekcji, uczyć studentów mnóstwo przydatnych działań, zachęcać i wspierać uczniów, gdy jest ich kolej do praktyki nauczania. Oferują one doskonałe porady i upewnić się, że studenci są gotowi dostarczyć klasę.

Nauczyciele najlepiej ich szkolenia w naszym Centrum, ponieważ w przeciwieństwie do wielu innych kolegiach nauczycielskich, jesteśmy również szkoła ESL TESL więc studenci mają okazję obserwować własne zajęcia i interakcje z naszych uczniów. Mają też możliwość konsultacji z naszych kanadyjskich nauczycieli języka angielskiego na temat ich stylu nauczania. Mamy małą bibliotekę książek dla nauczycieli TESL skonsultować, komputery dla ich wykorzystania w klasie lub na przerwach i bezpłatny W-Fi. Wielu studentów jak na pobyt wokół po godzin zajęć oraz bezpłatną kawę, podczas gdy korzystanie z Internetu.

Poprzez naszą rozmowę programu Buddies, studenci TESL mają szansę na praktyki nauczania jeden na jeden z naszych uczniów. Absolwenci TESL mogą rozpocząć karierę i budować swoje godziny poprzez programy wolontariatu Victoria Stowarzyszenia Międzykulturowego.

Tło

Victoria International Academy Training Centre VIA otwarto w 2005 roku jako rozszerzenie programów ESL oferowanych w VIA. Z programów zaprojektowanych przez mistrza TESL i ESL wychowawców, VIA Centrum Szkolenia wzrosła z jednego programu TESL pełnym wymiarze godzin do dwóch stacjonarnych i dwóch programów TESL internetowych. Na podstawie Nauczania Języka komunikacyjna (CLT), VIA TESL dyplomu Programy mają na celu spełnia lub przekracza wymogi TESL Kanada.

Ta szkoła oferuje również: