Via Training Centre

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wiktoria Międzynarodowa Akademia otwarty w sierpniu 2002 roku, a wkrótce opracował program VIA TESL dyplomu. Dyplom VIA TESL Program zaczął używać aktualnego programu nauczania w styczniu 2003 r. Lilla Capaldo, nasze pełne razem 120 godzinny program instruktor, dołączył do wydziału VIA TESL programu w 2010 roku po zakończeniu programu VIA TESL dyplomu i nauczanie języka angielskiego Victoria International Academy na kilka lat. Ona przynosi bogate doświadczenia w nauczaniu ESL do programu TESL i jest obecnie Inspektor Program TESL i Praktyka Inspektor.

Poprzez szkolenia Centrum TESOL / TESL Oczywiście jest najdłuższy program uruchomiony na wyspie Vancouver, a my jesteśmy dumni z naszych nauczycieli i programu nauczania. Mamy szkolenie nauczycieli przez 10 lat i mają doskonałą reputację. Nasze grads zostawić wszystko, czego potrzebują do zarządzania klasy powodzeniem i są dobrze wyposażone, aby znaleźć naukę pracy.

Nasi nauczyciele są dobrze kochany przez wszystkich uczniów do ich wysokiej energii i sposobu dokonywania w klasie się do życia. Wykorzystują wiele symulacji lekcji, uczyć studentów mnóstwo przydatnych działań, zachęcać i wspierać uczniów, gdy jest ich kolej do praktyki nauczania. Oferują one doskonałe porady i upewnić się, że studenci są gotowi dostarczyć klasę.

Nauczyciele najlepiej ich szkolenia w naszym Centrum, ponieważ w przeciwieństwie do wielu innych kolegiach nauczycielskich, jesteśmy również szkoła ESL TESL więc studenci mają okazję obserwować własne zajęcia i interakcje z naszych uczniów. Mają też możliwość konsultacji z naszych kanadyjskich nauczycieli języka angielskiego na temat ich stylu nauczania. Mamy małą bibliotekę książek dla nauczycieli TESL skonsultować, komputery dla ich wykorzystania w klasie lub na przerwach i bezpłatny W-Fi. Wielu studentów jak na pobyt wokół po godzin zajęć oraz bezpłatną kawę, podczas gdy korzystanie z Internetu.

Poprzez naszą rozmowę programu Buddies, studenci TESL mają szansę na praktyki nauczania jeden na jeden z naszych uczniów. Absolwenci TESL mogą rozpocząć karierę i budować swoje godziny poprzez programy wolontariatu Victoria Stowarzyszenia Międzykulturowego.

Tło

Victoria International Academy Training Centre VIA otwarto w 2005 roku jako rozszerzenie programów ESL oferowanych w VIA. Z programów zaprojektowanych przez mistrza TESL i ESL wychowawców, VIA Centrum Szkolenia wzrosła z jednego programu TESL pełnym wymiarze godzin do dwóch stacjonarnych i dwóch programów TESL internetowych. Na podstawie Nauczania Języka komunikacyjna (CLT), VIA TESL dyplomu Programy mają na celu spełnia lub przekracza wymogi TESL Kanada.

Lokalizacje

Wiktoria

VIA Training Centre

Address
Via Training Centre
1012 Douglas St

Wiktoria, Brytyjska Kolumbia, Kanada
Telefon
+1 250-590-3085

Programy

Ta szkoła oferuje również: