Toronto School of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Toronto School of Management (TSoM) to innowacyjna uczelnia oferująca szereg kursów z zakresu biznesu, hotelarstwa, marketingu cyfrowego, analizy danych, bezpieczeństwa cybernetycznego i rachunkowości. Dołącz do nas, aby studiować i pracować w Toronto w Kanadzie. Według Economist Intelligence Unit Toronto zajmuje siódme miejsce (powiązane z Tokio w Japonii) spośród 140 najbardziej nadających się do zamieszkania miast na świecie. Miasta są oceniane w pięciu kategoriach; stabilność, opieka zdrowotna, kultura i środowisko, edukacja i infrastruktura. Jako studenci zagraniczni studiujący w Kanadzie w pełnym wymiarze godzin, możesz pracować w niepełnym wymiarze godzin podczas studiów oraz w pełnym wymiarze godzin podczas zaplanowanych przerw.

Studenci mogą wybierać spośród następujących programów:

 • Dyplom W Spółdzielni Administracji Biznesowej (w ciągu dnia i wieczorem)
 • Dyplom W Spółdzielni Zarządzania Biznesem (w ciągu dnia i wieczorem)
 • Dyplom w zarządzaniu przedsiębiorstwem
 • Dyplom w zakresie Hospitality and Tourism Management Co-op
 • Dyplom w podstawach współpracy hotelarskiej i turystycznej (wieczór)
 • Advanced Diploma in Hospitality and Tourism Management Co-op
 • Advanced Diploma in Hospitality and Tourism Management
 • Diploma In Data Analytics Co-op
 • Dyplom w Digital Marketing Specialist Co-op
 • Dyplom specjalisty ds. Bezpieczeństwa cybernetycznego
 • Certyfikat w Business Essentials Co-op
 • Certyfikat w dziale doskonałości obsługi klienta
 • Kurs przygotowawczy do egzaminu ACCA

Położona wśród wiodących firm i organizacji w Ameryce Północnej, nasza uczelnia oferuje idealne środowisko dla studentów pragnących zanurzyć się w tętniącej życiem społeczności biznesowej i różnorodnych działaniach kulturalnych.

Dlaczego warto uczyć się u nas?

Wydział ekspercki, który wspiera Twój rozwój

Nasz doświadczony wykładowca ma setki lat wiedzy branżowej, aby podzielić się ze swoimi studentami, oferując pełne wsparcie i często sprawdzając twoje postępy.

Programy kooperacyjne łączące studia z prawdziwą pracą

Większość naszych dyplomów obejmuje szkolenie w miejscu pracy, integrując studia w klasie z nadzorowanym praktycznym doświadczeniem zawodowym bezpośrednio związanym z celami akademickimi i zawodowymi. Współpracujemy z ponad 70 partnerami kooperacyjnymi z różnych branż.

Convenient Downtown Toronto Lokalizacja

Nasza uczelnia jest dogodnie zlokalizowana przy głównej linii metra, w pobliżu wielu przestrzeni biznesowych, mieszkalnych i handlowych - zapewniając, że wszystko, czego potrzebujesz, jest w pobliżu.

Skup się na swoim doświadczeniu

Stale sprawdzamy twoje wyniki i satysfakcję, aby upewnić się, że nasz program spełnia twoje potrzeby w zakresie rozwoju akademickiego i osobistego, a także pozostaje odpowiedni do wymagań świata biznesu.

Stan obiektów sztuki

Nasze przestronne, klimatyzowane sale lekcyjne są wyposażone w najnowocześniejsze multimedia, połączenia internetowe i sprzęt audio zapewniający optymalne środowisko do nauki. Będziesz mógł korzystać z naszych komputerów i bezpłatnego Wi-Fi, aby wykonywać zadania dla swoich klas i komunikować się z przyjaciółmi i rodziną.

Lokalizacje

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium