Toronto Film School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O Toronto Film School

Toronto Film School uznana za najlepszą szkołę filmową przez QS World University Rankings oferuje szybko rozwijające się i oparte na współpracy środowisko edukacyjne, zaprojektowane tak, aby uzbroić Cię w teorię i umiejętności potrzebne do realizowania swojej pasji. Niezależnie od tego, czy masz aspiracje związane z filmem, projektowaniem, grami wideo czy modą, w Toronto Film School znajdziesz kreatywną społeczność, wielokrotnie nagradzanych instruktorów i sieć rówieśników, którzy wprowadzą Cię w wymarzoną karierę. Szkoła oferuje programy takie jak produkcja filmowa, aktorstwo, projektowanie gier wideo i wiele innych.

117974_1.jpg

Co wyróżnia Toronto Film School ?

Profesjonaliści z branży

Zostaniesz objęty opieką przez wielu nagradzanych i poszukiwanych filmowców, producentów, operatorów filmowych, projektantów mody, projektantów gier wideo i profesjonalistów z branży. Nasi instruktorzy dostarczają najbardziej aktualnych informacji na temat branży i najlepszych praktyk, a także ekscytujących możliwości nawiązywania kontaktów.

Współpraca krzyżowa

W Toronto Film School możesz współpracować ze studentami z różnych kreatywnych programów. Rozwijasz także nieocenione relacje zawodowe i międzybranżowe sieci, które pomogą otworzyć drzwi do kariery w przemyśle modowym i rozrywkowym.

Nasi studenci zdobywają nagrody

W Toronto Film School otaczają Cię uczniowie o podobnych poglądach, którzy podzielają twoją pasję do sztuk kreatywnych. Wiele nagród zdobytych przez tych studentów z prestiżowych instytucji, takich jak Festival de CANNES i Thea Awards, są świadectwem ich ciężkiej pracy i poświęcenia dla rzemiosła. Jako student w Toronto Film School możesz połączyć się z tymi studentami i uczyć się od doświadczonych instruktorów.

Prawdziwa edukacja

Toronto Film School jest znana z kształtowania nagradzanych absolwentów, którzy stają się liderami w branży i wyróżniają się w wybranej przez siebie dziedzinie. Dzieje się tak, ponieważ nasi absolwenci opuszczają szkołę z praktycznymi umiejętnościami, umiejętnościami do promowania siebie i wszechstronnym portfolio.

Pathway stopniowa

Toronto Film School rozumie twoje obecne i przyszłe wymagania zawodowe. Dzięki naszemu porozumieniu artykulacyjnemu z Uniwersytetem w Yorkville możesz szybko przejść do stopnia Bachelor of Business Administration, aby zdobyć umiejętności biznesowe niezbędne do rozwoju kariery twórczej.

Doskonała lokalizacja kampusu

Dzięki 4 kampusom w całym Toronto studenci mogą w pełni zanurzyć się w mieście.

Małe rozmiary klas

W małych klasach będziesz mieć możliwość osiągnięcia pełnego potencjału dzięki indywidualnym instrukcjom i mentoringowi. Będziesz mieć również odpowiednie środowisko współpracy, aby budować relacje z kolegami z klasy i współpracować ze studentami w ramach kreatywnych programów.

Lokalizacje

Toronto

Address
10 Dundas Street E., Suite 704
M5B 2G9 Toronto, Ontario, Kanada

Toronto

Address
55 Dundas Street E., floor 4&5
M5B 1C6 Toronto, Ontario, Kanada

Toronto

Address
415 Yonge Street, 8th Floor
M5B 2E7 Toronto, Ontario, Kanada

Toronto

Address
1835 Yonge Street
M4S 1X8 Toronto, Ontario, Kanada