Toronto Film School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O Toronto Film School

Toronto Film School uznana za najlepszą szkołę filmową przez QS World University Rankings oferuje szybko rozwijające się i oparte na współpracy środowisko edukacyjne, zaprojektowane tak, aby uzbroić Cię w teorię i umiejętności potrzebne do realizowania swojej pasji. Niezależnie od tego, czy masz aspiracje związane z filmem, projektowaniem, grami wideo czy modą, w Toronto Film School znajdziesz kreatywną społeczność, wielokrotnie nagradzanych instruktorów i sieć rówieśników, którzy wprowadzą Cię w wymarzoną karierę. Szkoła oferuje programy takie jak produkcja filmowa, aktorstwo, projektowanie gier wideo i wiele innych.

117974_1.jpg

Co wyróżnia Toronto Film School ?

Profesjonaliści z branży

Zostaniesz objęty opieką przez wielu nagradzanych i poszukiwanych filmowców, producentów, operatorów filmowych, projektantów mody, projektantów gier wideo i profesjonalistów z branży. Nasi instruktorzy dostarczają najbardziej aktualnych informacji na temat branży i najlepszych praktyk, a także ekscytujących możliwości nawiązywania kontaktów.

Współpraca krzyżowa

W Toronto Film School możesz współpracować ze studentami z różnych kreatywnych programów. Rozwijasz także nieocenione relacje zawodowe i międzybranżowe sieci, które pomogą otworzyć drzwi do kariery w przemyśle modowym i rozrywkowym.

Nasi studenci zdobywają nagrody

W Toronto Film School otaczają Cię uczniowie o podobnych poglądach, którzy podzielają twoją pasję do sztuk kreatywnych. Wiele nagród zdobytych przez tych studentów z prestiżowych instytucji, takich jak Festival de CANNES i Thea Awards, są świadectwem ich ciężkiej pracy i poświęcenia dla rzemiosła. Jako student w Toronto Film School możesz połączyć się z tymi studentami i uczyć się od doświadczonych instruktorów.

Prawdziwa edukacja

Toronto Film School jest znana z kształtowania nagradzanych absolwentów, którzy stają się liderami w branży i wyróżniają się w wybranej przez siebie dziedzinie. Dzieje się tak, ponieważ nasi absolwenci opuszczają szkołę z praktycznymi umiejętnościami, umiejętnościami do promowania siebie i wszechstronnym portfolio.

Pathway stopniowa

Toronto Film School rozumie twoje obecne i przyszłe wymagania zawodowe. Dzięki naszemu porozumieniu artykulacyjnemu z Uniwersytetem w Yorkville możesz szybko przejść do stopnia Bachelor of Business Administration, aby zdobyć umiejętności biznesowe niezbędne do rozwoju kariery twórczej.

Doskonała lokalizacja kampusu

Dzięki 4 kampusom w całym Toronto studenci mogą w pełni zanurzyć się w mieście.

Małe rozmiary klas

W małych klasach będziesz mieć możliwość osiągnięcia pełnego potencjału dzięki indywidualnym instrukcjom i mentoringowi. Będziesz mieć również odpowiednie środowisko współpracy, aby budować relacje z kolegami z klasy i współpracować ze studentami w ramach kreatywnych programów.

Lokalizacje

Toronto

Address
10 Dundas Street E., Suite 704
M5B 2G9 Toronto, Ontario, Kanada

Toronto

Address
55 Dundas Street E., floor 4&5
M5B 1C6 Toronto, Ontario, Kanada

Toronto

Address
415 Yonge Street, 8th Floor
M5B 2E7 Toronto, Ontario, Kanada

Toronto

Address
1835 Yonge Street
M4S 1X8 Toronto, Ontario, Kanada

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium