The Cut Fashion Design Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Krojowni. Gdzie powstaje styl.

Zajmujemy się przekształcaniem marzeń o modzie w rzeczywistość. Oferując szereg kursów projektowania mody, jak również usługi produkcyjne dla projektantów i marek, jesteśmy Twoim punktem kompleksowej obsługi dla wszystkich Twoich potrzeb produkcyjnych i edukacyjnych.

The Cutting Room, należąca do strojów i ekspertów od produkcji, Liza Deyrmenjian, z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży mody, ma talent do projektowania biznesów, które odnoszą sukcesy.

Krojownia to miejsce, w którym wszystko się dzieje - ideacja i projektowanie, tworzenie wzorów, pozyskiwanie, pobieranie próbek i produkcja. To tutaj zarówno początkujący, jak i doświadczeni projektanci spotykają się, by doskonalić swoje umiejętności i uczyć się nowych dzięki projektowi Fashion Room i Merchandising Academy The Cutting.

Z jedną nogą w Vancouver i drugą w Nowym Jorku, The Cutting Room wspiera znane marki z branży modowej i lifestyle'owej, prowadzi szkolenia dla początkujących i uczy przyszłe pokolenie twórców i wykonawców poprzez szereg kursów projektowania mody The Cut.

Liza D.

Liza Deyrmenjian, właściciel The Cutting Room, uznanego i szanowanego lidera w projektowaniu i produkcji odzieży, ma talent do projektowania biznesów, które odnoszą sukcesy. Uwielbia zarówno efektywność, jak i estetykę, margines, a także właściwą równowagę, a także styl. Jej zrównoważone podejście kieruje markami w zdrowych, nowych kierunkach i zapewnia solidne podstawy do rozpoczęcia działalności. Jest założycielką FBA360 , nowojorskiej firmy z branży modowej. Liza wie, jak załatwić sprawy i sprawić, by coś się wydarzyło.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Summer courses » Zobacz kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Course in Couture Pattern Making Evening Wear / Special Occasion Level 2

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 tygodnie January 2019 Kanada Vancouver

In this comprehensive and specialized 18-week course, you will focus on the intricacies and techniques utilized in evening wear and bridal. [+]

In this comprehensive and specialized 18-week course, you will focus on the intricacies and techniques utilized in evening wear and bridal.

Students will learn how to draft, construct and manipulate fabrics utilizing a variety of specialty fabrics and finishes, including beading, lacework, and tailoring, as well as learn how to drape in jersey and silk.

At the completion of this module, you will draft and assemble two couture evening wear designs that reflect your personal design point of view and brand. This advanced course has entry requirements of a one-year Pattern Making course or equivalent.

Term: 18 weeks x 18hrs/week = 324 hoursWeekly: Lecture 6 hrs/week. Lab 12 hrs/week... [-]


Course in Fashion Design, Illustration & Creative Direction

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 16 tygodnie January 2019 Kanada Vancouver

This 16-week comprehensive course is tailored to fashion-focused students who want to develop their design skills and is taught by top industry experts. [+]

This 16-week comprehensive course is tailored to fashion-focused students who want to develop their design skills and is taught by top industry experts. Learn how to conceive, conceptualize and create a full fashion collection for industry presentation.

Using fashion illustration techniques, you will gain skills in drawing the fashion figure, and be able to illustrate your designs on high fashion croquis, utilizing multimedia tools to implement color into the sketch. The entire fashion cycle and design process will be explored from conception, research, customer profile, and mood, to inspiration and execution.

To complete the creative design process, a final 40-look collection, specific to each designer’s unique point of view, will be created in full color, with fabric swatches and technical flat drawings, presented in a professional portfolio.... [-]


Course in Pattern Making & Assembling Technique

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 16 tygodnie January 2019 Kanada Vancouver

The Pattern Making and Construction Module consists of 16 weeks of intensive skill building. The course enables students to become industry proficient in Pattern Making, fit and sewing construction. [+]

The Pattern Making and Construction Module consists of 16 weeks of intensive skill building. The course enables students to become industry proficient in Pattern Making, fit and sewing construction.

The first six weeks are dedicated to learning the fundamentals of pattern making, fit and sewing, and by Week 7 students choose their ‘design’ stream: active/technical wear, evening wear, contemporary women’s or menswear.

A small class size of 12 allows for individual attention, where we provide an industry-level professional environment and the opportunity for students to learn the necessary specialized skills through hands-on training by highly qualified professors.

Students produce garments throughout their studies and create a cohesive 6-piece collection as their final project. Some sewing experience is required. sheets, and cost of markers. Some manual pattern making experience is recommended to take this course.... [-]


Kurs rozwoju produktu, produkcji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 14 tygodnie July 2019 Kanada Vancouver

Ten zintegrowany, 14-tygodniowy kurs wprowadzi Cię w działalność związaną z opracowywaniem produktów i produkcją odzieży. [+]

Ten zintegrowany, 14-tygodniowy kurs wprowadzi Cię w działalność związaną z opracowywaniem produktów i produkcją odzieży . Najlepsi specjaliści z branży nauczą Cię, jak wprowadzić produkt od koncepcji do realizacji.

Poznasz początki rozwoju produktu, w tym zrozumienie tekstylnej nauki, jak budować prototypy i jak rozpoznać podstawowe techniki budowy odzieży. Przygotujesz standardowe pakiety specyfikacji technicznych i dowiesz się, jak pozyskiwać materiały i robociznę, zarówno w kraju, jak i za granicą. Podkreśla się struktury kosztów i planowanie produkcji.

W globalnej gospodarce produkcja linii produktów musi być realizowana z myślą o zyskach biznesowych. Naucz się umiejętności poruszania się w złożonym biznesie związanym z opracowywaniem i produkcją produktów, aby dalej rozwijać swój biznes lub poprawić istniejący profil małej firmy.... [-]


Kurs tworzenia wzorów w Gerber

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 14 tygodnie January 2019 Kanada Vancouver

Ten 14-tygodniowy moduł analizuje każdy aspekt modelowania i klasyfikacji za pomocą oprogramowania Gerber AccuMark Pattern Design (V10) i koncentruje się na określonych zadaniach zawodowych często przypisywanych twórcom szablonów i równiarkom. [+]

Zamiast koncentrować się wyłącznie na poleceniach programowych, ta klasa zawiera nieoceniony wgląd uzyskany dzięki bogatemu doświadczeniu profesora jako specjalisty z branży. Lekcje, ćwiczenia i quizy skupiają się nie tylko na nauczaniu oprogramowania, ale także na przygotowywaniu uczniów do sukcesów w branży.

Moduł ten obejmuje również tworzenie wzorów, szkicowanie, digitalizację, kreślenie, podróbki, konwersję danych, specyfikację techniczną oraz kalkulację znaczników. Zalecane jest ręczne tworzenie wzorców, aby wziąć udział w tym kursie. arkusze i kosztowanie znaczników.

TERMIN: 14 TYGODNI X 18 HRS / WEEK = 252 GODZINY TYDZIEŃ: WYKŁAD 5 GODZIN / TYDZIEŃ. LAB 13 GODZIN / TYDZ... [-]


Kurs w marketingu mody

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 14 tygodnie January 2019 Kanada Vancouver

W tym intensywnym czternastotygodniowym kursie nauczysz się, jak stać się skutecznym Fashion Marketerem. [+]

W tym intensywnym czternastotygodniowym kursie nauczysz się, jak stać się skutecznym Fashion Marketerem. W świecie mody opartej na konkurencji potrzebujesz umiejętności, które przemawiają do konsumenta, niezależnie od tego, czy chcesz pracować w ugruntowanej firmie, czy rozwijać "Brand of You" .

W dzisiejszym środowisku medialnym ważne jest, abyś mógł komunikować DNA marki z docelowym rynkiem. Poznaj umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu, pracując z profesjonalistami z branży, aby uzyskać dostęp do kreatywnej i dochodowej branży mody.

TERMIN: 14 TYGODNI X 20 / HRS = 280 GODZIN TYDZIEŃ: WYKŁAD 8 HRS / TYDZIEŃ. LAB 12 HRS / TYDZIEŃ

Wprowadzenie do marketingu modyOkreśl terminologię wspólną dla branży modowej.Zidentyfikuj segmenty branży modowej i ich role w fazie modowej.Śledź ruch mody od koncepcji do konsumenta.Zidentyfikuj obecnych projektantów i rozpoznaj ich style podpisów.Rozwiń świadomość różnorodności i korzyści związanych z karierą związaną z modą.Przedstaw kluczowe strategie i procesy marketingu mody.Wyjaśnij pojęcie badań i rozwoju.Porównaj marketing mody z innymi produktami.Zidentyfikuj strategię stosowaną do dystrybucji na rynku.Wyświetlanie umiejętności przygotowania i prezentacji informacji marketingowych o modzie.Przygotuj wideo związane z modą.Zachowanie konsumentaZidentyfikuj liczne czynniki wpływające na zachowanie kupujących.Omów, w jaki sposób marketerzy mogą wpływać na postawy konsumenckie.Odnieść podstawowe pojęcia psychologiczne do motywacji konsumenta i potrzeby spełnienia.Rozróżnianie jakościowych i ilościowych badań konsumenckich oraz projektowanie, administrowanie i analizowanie podstawowych instrumentów gromadzenia danych.Pisanie dla przemysłuZrozumieć rolę pisania w procesie komunikacji.Zidentyfikuj rolę dziennikarstwa modowego w gazetach, czasopismach i nowych mediach.Napisz kopię mody do gazety, czasopisma i mediów online.Napisz kopię mody do celów reklamowych i PR.Przygotuj historię mody.Stwórz, edytuj i opublikuj drukowany magazyn drukowany.Public RelationsZademonstrować zrozumienie tradycyjnych i pojawiających się... [-]

Kurs Wzorca technicznego Wykonywanie zaawansowanych odzieży wierzchniej / Aktywnego zużycia Poziom 2

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 14 tygodnie June 2019 Kanada Vancouver

W tym trudnym 14-tygodniowym kursie dla branży nauczysz się, jak zaprojektować i wyprodukować odzież techniczną. [+]

W tym trudnym 14-tygodniowym kursie dla branży nauczysz się, jak zaprojektować i wyprodukować odzież techniczną .

Koncentrując się na tworzeniu wzorów, które wykorzystują właściwości techniczne i właściwości użytkowe różnych tkanin dla konkretnych zastosowań końcowych, takich jak sport, rekreacja, przetrwanie i ochrona, będziesz dążyć do zaawansowanych opracowań modeli i montażu odzieży przeznaczonych dla entuzjastów sportów outdoorowych.

Zdobędziesz wiedzę o nowych włóknach, tkaninach i wykończeniach oraz nauczysz się, jak zastosować konkretne techniczne techniki budowlane do budowy odzieży użytkowej. Odwiedzisz także lokalnych producentów w Vancouver specjalizujących się w produkcji odzieży technicznej. W końcowym projekcie będziesz układał i szyje czteroosobową kolekcję kapsułek. Ten zaawansowany kurs ma wymagania wstępne na roczny kurs modelowania lub jego odpowiednik.... [-]


NYC Sourcing Field Trip

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 dni December 2018 Kanada Vancouver

Podróż do Nowego Jorku z pokojem do krojenia [+]

Podróż do Nowego Jorku z pokojem do krojenia

Dołącz do Lizy Deyrmenjian, eksperta z branży mody i właściciela The Cutting Room i FBA360 , podczas przewodniej wycieczki po najsłynniejszych nowojorskich fabrykach odzieży. Uczestnicy wycieczki otrzymają możliwość spotkania i porozmawiania z fabrykami specjalizującymi się w tkaniach, dzianinach, kostiumach kąpielowych, skórzanych akcesoriach, torebkach, torbach i pasach.

Ponadto podróżni będą uczestniczyć w DG Expo, odwiedzają centra handlowe i pracownie w centrum, spotykają się z najlepszymi przedstawicielami handlowymi i firmami PR, a także produkują tkaniny z dzielnicy odzieżowej.

Dowiedz się, jak pozyskać w Nowym Jorku i odbieraj kontakty od sprzedawców, z którymi możesz pracować z dowolnego miejsca na świecie!... [-]


Letnie kursy

Kurs Couture Pattern Making: 2-tygodniowy letni intensywny kurs

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Kanada Vancouver

Podczas tego dwutygodniowego intensywnego kursu studenci skoncentrują się na zawiłościach i technikach wykorzystywanych w strojach wieczorowych i weselnych. [+]

Chcesz poznać podstawy urzekającego świata mody? The Cut oferuje szereg intensywnych, dwutygodniowych warsztatów, których celem jest zmaksymalizowanie wiedzy branżowej w minimalnym czasie. W tych praktycznych warsztatach studenci będą zanurzali się we wszystkie aspekty biznesu mody.

Podczas lektur, wykładów i dyskusji klasowych studenci są nauczani przez profesjonalistów z branży w małych grupach, otrzymując najwyższej klasy naukę w prawdziwym środowisku biznesowym, korzystając z najnowocześniejszych cyfrowych platform oraz praktycznych aplikacji zręcznościowych. Każda klasa składa się z dwóch poziomów po 16 godzin tygodniowo, w sumie 32 godziny.

Warunki wstępne dla każdej klasy są określone w każdym konkretnym kursie. Zdobądź umiejętności potrzebne do osiągnięcia celów akademickich i zawodowych lub uzupełnij swój aktualny pełnoetatowy dyplom lub program studiów lub po prostu zbuduj konkurencyjny portfel dla aplikacji studiów podyplomowych, aby przygotować się do zaawansowanego studiowania.... [-]


Kurs cyfrowej obróbki wzorów - Gerber: 2-tygodniowy letni intensywny

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Kanada Vancouver

Ten dwutygodniowy kurs wprowadzający analizuje cyfrowy aspekt modelowania i klasyfikacji za pomocą oprogramowania Gerber AccuMark Pattern Design (V10). [+]

Chcesz poznać podstawy urzekającego świata mody? The Cut oferuje szereg intensywnych, dwutygodniowych warsztatów, których celem jest zmaksymalizowanie wiedzy branżowej w minimalnym czasie. W tych praktycznych warsztatach studenci będą zanurzali się we wszystkie aspekty biznesu mody.

Podczas lektur, wykładów i dyskusji klasowych studenci są nauczani przez profesjonalistów z branży w małych grupach, otrzymując najwyższej klasy naukę w prawdziwym środowisku biznesowym, korzystając z najnowocześniejszych cyfrowych platform oraz praktycznych aplikacji zręcznościowych. Każda klasa składa się z dwóch poziomów po 16 godzin tygodniowo, w sumie 32 godziny.

Warunki wstępne dla każdej klasy są określone w każdym konkretnym kursie. Zdobądź umiejętności potrzebne do osiągnięcia celów akademickich i zawodowych lub uzupełnij swój aktualny pełnoetatowy dyplom lub program studiów lub po prostu zbuduj konkurencyjny portfel dla aplikacji studiów podyplomowych, aby przygotować się do zaawansowanego studiowania.... [-]


Kurs marketingu i brandingu: 2-tygodniowe intensywne lato

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie June 2019 Kanada Vancouver

W tym intensywnym dwutygodniowym kursie zrozumiesz rolę skutecznego Marketera Mody. W świecie mody opartej na konkurencji potrzebujesz umiejętności, które przemawiają do konsumenta, niezależnie od tego, czy chcesz pracować w ugruntowanej firmie, czy rozwijać "Brand of You". [+]

Chcesz poznać podstawy urzekającego świata mody? The Cut oferuje szereg intensywnych, dwutygodniowych warsztatów, których celem jest zmaksymalizowanie wiedzy branżowej w minimalnym czasie. W tych praktycznych warsztatach studenci będą zanurzali się we wszystkie aspekty biznesu mody.

Podczas lektur, wykładów i dyskusji klasowych studenci są nauczani przez profesjonalistów z branży w małych grupach, otrzymując najwyższej klasy naukę w prawdziwym środowisku biznesowym, korzystając z najnowocześniejszych cyfrowych platform oraz praktycznych aplikacji zręcznościowych. Każda klasa składa się z dwóch poziomów po 16 godzin tygodniowo, w sumie 32 godziny.

Warunki wstępne dla każdej klasy są określone w każdym konkretnym kursie. Zdobądź umiejętności potrzebne do osiągnięcia celów akademickich i zawodowych lub uzupełnij swój aktualny pełnoetatowy dyplom lub program studiów lub po prostu zbuduj konkurencyjny portfel dla aplikacji studiów podyplomowych, aby przygotować się do zaawansowanego studiowania.... [-]


Kurs Podstawowego Tworzenia Wzorów: 2-tygodniowy Letni Intensywny

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie June 2019 Kanada Vancouver

Kurs "Podstawy modelowania" wprowadza studentów w standardowe zasady tworzenia wzorców. [+]

Chcesz poznać podstawy urzekającego świata mody? The Cut oferuje szereg intensywnych, dwutygodniowych warsztatów, których celem jest zmaksymalizowanie wiedzy branżowej w minimalnym czasie.

W tych praktycznych warsztatach studenci będą zanurzali się we wszystkie aspekty biznesu mody. Podczas lektur, wykładów i dyskusji klasowych studenci są nauczani przez profesjonalistów z branży w małych grupach, otrzymując najwyższej klasy naukę w prawdziwym środowisku biznesowym, korzystając z najnowocześniejszych cyfrowych platform oraz praktycznych aplikacji zręcznościowych.

Każda klasa składa się z dwóch poziomów po 16 godzin tygodniowo, w sumie 32 godziny. Warunki wstępne dla każdej klasy są określone w każdym konkretnym kursie. Zdobądź umiejętności potrzebne do osiągnięcia celów akademickich i zawodowych lub uzupełnij swój aktualny pełnoetatowy dyplom lub program studiów lub po prostu zbuduj konkurencyjny portfel dla aplikacji studiów podyplomowych, aby przygotować się do zaawansowanego studiowania.... [-]


Filmy

The Cut Fashion Design Academy -- Let your fashion dreams come true!