Stenberg College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Stenberg College uważa, że ​​maksymalizacja sukcesu ucznia obejmuje każdy aspekt uczelni i każdą pozycję (nie tylko instruktorów) z marketingu i przyjęć, recepcji, doradców programowych i usług finansowych, do instruktorów, usług studenckich, usług absolwentów, obiektów i informatyki. Stenberg College oferuje różnorodne usługi i programy, które ułatwiają sukces studentom w ich programach studiów, wybranych przez nich ścieżkach kariery oraz życiu osobistym i społecznym. Naszym celem jest ciągłe doskonalenie zrozumienia potrzeb uczniów i rozwijania zasobów, polityk, procedur, działań i wydarzeń, organizacji itp., Aby zmaksymalizować zaangażowanie i sukcesy uczniów.

Nasza historia

  • Stenberg College została założona w 1990 roku przez Mary Jane Stenberg.
  • W 2003 roku The Education Company Inc. (TEC) przejął Stenberg College .

TEC została założona przez doświadczoną grupę nauczycieli, którzy założyli i prowadzili Centrum Obrazowania Cyfrowego i Dźwięku (CDIS) w latach 1979-2003. Oprócz Stenberg College , TEC zarządza wieloma innymi instytucjami edukacyjnymi w całej Kanadzie, w tym Centrum Sztuki i Technologia.

  • Stenberg otworzył nasz flagowy kampus w Surrey w 2004 roku.

Dogodnie zlokalizowany, zaledwie kilka kroków od transportu, nasz najnowocześniejszy obiekt mieści sale lekcyjne i laboratoria symulacyjne.

  • W 2006 roku Stenberg uruchomił nasz zarejestrowany program opieki psychiatrycznej; pierwszy połączony program dostaw tego rodzaju w Kolumbii Brytyjskiej.

W kwietniu 2008 r. Program wyprodukował swoją pierwszą klasę ukończenia 28 absolwentów sukcesu. Każdy z tych absolwentów odbył egzaminy rejestracyjne (w różnych regionach prowincji), a kohorta uzyskała stawkę 100%.

  • W 2010 Stenberg otworzył kampus satelitarny edukacji wczesnoszkolnej w Surrey.

Znajduje się w centrum opieki nad dziećmi, ta klasa poza siedzibą pozwala studentom ECE możliwość obserwacji teorii w praktyce.

  • W 2011 roku Stenberg's Cardiology Technology Diploma Program został rozszerzony na cały kraj dzięki pierwszej poza-prowincyjnej lokalizacji laboratoryjnej w Albercie.
  • W 2014 flagowy kampus Stenberga w Surrey dodał nowe skrzydło z czterema nowymi laboratoriami opieki zdrowotnej.

Używane przez naszych doświadczonych pielęgniarzy, asystentów laboratoriów medycznych, optyków i asystentów opieki zdrowotnej, te pokoje posiadają lalki symulacyjne, sprzęt medyczny, a nawet laboratorium optyczne.

  • W 2016 Stenberg otworzył kampusy satelitarne Vernon i Castlegar.

Kampusy te szkolą Asystentów Opieki Zdrowotnej i umożliwiają uczniom ukończenie studiów i praktyk w ich rodzinnych społecznościach.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Certyfikaty » Widzieć Dyplomy » Widzieć Health Dyplomy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Asystent ds. Opieki zdrowotnej dla uczniów ESL

Stacjonarne September 2019 Kanada Surrey

Jako asystent opieki zdrowotnej zapewniasz wsparcie osobom w podeszłym wieku i pomagasz im utrzymać poziom niezależności, jednocześnie łagodząc ból i poprawiając jakość życia. Absolwenci są przygotowani do pracy w placówkach opieki rozszerzonej i średniej, agencjach pomocy domowej, ośrodkach opieki dziennej i domach opieki. Podczas gdy większość absolwentów programu zapewnia opiekę dla seniorów, nasz program przygotowuje Cię do opieki nad dorosłymi z różnorodnymi chronicznymi schorzeniami. [+]

O

Jako asystent opieki zdrowotnej zapewniasz wsparcie osobom w podeszłym wieku i pomagasz im utrzymać poziom niezależności, jednocześnie łagodząc ból i poprawiając jakość życia. Absolwenci są przygotowani do pracy w placówkach opieki rozszerzonej i średniej, agencjach pomocy domowej, ośrodkach opieki dziennej i domach opieki. Podczas gdy większość absolwentów programu zapewnia opiekę dla seniorów, nasz program przygotowuje Cię do opieki nad dorosłymi z różnorodnymi chronicznymi schorzeniami.

[-]

Edukacja wczesnoszkolna

Stacjonarne September 2019 Kanada Surrey

Edukacja wczesnoszkolna jest niezwykle satysfakcjonującym zawodem. W całej Kolumbii Brytyjskiej istnieje duże zapotrzebowanie na wykwalifikowanych i oddanych Wychowawców Wczesnego Dzieciństwa, którzy mogą zapewnić lepszą opiekę i edukację dzieci od urodzenia do wieku szkolnego. [+]

O

Edukacja wczesnoszkolna jest niezwykle satysfakcjonującym zawodem. W całej Kolumbii Brytyjskiej istnieje duże zapotrzebowanie na wykwalifikowanych i oddanych Wychowawców Wczesnego Dzieciństwa, którzy mogą zapewnić lepszą opiekę i edukację dzieci od urodzenia do wieku szkolnego.

[-]

Dyplom

Asystent ds. Edukacji

Stacjonarne September 2019 Kanada Surrey

Czy lubisz pracować z dziećmi? Czy chcesz karierę, która pomoże ci w osiągnięciu pełnego potencjału? Rozważ karierę jako asystent ds. Edukacji. [+]

O

Czy lubisz pracować z dziećmi? Czy chcesz karierę, która pomoże ci w osiągnięciu pełnego potencjału? Rozważ karierę jako asystent ds. Edukacji.

[-]

Specjalizacja Marketing Dyplom Biznesowy

Stacjonarne September 2019 Kanada Surrey

Dyplom biznesowy ze specjalizacją marketingową ma na celu przygotowanie do różnych zawodów w biznesie i zarządzaniu poprzez dostarczenie praktycznych umiejętności i wiedzy. Rozwiniesz silne podstawy komunikacji biznesowej (pisemnej i ustnej), matematyki biznesowej oraz sprzedaży i marketingu. Dodatkowo, program wzmocni twoje umiejętności interpersonalne, aby pomóc Ci bezproblemowo zintegrować się w różnorodnym miejscu pracy. Otrzymasz również następujące certyfikaty branżowe: WHMIS, FoodSafe, zarządzanie wrogimi interakcjami i zapobieganie przemocy w BC. [+]

O

Dyplom biznesowy ze specjalizacją marketingową ma na celu przygotowanie do różnych zawodów w biznesie i zarządzaniu poprzez dostarczenie praktycznych umiejętności i wiedzy. Rozwiniesz silne podstawy komunikacji biznesowej (pisemnej i ustnej), matematyki biznesowej oraz sprzedaży i marketingu. Dodatkowo, program wzmocni twoje umiejętności interpersonalne, aby pomóc Ci bezproblemowo zintegrować się w różnorodnym miejscu pracy. Otrzymasz również następujące certyfikaty branżowe: WHMIS, FoodSafe, zarządzanie wrogimi interakcjami i zapobieganie przemocy w BC.

[-]

Terapeuta doradca

Stacjonarne September 2019 Kanada Surrey

Jeśli szukasz satysfakcjonującej kariery w doradztwie lub rozwoju własnego rozwoju osobistego, program dyplomowy terapeuty doradców zapewni ci krok do przodu, aby pomóc innym w przezwyciężaniu wyzwań, osiągnięciu ich celów i poprawie ich życia. Nauczysz się podchodzić i rozwiązywać sytuacje z życia wzięte, dbać o siebie, podejmować etyczne decyzje, wzmacniać relacje i inne odpowiednie umiejętności miękkie. [+]

O

Jeśli szukasz satysfakcjonującej kariery w doradztwie lub rozwoju własnego rozwoju osobistego, program dyplomowy terapeuty doradców zapewni ci krok do przodu, aby pomóc innym w przezwyciężaniu wyzwań, osiągnięciu ich celów i poprawie ich życia. Nauczysz się podchodzić i rozwiązywać sytuacje z życia wzięte, dbać o siebie, podejmować etyczne decyzje, wzmacniać relacje i inne odpowiednie umiejętności miękkie.

[-]

Wczesna edukacja dziecięca Post-Basic

Stacjonarne September 2019 Kanada Surrey

Stenberg College oferuje program dla dzieci w wieku przedszkolnym dla niemowląt i osób o specjalnych potrzebach w wieku wczesnoszkolnym (podwójny dyplom) dla osób, które ukończyły już program poziomu podstawowego edukacji wczesnoszkolnej. Program ECE Post-Basic trwa 28 tygodni i jest w pełnym wymiarze godzin. [+]

O

Stenberg College oferuje program dla dzieci w wieku przedszkolnym dla niemowląt i osób o specjalnych potrzebach w wieku wczesnoszkolnym (podwójny dyplom) dla osób, które ukończyły już program poziomu podstawowego edukacji wczesnoszkolnej. Program ECE Post-Basic trwa 28 tygodni i jest w pełnym wymiarze godzin.

[-]

Kontakt

Adres 102 Avenue,13450
V3T 5X3 Surrey, British Columbia, Kanada