Stenberg College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Od ponad 28 lat Stenberg College specjalizuje się i celuje w edukacji zdrowotnej i usługach ludzkich. Nasz główny kampus znajduje się w Surrey w Kolumbii Brytyjskiej, na przedmieściach Vancouver i drugiej co do wielkości gminy BC.

Stenberg College jest akredytowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej Zjednoczonego Królestwa przez oddział Private Training Institutions (PTIB). PTIB jest odpowiedzialna za ustalanie standardów jakości i zapewnienie ochrony konsumenta. Stenberg College otrzymał także oznaczenie EQA (Education Quality Assurance) rządu BC, które jest marką BC lub "pieczęcią" wysokiej jakości edukacji pomaturalnej dla instytucji publicznych i prywatnych.

Opracowujemy wszystkie nasze programy we współpracy z przemysłem, aby sprostać ich potrzebom, dlatego nasi absolwenci odnoszą tak wielkie sukcesy. Ponad 98% naszych absolwentów jest zatrudnionych na tym polu w ciągu 6 miesięcy od ukończenia studiów. Jesteśmy małą, dumnie kanadyjską instytucją edukacyjną o wyjątkowej reputacji i niezrównanym zaangażowaniu w naszych uczniów i ich sukcesach.105984_105898_admissions_hdr.jpg

Lokalizacje

Surrey

Address
102 Avenue,13450
V3T 5X3 Surrey, Brytyjska Kolumbia, Kanada

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium