Przeczytaj oficjalny opis

Test Thomas Flight Centre zapewnia indywidualną, profesjonalną szkolenie w powietrzu w miłej i przyjaznej atmosferze. Nasz dojrzały, dedykowane, kariery Lot instruktorzy oferują szeroką gamę doświadczeń lotu. Czy jesteś zainteresowany pływających rekreacyjnie lub wybrać lotnictwa w karierze, w szkole lotniczej może pomóc w osiągnięciu swoich celów.

Lotnisko znajduje się na Highway # 3, 4 km na wschód od Highbury Ave., zaledwie 15 minut na południe od autostrady # 401. Łatwo dostępne, zapewnia uncongested środowiska szkoleniowego lotu. sal szkolnych znajdują się w Centrum Szkoleniowym w locie i zajęcia szkolne odbywają się ziemia na miejscu.

St. Thomas Flight Centre zapewnia indywidualną, profesjonalną szkolenie w powietrzu w miłej i przyjaznej atmosferze. Nasz dojrzały, dedykowane, kariery Lot instruktorzy oferują szeroką gamę doświadczeń lotu.

Założona w 1996 roku, Thomas Flight Centre oferuje szkolenie w powietrzu z rekreacyjny Pilot Zezwolenia aż do licencji pilota i Ocen wielosilnikowych instrumentu. Flight Centre został przyznany status "Private Career College" Act Private Career College, 2005, zapewniając pełne szkolenie pilotów handlowych i lotu instruktorów. Licencja # 103072.

Program szkoleniowy lot będzie dostosować do harmonogramu. Trzy klasy 1 Instruktorzy są dostępne uczyć kas Instruktor Flight Ocena i ogon koła są również dostępne.

Dlaczego Fly?

Uczynić życie bardziej interesujące! Bądź bardziej ciekawsze! Zostań pilotem. Embrace dreszczyk wielką niewiadomą. Uczenie się latać to wyzwanie, które będą satysfakcjonujące przygoda poszerzyć swoje horyzonty.

Oprócz zdobywania nowych umiejętności, latanie jest zabawa, bezpieczne i niedrogie. Co za wspaniały sposób podróżowania. Poczuj wolność idzie tam, gdzie chcesz, kiedy chcesz. Weekend get-a-way lub wycieczkę jest mniej stresujące i bardziej zabawne.

Kariera rozwijają.

"Patrząc dalej w dół, wciąż musimy zająć się przewidywany niedobór wyszkolonych załogi samolotu. - Szeregi nowych pilotów studenckich pozostaną na miękkim boku, jak emerytury dla tych krosnach w miejsce teraz"

Absolwenci Rob Seaman WINGS Magazine listopada 2009 Wiele Thomas Flight Centre osiągnęli wejścia na poziomie pozycji w lotnictwie komercyjnym .... fotografia lotnicza, wykrywania pożaru, ładunku i pasażerów obsługa i pilot sprayu. Dedykowane, studenci w pełnym wymiarze godzin może osiągnąć swoją licencję pilota zawodowego w 12-18 miesięcy. Jeżeli będziesz w tym czasie?

Spełniamy marzenia czy chcesz latać rekreacyjnie lub zostać pilotem Handlowym.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

St.Thomas Flight Centre

Czy chcesz latać rekreacyjnie lub zostać pilotem komercyjnym, Thomas Flight Centre jest wystarczająco duża, aby ci służyć i wystarczająco małe, aby dbać! ... [+]

Uzyskanie licencji pilota składa się z dwóch części:

W czasie lotu treningowego pozwala poznać i zrozumieć wydajność swojego samolotu. Wstępne szkolenie lot jest wykonywany podwójna, z instruktorem, dopóki nie zostanie osiągnięty poziom kompetencji, który pozwala ćwiczyć samotnie. Czas potrzebny do osiągnięcia tego etapu zależy od zdolności i częstotliwość szkoleń.

Klasy szkolne mielony przygotować się do egzaminu pisemnego. Ćwiczenia są zalecane dla wszystkich potencjalnych pilotów. Materiał kursu upraszcza teorię lotu i wyjaśnia tematy tak różne, jak struktury samolotu, pracy silnika, oraz sposobu interpretacji warunków meteorologicznych. Inne integralne części programu obejmują interpretacji prawa kanadyjskiego powietrza i rozwijanie umiejętności nawigacyjnych.... [-]

Kanada Saint Thomas
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
44989 Talbot Line, RR#3
Saint Thomas, Ontario, N5P 3S7 CA