Przeczytaj oficjalny opis

Kariera, która czyni różnicę

Nova Scotia College of Early Childhood Education jest niekomercyjnym środowiskiem edukacyjnym nadzorowanym przez Radę Dyrektorów. W Kolegium Wczesnej Edukacji w Nowej Szkocji jesteśmy dumni, że możemy położyć fundament pod rozwój osobisty i zawodowy naszych uczniów.

NSCECE oferuje dwuletni program dyplomowy wczesnej edukacji dziecięcej (ECE), który opiera się na kilkudziesięciu latach badań i odpowiedniej praktyce rozwojowej. Uczniowie zapisani do programu są wprowadzani na różne kursy dotyczące dzieci, rodzin i zawodu ECE i zdobędą wiedzę, praktyki i umiejętności, które rozwiną wysoką samoocenę, niezależność i początki odpowiedzialności społecznej.

Głównym tematem ich badań będzie projektowanie, wdrażanie i ewaluacja odpowiednich dla programu rozwojowego pomysłów programowych w celu wspierania wzrostu i rozwoju dzieci od dzieciństwa do 12. roku życia. Program obejmuje 870 godzin lekcyjnych i 600 godzin lekcyjnych. Studenci wymagający elastyczności w harmonogramie mogą zapisać się na kursy wieczorowe w niepełnym wymiarze godzin.

Absolwenci znajdują zatrudnienie w różnych miejscach, w tym w ośrodkach opieki nad dziećmi, szkołach, prywatnych domach opieki dziennej, przedszkolach, centrach rozwoju. Ponad 95% absolwentów NSCECE znajduje zatrudnienie w ECE po ukończeniu studiów.

Absolwenci NSCECE nie są uprawnieni do ubiegania się o zezwolenie na pracę po ukończeniu studiów. Nasi międzynarodowi absolwenci mogą przejść przez inne strumienie, takie jak Atlantic Pilot Program, jeśli chcą pracować i pozostać w Kanadzie.

Program można podjąć w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Dostępna jest pomoc finansowa.

118217_pexels-photo-1462630.jpegAnastasiya Gepp / Pexels

Historia

W 1970 r. Centrum Dziecięce św. Józefa ustanowiło pierwszy atlantycki program kanadyjski dotyczący wczesnej edukacji. Program ewoluował z trzymiesięcznego kursu w dziesięciomiesięczny program dyplomowy. W maju 1997 r. Kolegium Wczesnej Edukacji św. Józefa stało się oddzielnym podmiotem od Centrum Dziecięcego św. Józefa.

W 2000 r. W celu zapewnienia uznania dyplomu na granicach prowincji program został przedłużony do dwuletniego kursu. Program dyplomowy jest licencjonowany przez Departament Pracy i Edukacji Zaawansowanej w Nowej Szkocji i zatwierdzony przez Departament Edukacji i Rozwoju Wczesnego Dzieciństwa w Nowej Szkocji .

W 2008 r. Kolegium Wczesnej Edukacji św. Józefa zmieniło nazwę na Kolegium Wczesnej Edukacji w Nowej Szkocji (NSCECE).

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Nova Scotia College of Early Childhood Education (NSCECE)

NSCECE zapewnia dwuletni dyplom z wczesnej edukacji. Program można podjąć w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Zaktualizowany program studiów obejmuje opisy kursów dla ... [+]

5 powodów, aby dołączyć do programu ECE NSCECENSCECE ma 50-letnie doświadczenie w szkoleniu profesjonalnych wychowawców.Dyplom NSCECE może otworzyć drzwi do nagradzania karier w ośrodkach opieki nad dziećmi, centrach zasobów rodzinnych, programach przedszkolnych w szkołach publicznych, domach rodzinnych itp.Ponad 95% naszych absolwentów poszukujących zatrudnienia w ECE jest zatrudnionych po ukończeniu studiów.Ponieważ NSCECE jest instytucją finansowaną ze środków prywatnych, czesne jest mniejsze niż w innych instytucjach.Absolwenci NSCECE mogą przenieść 6,5 punktów na Uniwersytet Mount Saint Vincent, aby uzyskać tytuł Bachelor of Arts w dziedzinie badań nad dziećmi i młodzieżą.... [-]
Kanada Halifax
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Early Childhood Education at NSCECE

Address
Halifax, Nova Scotia, Kanada