Przeczytaj oficjalny opis

Jesteśmy NIMBUS

Nimbus School of Recording & Media jest elita muzyka i media szkoła znajduje się w pięknym Vancouver, BC, Kanada. Nimbus oferuje niewielkie rozmiary klasy, mentoring z ekspertami z branży, szkolenia praktyczne i 24/7 dostęp do naszych profesjonalnych studiach. Nimbus był współzałożycielem przez renomowanych producentów muzycznych Bob Ezrin (Pink Floyd, Alice Cooper, pocałunek) i GGGarth Richardson (Rage Against The Machine, Red Hot Chili Peppers, Biffy Clyro).

Wszystkie nasze kursy są prowadzone przez profesjonalistów z branży bieżących. Oferujemy programy dyplomowe i certyfikatów w zakresie: inżynierii dźwięku, produkcja muzyki, produkcja muzyki elektronicznej, produkcji, postprodukcji wideo i audio, gry, nagłośnieniowy i przedsiębiorczość przemysł muzyczny. Nimbus pomaga uczniom tworzyć swoją przyszłość w muzyce i mediów.

nimbstud

Nimbus zaletę:

Hands-On Learning
Budujemy nasze lekcje skoncentrowane wokół kariery, praktyczne podejście do edukacji. Z małej liczebności klas, można dowiedzieć się, wykonując pracę, nie czytając o tym w podręczniku. Audio-Video studenci trenować w prawdziwych studiach z górnej części biegu linii, tym samym biegu stosowanych w profesjonalnych studiach na całym świecie. Business studenci pracują z prawdziwymi artystami, plan i uruchom prawdziwych zdarzeń i pracować dla naszego studenta prowadzony wytwórni.

Mentorship & Sieci
Nimbus wydział zawiera imponującą listę inżynierów, producentów, projektantów audio i liderów biznesu (w tym Juno zwycięzców i nominowanych, a złoto i platyna płytowych odbiorców). Będziesz miał okazję uczyć się od najlepszych w branży. Niektórzy uczniowie nawet otrzymał swój pierwszy profesjonalny album kredytu, podczas gdy w szkole! Nimbus studenci korzystają również z trwającymi od możliwości sieci z najlepszych specjalistów z branży poprzez regularne wykłady gości. Wcześniejsze prelegentów zwiedzać od: Nettwerk Records, Monstercat, Earthquaker Devices, Roland, wycelować Media, SOCAN, The Feldman Agencję, Universal Music Publishing, i wiele więcej.

24/7 Przemysł Doświadczenie praktyczne
Nimbus jest otwarty 24/7 dla naszych studentów. Z 24 godzinny dostęp do naszych studiach, trzeba będzie cały czas trzeba zdobyć zaufanie i doświadczenie w zakresie umiejętności i pojęć uczysz. Niezależnie od tego, który program ma na Nimbus, kiedy zakończyły swój czas tutaj, będzie udać się do świata z niezliczonych godzin praktycznego doświadczenia w branży.

Światowej klasy biegów
Aby być światowej klasy inżynier kamerzysta lub wytwórcy, trzeba pracować na biegu światowej klasy. Na Nimbus, można dostać się w ręce najwyższej jakości standardowej przemysł narzędzi i najnowszej technologii cyfrowej. Obejmuje trzy niesamowite konsole SSL Avid S6 oraz powierzchnie sterujące S3 Slate audio Raven MTX oraz najnowsze Pro Tools HDX systemów. Po opuszczeniu Nimbus będzie można chodzić do każdego studia i znać każdy przycisk i pokrętło.

Współpraca

Bądź częścią ekosystemu Nimbus. Zdobyć cenne umiejętności interpersonalnych przez naszych zajęć psychologicznych zaprojektowanych do zaoferowania empirycznej nauki z praktycznymi przykładami z życia pracowni i przemysłu na zwiększenie samoświadomości, pewności siebie i umiejętności relacyjne. Będziesz także budować swoje CV poprzez integrację z innymi studentami z innych kursów i programów. Na Nimbus, współpracując między dyscyplinami do tworzenia profesjonalnych projektów jest faktem, tak jak w prawdziwym świecie.

Okazja
Poprzez naszą reputację i zaangażowanie w branży, stale odbierać szans dla naszych absolwentów i obecnych studentów. Nasz aktywny program umieszczenie otrzymał ponad 200 wniosków pośrednictwa pracy tylko w ubiegłym roku! Nasi absolwenci przeszli zrobić niesamowite rzeczy, w tym wygraną Juno. Nasze poparcie dla branży muzycznej dąży do wzmocnienia przemysłu że nasi absolwenci przejść do.

NASZA WASA


Nimbus istnieje, aby zmienić życie poprzez muzykę. Jesteśmy pasjonatami muzyki, mentoringu i społeczności. Cenimy doskonałości i charakter. Jesteśmy zobowiązani do tworzenia poczucia przynależności, niezależnie od rasy, płci, orientacji lub religii do naszych studentów, absolwentów, pracowników i większej społeczności. Dostarczamy praktyczne przekazywanie wiedzy i umiejętności życiowych z obecnych specjalistów branżowych.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Nimbus School of Recording & Media

Zaczynając od podstaw owijania kabli i umieszczenie mikrofonów, ten kurs zabierze Cię w głąb do wszystkich aspektów inżynierii dźwięku i produkcji muzycznej opartej studi ... [+]

Zaczynając od podstaw owijania kabli i umieszczenie mikrofonów, ten kurs zabierze Cię w głąb do wszystkich aspektów inżynierii dźwięku i produkcji muzycznej opartej studio.

Dzięki dostępowi 24/7 studio i mentora z profesjonalistami z branży, będziesz miał możliwość rozwijać swoje umiejętności techniczne i interpersonalne poprzez praktyczne uczenie się w prawdziwych studiach, pracując z prawdziwych artystów i zespołów.

Jest to nasz najbardziej wszechstronny program produkcji i inżynierii studio muzycznym. Po zakończeniu programu będziesz mieć pewność pracy w każdym studiu, w dowolnym miejscu na świecie - a nawet rozpoczęcie własnej pracowni!... [-]

Kanada Vancouver
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
16 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nimbus School of Recording & Media

studenci Nimbus zaawansowane przemysł muzyczny uzyskać up-to-the-minute umiejętności w branży muzycznej, jak to jest dzisiaj. Studenci programu Zaawansowane przemysł muzy ... [+]

studenci Nimbus zaawansowane przemysł muzyczny uzyskać up-to-the-minute umiejętności w branży muzycznej, jak to jest dzisiaj. Studenci programu Zaawansowane przemysł muzyczny będzie promować albumy i zdobyć prawdziwe, praktyczne doświadczenie, w tym jak skutecznie działać i zarządzać nowoczesną Business Media.

MIND 100 - Wprowadzenie do Przemysłu i Przedsiębiorczości Muzycznej przygotowuje do kariery w branży muzycznej, zarówno jako artysta, producent, kamerzysta lub na stanowisku kierowniczym. Dowiesz się, jak działa przemysł muzyczny i zdobyć umiejętności w zakresie przedsiębiorczości, aby uruchomić własny biznes. Kurs kończy się Planie Rozwoju Kariery z wejściem i mentora z instruktorami z wielu dyscyplin. Celem jest, aby dać dobry plan dla Ciebie i chcesz karierę w przemyśle muzycznym. Będziesz miał okazję do zaprezentowania tego planu najlepszych profesjonalistów z branży muzycznej, zyskując swój wgląd i perspektywy na planie.... [-]

Kanada Vancouver
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
8 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nimbus School of Recording & Media

... [+]

W tej innowacyjnej oczywiście będziemy Ci solidne podstawy w studiu nagrań, interpersonalnych i technik produkcyjnych przed nurkowaniem w świat produkcji muzyki elektronicznej. Rezultat? Będziesz dobrze zaokrąglone producent zdolny doskonali w każdym gatunku lub środowiska.

Podobnie jak w przypadku wszystkich kursów Nimbus, ten program jest prowadzone przez profesjonalistów z branży bieżących i trzeba będzie 24/7 dostęp do naszych pracowniach ćwiczyć wszystko się uczysz. Zbuduj swój portfel i zdobyć umiejętności potrzebne, aby wyróżniać się i odnieść sukces w ekscytującym i konkurencyjnego przemysłu produkcji muzyki elektronicznej.

Program Highlig... [-]
Kanada Vancouver
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nimbus School of Recording & Media

Jako Nimbus studenta produkcji wideo, zostanie zanurzony we wszystkich aspektach cyfrowej produkcji wideo, w tym: pisanie, reżyserię, odlewania, położenie Scouting, produ ... [+]

Czy chcesz utworzyć teledysków, reklam, filmów krótkometrażowych lub folia żywo webcasty, damy Ci umiejętności i pewność siebie musisz wejść do jakiejkolwiek roli produkcji i tworzenie profesjonalnych treści wideo na dowolnym nośniku.

Jako Nimbus studenta produkcji wideo, zostanie zanurzony we wszystkich aspektach cyfrowej produkcji wideo, w tym: pisanie, reżyserię, odlewania, położenie Scouting, produkcji, strzelanie, montaż, oświetlenie i mieszanie audio. Plus, poznają tajniki video streaming i webcasty!

Nauczymy Cię dobrze ustalonych technik produkcji wideo i nowe, up-to-the-minute umiejętności niezbędne, by wcielić się w czołówce ciągle zmieniającym się rynku mediów.... [-]

Kanada Vancouver
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
8 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

We Are More Than A School - We Are Nimbus - Nimbus School of Recording & Media

Nimbus School Of Recording & Media