Medicine Hat College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Medicine Hat College (MHC) to publiczna, zarządzana przez zarząd, kompleksowa uczelnia wyższa, działająca w dużym regionie południowo-wschodniej Alberty i poza nią. Od 1965 r. MHC jest nowoczesną, postępową instytucją kształcenia. MHC oferuje programy z zakresu biznesu, edukacji, sztuki wizualno-performatywnej, nauki, zdrowia i technologii. Medicine Hat College ma dwa kampusy, jeden w mieście Medicine Hat i jeden w mieście Brooks, 100 km od Medicine Hat.

2,173 studentów w pełnym wymiarze godzin 1,449 studentów w niepełnym wymiarze godzin 52% kobiet 48% mężczyzn Studenci zagraniczni stanowią 9% naszego ciała studenckiego.

Witamy w Medicine Hat College!

Znany naszym naciskiem na studentów - i naszych innowacyjnych i współpracy natury - Medicine Hat College dumą obsługuje ponad 8000 uczniów rocznie. Jesteśmy zobowiązani do społeczności południowo-wschodniej Albercie, ale pamiętając o globalnych możliwości, czy chcą u nas studiować, partnera w nowym przedsięwzięciu lub idei albo skorzystać z naszych usług, które pomogą w pełni wykorzystać swojego zgromadzenia lub celebrations- tu jesteśmy ty.

MHC jest dumnym członkiem Campus Alberta iz zadowoleniem przyjmuje współpracę z korzyścią dla naszych uczniów i społeczności. Podziel się pomysły, dzielić się doświadczeniem a udział w pomyślnej przyszłości z nami.

Kolegium profilu

Co obiecujemy

Medicine Hat College zapewnia edukację, która przygotowuje uczniów do dalszej nauki, kariery i życia. Nasi ludzie są pasjonatami uwolnienie potencjału każdego studencka intelektualnie, emocjonalnie i społecznie. Poprzez każdym spotkaniu mamy z students- i wszystko, co możemy domenie będziemy starać się rozpoznać i zachęcać ich potencjał jako uczniów, pracowników i obywateli globalnych.

Możliwości uczenia się

Stopnie we współpracy z uniwersytetami Alberta
Transfer Uniwersytet umożliwiając studentom rozpocząć stopni tutaj
Certyfikatów, dyplom i Stosowanej stopnia programy dla kariery i zatrudnienia
przygotowanie College
Transakcje Praktyki
Kontynuując badania dotyczące zwiększania możliwości kariery i rekrutacji
Konserwatorium Muzyki i Tańca
angielski jako drugi język
Kampusy w Medicine Hat i Brooks

Innowacji i tworzenia

Nasze Biuro Innowacji i Stypendialnego (OIS) wspiera badania zrobić, aby korzystać studenci, przemysłu, środowiska i dalej stosowane. Odbywa się to poprzez oferowanie urządzeń, szkolenia i wiedzę do organizacji w badania i rozwój swoich produktów i usług. Ponadto, aktywnie współpracują z przedsiębiorstwami, innymi instytucjami policealnych, instytucji rządowych oraz agencji pozarządowych na szerokiej gamy innowacyjnych projektów.

Skontaktuj się z naszym biurem, jeśli jesteś zainteresowany dowiedzieć się, gdzie badania i innowacje można dojechać.

Korzyść MHC

Istnieje wiele powodów, dla których MHC jest doskonałym wyborem dla studentów zagranicznych.

MHC jest wyznaczoną instytucją edukacyjną (DLI # O18795445892), a wszystkie programy akademickie, w tym język angielski dla celów akademickich, są programami oznaczonymi.

Bezpieczne, kameralne środowisko społeczności, które pozwala studentom na przejście do kanadyjskiej kultury i stylu nauczania Ameryki Północnej Konkurencyjne czesne w porównaniu z innymi uczelniami w Albercie Liczne opcje dyplomowe i punkty dyplomowe Dostępność opcji transferu uniwersyteckiego do kontynuowania ukończenia studiów Kilka programów studiów oferowanych na uczelni w partnerstwie z innymi uczelniami Alberta Wysoka satysfakcja studentów w porównaniu z resztą Alberty Szeroka gama usług wspierających studentów, które przyczyniają się do rozwoju akademickiego, społecznego i osobistego

Usługi wsparcia MHC

Doradztwo Akademickie Akademickie Centrum Zasobów Otwórz Centrum edukacyjne Stowarzyszenie Studentów i Centrum Wsparcia Centrum Studiów Zatrudnienia i Karier Pomoc finansowa dla studentów Osobiste doradztwo Usługi dla osób niepełnosprawnych Usługi biblioteczne i pisanie Bądź Fit for Life Center Kolegium Daycare Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości

Międzynarodowe usługi studenckie

Wsparcie i doradztwo przed przyjazdem Pick-up na lotnisku Medicine Hat lub na dworcu autobusowym Greyhound Ubezpieczenie zdrowotne 24-godzinna pomoc kryzysowa Miejsce u rodziny Informacje o podróży Otwieranie konta bankowego Nowa orientacja uczniowska

Lokalizacje

Kapelusz Medycyny

Medicine Hat College

Address
Medicine Hat Campus
299 College Drive SE

T1A 3Y6 Kapelusz Medycyny, Alberta, Kanada
Telefon
+1 866-282-8394

Strumyki

Address
Brooks Campus
200 Horticultural Station Road East

T1R 1E5 Strumyki, Alberta, Kanada