Languages Across Borders | Vancouver

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wybór CSLI jako Twojej Szkoły Angielskiej

Popraw swoje umiejętności komunikacyjne w języku angielskim

CSLI specjalizuje się w konwersacyjnych lekcjach języka angielskiego. Zapewniamy aktywne i angażujące środowisko, w którym uczniowie mogą wygodnie mówić po angielsku i nauczyć się komunikować skutecznie i z łatwością.

Dzięki skupieniu się CSLI na rozmowach i naszej polityce "tylko w języku angielskim" studenci mają dużo okazji do ćwiczenia języka angielskiego i do ciągłego doskonalenia się poza salami lekcyjnymi podczas spotkań z innymi studentami międzynarodowymi.

Aktywne, przyjazne i międzynarodowe środowisko

Uczniowie z ponad 100 różnych krajów zdecydowali się na naukę w angielskiej szkole CSLI w pięknym Vancouver w Kanadzie. W naszej szkole ludzie z całego świata spotykają się i stają się przyjaciółmi na całe życie, ciesząc się najlepszym czasem swojego życia!

Poprzez przerwy w grach, imprezy, wydarzenia specjalne i międzynarodowe wieczory tematyczne pobudzamy kulturową, społeczną i edukacyjną wymianę w języku angielskim, jednocześnie bawiąc się dobrze.

Profesjonalni i pomocni nauczyciele

Wszyscy nauczyciele CSLI są native speakerami języka angielskiego z profesjonalnym szkoleniem nauczycieli języka angielskiego i certyfikatami TESOL. Nasi kompetentni i życzliwi nauczyciele tworzą zabawną i angażującą atmosferę klasową, która pomaga uczniom w dalszym doskonaleniu i rozwijaniu umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Jesteśmy dumni, że mamy tak wielu doświadczonych nauczycieli wysokiej jakości w naszej szkole języka angielskiego!

Angielskie programy z różnorodnością i elastycznością

Szeroki wybór kursów języka angielskiego i programów CSLI pozwala uczniom skupić się na ich obszarach zainteresowań i przezwyciężyć ich słabości. W naszej szkole języka angielskiego uczniowie mają możliwość zmiany programów co tydzień.

Ta elastyczność pozwala zarówno uczniom przebywającym na krótszym pobytie, jak i studentom długoterminowym, aby maksymalnie wykorzystać swoje doświadczenie w Kanadzie i dokonać znacznych ulepszeń w ich umiejętnościach w języku angielskim.

Piątek Działania bez dodatkowych kosztów

W CSLI możesz używać angielskiego w zabawnych i praktycznych sytuacjach podczas słynnych Free Friday Activities CSLI! W każdy piątek organizujemy zajęcia dla naszych studentów, aby mogli ćwiczyć język angielski, jednocześnie doświadczając wszystkich wspaniałych rzeczy, jakie mogą zaoferować Vancouver i Kanada.

Wśród wielu opcji są wycieczki krajoznawcze, sport, gotowanie i doświadczenia kulturowe! Nie ma ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT, aby dołączyć do tych działań!

Kampus CSLI

CSLI to angielska szkoła zaprojektowana specjalnie w celu stworzenia wyjątkowej, przyjaznej atmosfery, która wspiera naukę i zabawę. Zajęcia wykorzystują nowoczesny sprzęt audiowizualny, taki jak telewizory z płaskim ekranem, odtwarzacze MP3, laptopy i projektory. Przyjazny personel recepcji służy zawsze radą, informacjami na temat szkoły i miasta oraz pomocą w uzyskaniu wizy.

Nasi studenci mogą korzystać z

 • Przestronny salon studencki
 • Kuchnia (kuchenki mikrofalowe
 • Darmowa kawa i herbata
 • Maszyny do przekąsek i napojów
 • Bezpłatny szybki dostęp do Internetu (WiFi)
 • Komputery studenckie
 • Gry (piłkarzyki
 • Dostęp dla wózków inwalidzkich

Lokalizacja

CSLI znajduje się w dynamicznej Yaletown, najnowszej i najmodniejszej dzielnicy Vancouver. Oprócz tego, że znajdujemy się blisko Biblioteki Publicznej Vancouver, przystanków autobusowych i innych udogodnień, nasza szkoła języka angielskiego znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od stacji Yaletown, zapewniając bezpośredni dostęp do Skytrain do iz międzynarodowego lotniska w Vancouver.

Znajdujemy się na rogu Nelson Street i Cambie Street w centrum Vancouver.

W ciągu dwóch bloków naszej lokalizacji znajdziesz:

 • wiele kawiarni i restauracji w Yaletown
 • Biblioteka Publiczna w Vancouver
 • Aquabus na Granville Island
 • Stadiony sportowe
 • Stacje Skytrain (stacja stadionowa i stacja Yaletown / Roundhouse)
 • False Creek Seawall
 • Centrum społeczności Roundhouse
 • Teatry
 • Centra fitness
 • Supermarkety
 • Niezliczone inne atrakcje i udogodnienia

Ucz się angielskiego w pięknym Vancouver

Witamy w Vancouver! To miasto zostało uznane za jedno z najbardziej pożądanych miejsc do życia. Położony między oceanem a górami, Vancouver ma wiele do zaoferowania!

Vancouver to wielokulturowe miasto z zakupami, restauracjami i imprezami społecznymi i kulturalnymi, które przypadną do gustu każdemu. Parki i publiczne plaże otaczają port miejski, oferując wiele okazji do aktywności na świeżym powietrzu przez cały rok.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Zobacz kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Kurs: angielski akademicki

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 4 tygodnie Otwarta rekrutacja Kanada Vancouver

Kurs umożliwia studentom poprawienie umiejętności czytania i poprawności gramatycznej zarówno w mowie mówionej jak i pisanej. W tej klasie szczegółowo badana jest szeroka gama tekstów do czytania. Różnorodność treści wystawia uczniów na szeroki zakres słownictwa i gramatyki, a także formy literackie. [+]

Angielski akademickiOpis klasy

Kurs Academic English w CSLI ma na celu skupienie się

Struktury gramatyczneBudowanie słownictwa akademickiegoCzytanie ze zrozumieniemUmiejętności pisania

Kurs umożliwia studentom poprawienie umiejętności czytania i poprawności gramatycznej zarówno w mowie mówionej jak i pisanej.

W tej klasie szczegółowo badana jest szeroka gama tekstów do czytania. Różnorodność treści wystawia uczniów na szeroki zakres słownictwa i gramatyki, a także formy literackie.

Uczniowie ćwiczą czytanie ze zrozumieniem i analizują związki między słowami, ćwicząc przy użyciu nowego słownictwa w różnych kontekstach.

Punkty gramatyczne są sprawdzane i zwraca się szczególną uwagę na dokładność gramatyczną uczniów podczas ćwiczeń konwersacyjnych.... [-]


Kurs: Angielski biznesowy

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 4 tygodnie August 2019 Kanada Vancouver

Ten kurs ma na celu poprawę słownictwa w biznesie angielskim i pomóc im zdobyć zaufanie, aby skutecznie komunikować się po angielsku w różnych sytuacjach biznesowych. [+]

Angielski biznesowyOpis klasy

Ten kurs ma na celu poprawę słownictwa w biznesie angielskim i pomóc im zdobyć zaufanie, aby skutecznie komunikować się po angielsku w różnych sytuacjach biznesowych.

W całym programie wykorzystuje się szeroki zakres działań, w tym dialogi, ćwiczenia i odgrywanie ról, aby zachęcić do komunikacji między studentami.

Program ma na celu poprawę gramatyki technicznej, słownictwa biznesowego i przekazanie studentom umiejętności posługiwania się językiem angielskim w celu komunikowania się z zespołami i partnerami biznesowymi w miejscu pracy oraz mówienia po angielsku z przekonaniem o profesjonalnym środowisku.

Tydzień 1: Listy motywacyjne i CV... [-]


Kontakt

Adres 188 Nelson St, BC
V6B 6J8 Vancouver, British Columbia, Kanada