Przeczytaj oficjalny opis

Wybór LAB jako Twojej szkoły angielskiej

Popraw swoje umiejętności komunikacyjne w języku angielskim

LAB specjalizuje się w konwersacyjnych kursach języka angielskiego. Zapewniamy aktywne i angażujące środowisko, w którym uczniowie mogą swobodnie rozmawiać po angielsku i nauczyć się skutecznie i łatwo komunikować.

Dzięki koncentracji LAB na rozmowie i naszej polityce „tylko angielskiej”, uczniowie mają wiele okazji do nauki języka angielskiego i doskonalenia się nawet poza salami lekcyjnymi podczas spotkań towarzyskich z innymi międzynarodowymi studentami.

Aktywne, przyjazne i międzynarodowe środowisko

Studenci z ponad 100 różnych krajów zdecydowali się na naukę w angielskiej szkole LAB w pięknym Vancouver w Kanadzie. W naszej szkole ludzie z całego świata spotykają się i stają się przyjaciółmi na całe życie, ciesząc się najlepszym czasem w ich życiu!

Poprzez przerwy w grach, imprezy, wydarzenia specjalne i międzynarodowe wieczory tematyczne pobudzamy kulturową, społeczną i edukacyjną wymianę w języku angielskim, jednocześnie bawiąc się dobrze.

Profesjonalni i pomocni nauczyciele

Wszyscy nauczyciele LAB są rodzimymi użytkownikami języka angielskiego z profesjonalnym szkoleniem nauczycieli języka angielskiego i certyfikatami TESOL. Nasi kompetentni i przyjaźni nauczyciele tworzą zabawną i wciągającą atmosferę klasy, która pomaga uczniom w dalszym doskonaleniu i rozwijaniu znajomości języka angielskiego. Jesteśmy dumni, że mamy tak wielu doświadczonych nauczycieli wysokiej jakości w naszej szkole języka angielskiego!

Angielskie programy z różnorodnością i elastycznością

Szeroki wybór kursów i programów języka angielskiego LAB umożliwia uczniom skupienie się na obszarach zainteresowań i pokonanie słabości. W naszej szkole języka angielskiego uczniowie mają możliwość zmiany swoich programów co tydzień.

Elastyczne zajęcia piątkowe, zabawa i ciekawe zajęcia

Uznane przez LAB Vancouver DARMOWE zajęcia piątkowe umożliwiają uczniom używanie języka angielskiego w codziennych sytuacjach. Program na zewnątrz pomaga uczniom korzystać z języka angielskiego poza środowiskiem szkolnym iw codziennym życiu. To praktyczne podejście usprawnia proces uczenia się i buduje pewność siebie. Co tydzień (z wyjątkiem miesięcznych dni ukończenia szkoły) uczniowie mogą wybrać od sześciu do ośmiu różnych zajęć zaplanowanych na tydzień i dołączyć bez ponoszenia dodatkowych opłat. Działania te obejmują wycieczki po Vancouver, wędrówki w przyrodzie, doświadczenia kulturalne i wydarzenia sportowe.

Wśród wielu opcji są wycieczki krajoznawcze, sport, gotowanie i doświadczenia kulturowe! Nie ma ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT, aby dołączyć do tych działań!

Kampus LAB

LAB to szkoła języka angielskiego specjalnie zaprojektowana, aby stworzyć wyjątkową, przyjazną atmosferę, która wspiera naukę i zabawę. Zajęcia wykorzystują nowoczesny sprzęt audiowizualny, taki jak telewizory z płaskim ekranem, odtwarzacze MP3, laptopy i projektory. Przyjazny personel recepcji jest zawsze dostępny w celu uzyskania porad, informacji o szkole i mieście oraz pomocy w uzyskaniu wizy.

Nasi studenci mogą korzystać z

 • Przestronny salon studencki
 • Kuchnia (kuchenki mikrofalowe
 • Darmowa kawa i herbata
 • Maszyny do przekąsek i napojów
 • Bezpłatny szybki dostęp do Internetu (WiFi)
 • Komputery studenckie
 • Gry (piłkarzyki
 • Dostęp dla wózków inwalidzkich

Lokalizacja

LAB znajduje się w dynamicznej Yaletown, najnowszej i najmodniejszej dzielnicy w centrum Vancouver. Oprócz bliskości Biblioteki Publicznej w Vancouver, przystanków autobusowych i innych centralnych udogodnień, nasza szkoła języka angielskiego znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od stacji Yaletown, zapewniając bezpośredni dostęp skytrain do i z międzynarodowego lotniska w Vancouver.

Znajdujemy się na rogu Nelson Street i Cambie Street w centrum Vancouver.

W ciągu dwóch bloków naszej lokalizacji znajdziesz:

 • wiele kawiarni i restauracji w Yaletown
 • Biblioteka Publiczna w Vancouver
 • Aquabus na Granville Island
 • Stadiony sportowe
 • Stacje Skytrain (stacja stadionowa i stacja Yaletown / Roundhouse)
 • False Creek Seawall
 • Centrum społeczności Roundhouse
 • Teatry
 • Centra fitness
 • Supermarkety
 • Niezliczone inne atrakcje i udogodnienia

Ucz się angielskiego w pięknym Vancouver

Witamy w Vancouver! To miasto zostało uznane za jedno z najbardziej pożądanych miejsc do życia. Położony między oceanem a górami, Vancouver ma wiele do zaoferowania!

Vancouver to wielokulturowe miasto z zakupami, restauracjami i imprezami społecznymi i kulturalnymi, które przypadną do gustu każdemu. Parki i publiczne plaże otaczają port miejski, oferując wiele okazji do aktywności na świeżym powietrzu przez cały rok.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Languages Across Borders | Vancouver

Kurs umożliwia studentom poprawienie umiejętności czytania i poprawności gramatycznej zarówno w mowie mówionej jak i pisanej. W tej klasie szczegółowo badana jest szeroka ... [+]

Angielski akademickiOpis klasy

Kurs Academic English w LAB Vancouver ma na celu skupienie się na

Struktury gramatyczneBudowanie słownictwa akademickiegoCzytanie ze zrozumieniemUmiejętności pisania akademickiego

Kurs umożliwia studentom poprawienie umiejętności czytania i poprawności gramatycznej zarówno w mowie mówionej jak i pisanej.

W tej klasie szczegółowo badana jest szeroka gama tekstów do czytania. Różnorodność treści wystawia uczniów na szeroki zakres słownictwa i gramatyki, a także formy literackie.

Uczniowie ćwiczą czytanie ze zrozumieniem i analizują związki między słowami, ćwicząc przy użyciu nowego słownictwa w różnych kontekstach.... [-]

Kanada Vancouver
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Languages Across Borders | Vancouver

Kurs ma na celu poprawę słownictwa biznesowego w języku angielskim i pomoc w zdobyciu pewności siebie w skutecznej komunikacji w języku angielskim w różnych sytuacjach bi ... [+]

Angielski biznesowyOpis klasy

Program ma na celu poprawę gramatyki technicznej, słownictwa biznesowego i przekazanie studentom umiejętności posługiwania się językiem angielskim w celu komunikowania się z zespołami i partnerami biznesowymi w miejscu pracy oraz mówienia po angielsku z przekonaniem o profesjonalnym środowisku.

Podczas kursu dowiesz się:

Tydzień 1 | Okładka listów i CV

Tydzień 2 | Komunikacja / Spotkania

Tydzień 3 | Struktura firmy i organizacja / wycieczki terenowe

Tydzień 4 | Marketing / międzykulturowy biznes / etyka biznesowa

szczegóły kursu

Koncentracja na klasie | Umiejętności komunikacyjne, biegła znajomość języka angielskiego, budowanie słownictwa specyficznego dla biznesu... [-]

Kanada Vancouver
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Przygotowawczy rok

Languages Across Borders | Vancouver

Kurs przygotowawczy IELTS w LAB Vancouver ma na celu pomóc Ci zdobyć techniki i strategie, aby zmaksymalizować swoje umiejętności egzaminacyjne. Program pomaga zapoznać s ... [+]

Przygotowanie do egzaminu IELTSOpis klasy

Kurs przygotowawczy IELTS w LAB Vancouver ma na celu pomóc Ci zdobyć techniki i strategie, aby zmaksymalizować swoje umiejętności egzaminacyjne. Program pomaga zapoznać się z czterema elementami egzaminu IELTS.

Różnorodne odgrywanie ról, studia przypadków, dyskusje grupowe i interaktywne prezentacje pomogą uczniom uzyskać wgląd w najlepsze sposoby na pomyślną analizę, zrozumienie i interakcję z innymi.

Studenci mają wiele okazji do ćwiczenia mówienia i debatowania w języku angielskim, poprawy ich wymowy, płynności i umiejętności aktywnego słuchania, a także zdobycia cennego wglądu w najlepsze sposoby skutecznego współdziałania z innymi.... [-]

Kanada Vancouver
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

LAB Montréal to LAB Vancouver - our student's journey from East to West, from French to English

LAB Vancouver - Returning student continues her adventures... as a volunteer!

LAB Vancouver Student Film Festival 2019 - DAMIAN'S CLASS

Address
188 Nelson St, BC
V6B 6J8 Vancouver, British Columbia, Kanada