International Montreal Butler Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

MIĘDZYNARODOWA AKADEMIA AKTORÓW W MONTREAL BUTLER

Opanuj najwyższe standardy obsługi na świecie i zostań Najwyższym Profesjonalistą XXI wieku w International Montreal Butler Academy

Witamy w IMBA, pierwszej szkole Butler-Som (Butler & Sommelier) na świecie.

W International Montreal Butler Academy (IMBA) stworzyliśmy światowej klasy centrum edukacyjne skierowane do osób prowadzących, które chcą osiągnąć sukces w świecie butlerów i zbudować doświadczenie w zarządzaniu piwnicami win.

Kariera kamerdynera jest wymagająca, ale rekompensata może być bardzo wysoka i odzwierciedla doświadczenie, które ktoś ma do zaoferowania. Podejmij wyzwanie i staw czoła wyzwaniu w IMBA, czego nauczysz się z nami, doprowadzi cię do nowej kariery.

BUTLER-SOM: ZOSTAŃ ELITE BUTLER I PIERWSZA KLASA "BOUTEILLER" (SOMMELIER)

Czy wiesz, że słowo "lokaj" pochodzi od francuskiego słowa "bouteiller", które oznaczało osobę odpowiedzialną za przeniesienie wina z beczki z beczki w piwnicy do pojemnika przed obsługą (butelka lub "bouteille" po francusku)? Kamerdyner był mistrzem piwnicy.

Ta historia związana z winem rodzi dwa pytania:

1- Czy wiesz, jak wypełnić i skomponować piwnicę z wartością dodaną zgodnie ze smakiem pracodawcy?

2- Czy mógłbyś współpracować z szefem kuchni i dobrać optymalne wina do sugerowanych potraw i zgodnie z tonem funkcji?

Studenci IMBA otrzymają zaawansowany program nauczania win i alkoholi.

Odkryj CEWECM-IMBA, Centrum Doskonałości w Edukacji Wina i Zarządzaniu Piwowarstwem Międzynarodowej Akademii Montrealskiego Butlera.

POKÓJ JADALNIA: ZERO ZIEMI DLA UMIEJĘTNOŚCI BUTLERA

Czy to na prosty rodzinny posiłek, ważne wydarzenie towarzyskie, czy na zaplanowanie oficjalnej funkcji obejmującej Protokół, w jadalni jest miejsce, w którym kamerdyner musi naturalnie błyszczeć i przekraczać zadane zadania.

Dla lokaja posiłki są okazją do rozkoszowania się i generowania tych doświadczeń, które zostaną zapamiętane przez pracodawcę i jego gości. To do lokaja i jego pracowników, aby czas spędzony przy stole chwile przyjemności i uosobieniem uprzejmości.

W tym celu lokaj będzie musiał opanować wszystkie aspekty Etykiety, a także protokoły.

ABY UZYSKAĆ ​​WSPANIAŁE PYSZNE MĄCZY

Jedna dodała użyteczną kompetencję do zdobycia przez XXI wiek. kamerdyner powinien opanować podstawy gotowania.

Zdarzają się sytuacje, gdy szef kuchni jest wyłączony lub pracodawca podróżuje. W tych okolicznościach pracodawca oczekiwałby, że lokaj wykona zlecenia typu "certify", nawet jeśli nie są częścią jego normalnego opisu pracy.

Improwizacja prostego, ale smacznego posiłku i serwowanie go z elegancją jest z pewnością jednym z nich!

W IMBA zadbamy o to, abyś odpowiedział twierdząco na pytanie: "Czy masz podstawowe umiejętności gotowania?" Podczas rozmowy kwalifikacyjnej i że to zapytanie nie będzie stanowił przełomu, ponieważ w przeciwnym razie możliwe jest duże zatrudnienie ...

ZOSTAĆ MENADŻEREM ESTATE

Wszechstronność i opanowanie umiejętności dodawania wartości zwiększa profil kamerdynerów i zwiększa możliwości zatrudnienia (i pakiet wynagrodzeń).

Umiejętność zarządzania drobnym nieruchomością wymagającym właściwej konserwacji, a także nadzorowanie ulepszeń i napraw są bardzo przydatnymi umiejętnościami, które mogłyby jeszcze bardziej odróżnić kandydata.

Na przykład, należy umieć współpracować z projektantami i architektami, negocjować z rzemieślnikami, sprzedawcami, a także być w stanie utrzymać złożone systemy domologiczne obecne we wspaniałym nowoczesnym domu. Uczenie się tych umiejętności jest częścią programu IMBA.

MASTER CHAUFFEUR UMIEJĘTNOŚCI

... i ucz się od certyfikowanego kierowcy Bentley / Rolls-Royce.

Jak już wspomniano, w dzisiejszych czasach pracodawcy cenią sobie wszechstronność. Oznacza to, że trzeba opanować więcej narzędzi, niż było to wymagane wcześniej od klasycznego kamerdynera. Nie jest niczym niezwykłym, że kamerdyner musi być poproszony o kierowanie, niekiedy, swoim pracodawcą lub jego rodziną.

PROJEKT LOGO IMBA

Projektant logo IMBA został zainspirowany herbem rycerskim i czystymi liniami wyciętego kamienia.

Projekt został wybrany ze względu na jego zdolność do sugerowania szlachetnej sztuki obsługi, a czyste linie sugerują wartość, jaką nabywa kamień szlachetny, gdy jest odpowiednio przycięty i wypolerowany.

DOSTOSOWANE DO CIEBIE

Podczas treningu udostępnione zostaną dostosowane do Ciebie spersonalizowane sesje orientacji zawodowej. Butlers, podobnie jak organizacja IMBA, wyróżnia się w spersonalizowanych usługach.

Nasze zobowiązanie: Każdy z naszych studentów otrzyma spersonalizowaną indywidualną opiekę.

Lokalizacje

Montreal

Address
6810 Somerled
H4V 1T8 Montreal, Quebec, Kanada