Institute of Technology Development of Canada

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w ITD

Założona w 1999 roku, szkoła znajduje się w samym sercu Vancouver. Dostarczamy w pełni wszechstronne doświadczenie edukacyjne zarówno dla studentów krajowych, jak i zagranicznych. Wierzymy w możliwości uczenia się przez całe życie jako Pathways dla jednostek, aby pozostać konkurencyjnymi, zapewniając programy z doświadczeniami terenowymi, które przygotowują uczniów do zmieniającego się świata i umożliwiają im ich poprawę.

ITD Kanada

ITD Kanada stara się oferować wykształcenie, które pozwoli naszym absolwentom sprostać obecnym i przyszłym wyzwaniom i osiągnąć swoje cele. Osoby fizyczne mogą wybrać dowolny z naszych aktualnych dyplomów z dziedziny sztuki , biznesu , hotelarstwa i technologii informacyjnych, aby rozpocząć rozwój osobisty i rozwój zawodowy. Praktyczne doświadczenie zachęca studentów do budowania relacji, które wspierają ich w czasie studiów iw przyszłości.

Dlaczego się staramy

ITD Canada stale wprowadza innowacje i oferuje programy szkolenia zawodowego opracowane przez profesjonalistów z referencjami związanymi z ich obszarem specjalizacji. Nasze małe rozmiary klasy pozwalają na bliższą interakcję i indywidualne podejście, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu jakości, który nasi uczniowie muszą odnieść sukces w swoich przyszłych staraniach. Ponadto nasze programy szkoleń zawodowych są stale aktualizowane, aby sprostać wymaganiom rynku.

Akredytacja

ITD Canada zobowiązuje się do zapewnienia szkolenia na najwyższym poziomie. Nasze dyplomy i kursy są akredytowane i uznawane przez prowincjonalne i profesjonalne stowarzyszenia, które zapewniają naszym absolwentom międzynarodowe uznanie.

 • Oddział Private Training Institution jest odpowiedzialny za ustanowienie standardów jakości edukacyjnej i operacyjnej, które muszą spełniać instytucje dążące do osiągnięcia lub utrzymania akredytacji. Normy są ustalane przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Rozwoju Rynku Pracy.
 • Edukacja Zapewnienie jakości oznaczania Kolumbii Brytyjskiej (EQA) identyfikuje publiczne i prywatne instytucje policealne BC, które spełniły lub przekroczyły uznawane przez władze lokalne standardy zapewniania jakości i ochrony konsumentów. EQA zapewnia jedną standardową pieczęć, która może być rozpoznawana globalnie jako symbol jakości. Pieczęć EQA pozwala uczniom łatwo zidentyfikować instytucje prowincjonalne, które rząd uznaje za spełniające standardy zapewniania jakości i które zapewniają ochronę konsumentów przed uczniami.
 • Założony w 1953 roku, American Hotel
 • Obywatelstwo i imigracja Kanada Institute of Technology Development of Canada (ITD) jest zarejestrowany i uznany za wyznaczoną instytucję szkoleniową pod DLI: O19279542632

Dlaczego ITD Kanada

Przez ponad 16 lat obserwowaliśmy, jak nasi absolwenci rozpoczynają karierę bogatą w możliwości. Nasze programy mają na celu przygotowanie studentów do nowej kariery dzięki praktycznym, praktycznym doświadczeniom zdobytym przez praktyków-instruktorów, którzy łączą wieloletnie doświadczenie w branży z wyjątkowymi umiejętnościami instruktorskimi. Oferujemy solidne, oparte na rynku programy, które pomagają naszym studentom rozwijać umiejętności, które są najbardziej pożądane przez pracodawców w wielu branżach.

 • Akredytowane programy
 • Wejście do branży
 • Doświadczenie w pracy w kooperacji
 • Mniejsze rozmiary klas i środowisko skupione na uczniach
 • Ucz się od profesjonalistów z branży
 • Pomoc w zakresie kariery zawodowej i spółdzielni
 • Dostępne są niedrogie plany płatności
 • Studenci mogą otrzymać do trzech miesięcy darmowego ESL
 • Programy stypendialne są dostępne

Życie w kampusie Downtown Vancouver

Nasz kampus w Vancouver znajduje się na 474 Granville Street w sercu śródmieścia Vancouver. Wśród zgiełku miejskiej dzielnicy handlowej, rozrywkowej i handlowej znajduje się mały, kameralny i bezpieczny kampus ITD Canada. Studiując w centrum miasta, studenci mają okazję poznać centrum biznesowe miasta w przyjaznym środowisku edukacyjnym ITD.

Dogodnie zlokalizowany w pobliżu głównych tras autobusowych i kilka kroków od Skytrain, ten kampus umożliwia studentom z odległych miejsc łatwy dojazd do kampusu.

Związki społeczne

Nasze powiązania i relacje z absolwentami, przedsiębiorcami i przemysłem, rodzicami i szkolnymi doradcami są częścią rozległej społeczności ITD Canada. Zapewniamy studentom możliwość tworzenia sieci zasobów w celu dalszego wspierania ich rozwoju zawodowego.

Firmy i branże w szczególności pomagają wspierać nasze cele akademickie i dostarczać wskazówek dla naszych studentów. Służą one jako zasoby branżowe i dają cenny wkład w nasze programy. Służą jako gospodarze co-op, gdy nasi studenci wchodzą na pole, aby zdobyć praktyczne doświadczenie w pracy. Co najważniejsze, zatrudniają naszych absolwentów; czasami nawet przed ukończeniem przez studenta komponentu co-op.

Aby dowiedzieć się więcej na temat społeczności ITD Canada, skontaktuj się dzisiaj z przedstawicielem ds. Rekrutacji.

Lokalizacje

Vancouver

Institute of Technology Development of Canada