Read the Official Description

Nasza wizja

Focus College jest pionierem kanadyjskiego szkolnictwa wyższego. Sukces naszych uczniów kładziemy w sercu każdej decyzji, którą podejmujemy.

Nasza misja

Umocnienie ludzi poprzez edukację poprzez rozwijanie umiejętności osobistych, interpersonalnych, społecznych, ekonomicznych, technicznych i przedsiębiorczych.

W Focus College spełnimy naszą misję, zapewniając bezpieczne i wygodne środowisko nauki. Nasze kursy zawsze zawierają najbardziej aktualne i aktualne treści i są prowadzone przez ekspertów z branży, aby zapewnić naszym uczniom jak najlepsze doświadczenia.

Nasz sukces wynika ze zrozumienia, że ​​ludzie są wyjątkowi. Usuwamy przeszkody w nauce i zawsze zapewniamy najwyższy poziom uczciwości i uczciwości.

Nasza historia

W 1992 roku narodził się Focus Training Institute. Ten instytut zaoferował programy społeczności Okanagan, które uczą różnych umiejętności życiowych i zawodowych. Focus Training Institute pomógł wielu członkom społeczności udoskonalić swoje umiejętności, rozpocząć karierę, a nawet zmienić ścieżki kariery.

Dwadzieścia lat później, w 2012 roku, dostrzegliśmy problem i szansę: studenci zapisywali się do programów szkolnictwa wyższego, a ich doświadczenie nie spełniało ich oczekiwań.

W odpowiedzi ewoluowaliśmy z instytutu szkoleniowego do college'u, zmieniliśmy nazwę na Focus College i zaczęliśmy projektować i oferować programy na poziomie uczelni w Business and Information Technology (IT), które były zgodne z potrzebami branży.

Dziś Focus College wciąż wnosi swoją wizję do życia dzięki ciężkiej pracy, jej powiązaniom wewnątrz społeczności i partnerstwu z SQA, akredytacją uznawaną na szczeblu międzynarodowym w dziedzinie szkolnictwa wyższego.

Oznaczenia

PTA - Ustawa o szkoleniach prywatnych

Ustawa o Prywatnych Szkoleniach jest zarządzana przez Oddział Prywatnych Instytucji Szkoleniowych (PTIB) Ministerstwa Edukacji Zaawansowanej. Ta certyfikacja jest obowiązkowa dla większości prywatnych instytutów oferujących szkolenia w prowincji Kolumbia Brytyjska. Zapewnia ochronę uczniom poprzez utrzymywanie różnych standardów i wytycznych. Prywatne instytuty mogą być certyfikowane lub spełniać wyższe kryteria, aby zostać wyznaczonym. Focus College to Wyznaczona Szkoła.

EQA - Zapewnienie jakości edukacji

Oznaczenie jakości edukacji (Education Quality Assurance) jest dostępne dla publicznych i prywatnych instytucji w Kolumbii Brytyjskiej, które spełniają lub przekraczają standardy zapewniania jakości określone przez prowincję Kolumbii Brytyjskiej.

SQA - Szkocki Urząd Kwalifikacji

Scottish Qualifications Authority to renomowana międzynarodowa akredytacja szkolnictwa wyższego, która umożliwia uprawnionym instytucjom oferowanie swoich programów. Kryteria SQA są wymagające i rygorystycznie sprawdzane. Programy są zgodne z międzynarodowymi standardami, a absolwenci szkół wyższych mogą płynnie przenosić się do instytucji partnerskich na całym świecie, aby kontynuować naukę. Zapewnia prawdziwie globalny poziom standardowej jakości edukacji.

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Focus College

Wyższe kwalifikacje krajowe zapewniają praktyczne umiejętności i teoretyczną wiedzę biznesową, której potrzebują pracodawcy. Umożliwiają one wejście na wyższe uczelnie w ... [+]

Wyższe kwalifikacje krajowe zapewniają praktyczne umiejętności i teoretyczną wiedzę biznesową, której potrzebują pracodawcy. Umożliwiają one wejście na wyższe uczelnie w kraju i za granicą. HND Computing: Software Development na poziomie 8 SCQF zapewnia bieżące umiejętności w rozwoju specjalistycznego oprogramowania technicznego oraz rozwija aktualną wiedzę w zakresie programowania i rozwoju systemów.

Twórcy oprogramowania są potrzebni w wielu różnych branżach, od biotechnologii po telekomunikację i transport. Przetwarzanie SQA HND: rozwój oprogramowania zapewni uczącym się umiejętności i wiedzę teoretyczną, której potrzebują, przechodząc na wyższe wykształcenie i zatrudnienie. Działania związane z rozwojem oprogramowania obejmują rozwój, modyfikację, ponowne użycie, przeprojektowanie i konserwację.... [-]

Kanada Kelowna Surrey
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Focus College

Wyższe kwalifikacje krajowe zapewniają praktyczne umiejętności i teoretyczną wiedzę biznesową, której potrzebują pracodawcy. Umożliwiają one wejście na wyższe uczelnie w ... [+]

Wyższe kwalifikacje krajowe zapewniają praktyczne umiejętności i teoretyczną wiedzę biznesową, której potrzebują pracodawcy. Umożliwiają one wejście na wyższe uczelnie w kraju i za granicą. HND w biznesie (poziom 8 SCQF) zapewnia bieżący wgląd w główne aspekty międzynarodowego biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania przedsiębiorstwem i zarządzania zasobami ludzkimi.

Program biznesowy HND obejmuje kulturę biznesu i strategię, zarządzanie ludźmi w różnych rozmiarach organizacji, marketing, kwestie gospodarcze, księgowość, prawo gospodarcze i IT.

Cele kształcenia

HND Business zapewni szeroki zakres kompetencji. Szczegółowe cele działalności HND Business to:... [-]

Kanada Kelowna Surrey
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Kelowna Campus
Address
1753 Dolphin Ave #10
V1Y 8A6 Kelowna, British Columbia, Kanada
Witryna
Telefon
+1-250-861-5808
Surrey Campus
Address
104 Avenue,13655
V3T 1W3 Surrey, British Columbia, Kanada
Witryna
Telefon
+1-250-861-5808 ext. 203