Przeczytaj oficjalny opis

Nasza wizja

Focus College to pionier w kanadyjskim szkolnictwie wyższym. Stawiamy sukces naszych uczniów w centrum każdej podejmowanej decyzji.

Nasza misja

Umocnienie ludzi poprzez edukację poprzez rozwijanie umiejętności osobistych, interpersonalnych, społecznych, ekonomicznych, technicznych i przedsiębiorczych.

W Focus College spełnimy naszą misję, zapewniając bezpieczne i wygodne środowisko do nauki. Nasze kursy zawsze mają najbardziej aktualne i aktualne treści i są prowadzone przez ekspertów z branży, aby zapewnić naszym studentom jak najlepsze wrażenia.

Nasz sukces wynika ze zrozumienia, że ​​ludzie są wyjątkowi. Usuwamy przeszkody w nauce i zawsze zapewniamy najwyższy poziom uczciwości i uczciwości.

Nasza historia

W 1992 roku narodził się Focus Training Institute. Ten instytut zaoferował programy społeczności Okanagan, które uczą różnych umiejętności życiowych i zawodowych. Focus Training Institute pomógł wielu członkom społeczności udoskonalić swoje umiejętności, rozpocząć karierę, a nawet zmienić ścieżki kariery.

Dwadzieścia lat później, w 2012 roku, dostrzegliśmy problem i szansę: studenci zapisywali się do programów szkolnictwa wyższego, a ich doświadczenie nie spełniało ich oczekiwań.

W odpowiedzi wyewoluowaliśmy z instytutu szkoleniowego do college'u, zmieniliśmy nazwę na Focus College i zaczęliśmy projektować i oferować programy na poziomie college'u w zakresie technologii biznesowych i informatycznych, które były dostosowane do potrzeb branży.

Obecnie Focus College wciąż wprowadza swoją wizję w życie dzięki ciężkiej pracy, powiązaniom w ramach społeczności i współpracy z SQA, uznawaną na całym świecie akredytacją szkolnictwa wyższego.

Oznaczenia

PTA - Ustawa o szkoleniach prywatnych

Ustawą o szkoleniach prywatnych zarządza oddział prywatnych instytucji szkoleniowych (PTIB) Ministerstwa Edukacji Zaawansowanej. Ten certyfikat jest obowiązkowy dla większości prywatnych instytutów oferujących szkolenia w prowincji Kolumbia Brytyjska. Gwarantuje to, że uczniowie są chronieni poprzez utrzymywanie różnych standardów i wytycznych. Prywatne instytuty mogą być po prostu certyfikowane lub spełniać wyższe kryteria, aby zostać wyznaczonymi. Focus College to szkoła wyznaczona.

EQA - Zapewnienie jakości edukacji

Oznaczenie jakości edukacji (Education Quality Assurance) jest dostępne dla publicznych i prywatnych instytucji w Kolumbii Brytyjskiej, które spełniają lub przekraczają standardy zapewniania jakości określone przez prowincję Kolumbii Brytyjskiej.

SQA - Szkocki Urząd Kwalifikacji

Scottish Qualifications Authority to renomowana międzynarodowa akredytacja szkolnictwa wyższego, która umożliwia uprawnionym instytucjom oferowanie swoich programów. Kryteria SQA są wymagające i rygorystycznie sprawdzane. Programy są zgodne z międzynarodowymi standardami, a absolwenci szkół wyższych mogą płynnie przenosić się do instytucji partnerskich na całym świecie, aby kontynuować naukę. Zapewnia prawdziwie globalny poziom standardowej jakości edukacji.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Focus College

Kwalifikacje Advanced Diploma zapewniają praktyczne umiejętności i teoretyczną wiedzę biznesową, której potrzebują pracodawcy. Pozwalają na zaawansowane wejście na uniwer ... [+]

Kwalifikacje Advanced Diploma zapewniają praktyczne umiejętności i teoretyczną wiedzę biznesową, której potrzebują pracodawcy. Pozwalają na zaawansowane wejście na uniwersytety w kraju i za granicą. AD Computing: Software Development na poziomie 8 SCQF zapewnia bieżące umiejętności w zakresie specjalistycznego rozwoju oprogramowania technicznego i rozwija aktualną wiedzę w zakresie programowania i rozwoju systemów.

Twórcy oprogramowania są potrzebni w wielu różnych branżach, od biotechnologii po telekomunikację i transport. SQA AD Computing: Rozwój oprogramowania zapewni uczącym się umiejętności i wiedzę teoretyczną, których potrzebują, gdy przechodzą na studia wyższe i zatrudnienie. Działania związane z tworzeniem oprogramowania obejmują nowe prace rozwojowe, modyfikacje, ponowne użycie, przeprojektowanie i konserwację.... [-]

Kanada Kelowna Surrey
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Focus College

Kwalifikacje Advanced Diploma zapewniają praktyczne umiejętności i teoretyczną wiedzę biznesową, której potrzebują pracodawcy. Pozwalają na zaawansowane wejście na uniwer ... [+]

Kwalifikacje Advanced Diploma zapewniają praktyczne umiejętności i teoretyczną wiedzę biznesową, której potrzebują pracodawcy. Pozwalają na zaawansowane wejście na uniwersytety w kraju i za granicą. AD in Business (poziom 8 SCQF) zapewnia bieżący wgląd w główne aspekty międzynarodowego biznesu ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania przedsiębiorstwem i zarządzania zasobami ludzkimi.

Program AD Business obejmuje kulturę biznesową i strategię, zarządzając ludźmi w różnych rozmiarach organizacji, marketingu, zagadnień ekonomicznych, księgowości, prawa gospodarczego i IT.

Cele kształcenia

AD Business zapewni szeroki zakres kompetencji. Konkretne cele działalności AD to:... [-]

Kanada Kelowna Surrey
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku