Focus College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasza wizja

Focus College to pionier w kanadyjskim szkolnictwie wyższym. Stawiamy sukces naszych uczniów w centrum każdej podejmowanej decyzji.

Nasza misja

Umocnienie ludzi poprzez edukację poprzez rozwijanie umiejętności osobistych, interpersonalnych, społecznych, ekonomicznych, technicznych i przedsiębiorczych.

W Focus College spełnimy naszą misję, zapewniając bezpieczne i wygodne środowisko do nauki. Nasze kursy zawsze mają najbardziej aktualne i aktualne treści i są prowadzone przez ekspertów z branży, aby zapewnić naszym studentom jak najlepsze wrażenia.

Nasz sukces wynika ze zrozumienia, że ​​ludzie są wyjątkowi. Usuwamy przeszkody w nauce i zawsze zapewniamy najwyższy poziom uczciwości i uczciwości.

Nasza historia

W 1992 roku narodził się Focus Training Institute. Ten instytut zaoferował programy społeczności Okanagan, które uczą różnych umiejętności życiowych i zawodowych. Focus Training Institute pomógł wielu członkom społeczności udoskonalić swoje umiejętności, rozpocząć karierę, a nawet zmienić ścieżki kariery.

Dwadzieścia lat później, w 2012 roku, dostrzegliśmy problem i szansę: studenci zapisywali się do programów szkolnictwa wyższego, a ich doświadczenie nie spełniało ich oczekiwań.

W odpowiedzi wyewoluowaliśmy z instytutu szkoleniowego do college'u, zmieniliśmy nazwę na Focus College i zaczęliśmy projektować i oferować programy na poziomie college'u w zakresie technologii biznesowych i informatycznych, które były dostosowane do potrzeb branży.

Obecnie Focus College wciąż wprowadza swoją wizję w życie dzięki ciężkiej pracy, powiązaniom w ramach społeczności i współpracy z SQA, uznawaną na całym świecie akredytacją szkolnictwa wyższego.

Oznaczenia

PTA - Ustawa o szkoleniach prywatnych

Ustawą o szkoleniach prywatnych zarządza oddział prywatnych instytucji szkoleniowych (PTIB) Ministerstwa Edukacji Zaawansowanej. Ten certyfikat jest obowiązkowy dla większości prywatnych instytutów oferujących szkolenia w prowincji Kolumbia Brytyjska. Gwarantuje to, że uczniowie są chronieni poprzez utrzymywanie różnych standardów i wytycznych. Prywatne instytuty mogą być po prostu certyfikowane lub spełniać wyższe kryteria, aby zostać wyznaczonymi. Focus College to szkoła wyznaczona.

EQA - Zapewnienie jakości edukacji

Oznaczenie jakości edukacji (Education Quality Assurance) jest dostępne dla publicznych i prywatnych instytucji w Kolumbii Brytyjskiej, które spełniają lub przekraczają standardy zapewniania jakości określone przez prowincję Kolumbii Brytyjskiej.

SQA - Szkocki Urząd Kwalifikacji

Scottish Qualifications Authority to renomowana międzynarodowa akredytacja szkolnictwa wyższego, która umożliwia uprawnionym instytucjom oferowanie swoich programów. Kryteria SQA są wymagające i rygorystycznie sprawdzane. Programy są zgodne z międzynarodowymi standardami, a absolwenci szkół wyższych mogą płynnie przenosić się do instytucji partnerskich na całym świecie, aby kontynuować naukę. Zapewnia prawdziwie globalny poziom standardowej jakości edukacji.

Lokalizacje

Kelowna

Kelowna Campus

Address
1753 Dolphin Ave #10
V1Y 8A6 Kelowna, Brytyjska Kolumbia, Kanada
Telefon
+1-250-861-5808

Surrey

Surrey Campus

Address
104 Avenue,13655
V3T 1W3 Surrey, Brytyjska Kolumbia, Kanada
Telefon
+1-250-861-5808 ext. 203