Fleming College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W Fleming College, stajesz się częścią społeczności uczenia się. Angażujemy ci indywidualną naukę i zapewniają indywidualne wsparcie. Ustaw w społecznościach gościnnych, nasze mniejsze kampusy Zapewniamy miłą atmosferę, w której ludzie wiedzą swoje nazwisko.

Bliskie relacje, wysokie oczekiwania i praktyczne, umysłów na naukę doświadczenie pomoże rozwijać wiedzę i umiejętności, postaw i wartości, które prowadzą do sukcesu w pracy iw życiu.

Stąd można przejść w dowolnym miejscu, jak rozpocząć karierę lub zmienić. Lub poprzez dobrze rozwinięte ścieżek edukacyjnych, można prowadzić dalsze możliwości kształcenia. Będziesz doświadczenie z pierwszej ręki nasze zaangażowanie w innowacje w programach i praktyk oraz budowanie trwałych i zdrowych przyszłości dla naszych ludzi, społeczności i środowiska.

Z tych wszystkich powodów, 99% Fleming Studentów zgodzić: że dokonał właściwego wyboru zbliża się do Fleming College.

Wizja

Studenci Kolejne przez zindywidualizowanego nauczania. Innowacje i osiągnięcie zasilany przez ludzi.

Misja

Mistrzowie Fleming sukcesu osobistego i zawodowego poprzez stosowane nauki. Przyczyniamy się do sukcesu społecznego i zrównoważonego rozwoju w ramach programów, usług i badań stosowanych.

Wartości

Doświadczenia studentów nauki jest naszym priorytetem. Cenimy ludzi i społeczności. Fleming jest zobowiązana do zrównoważonej przyszłości. Inspiruje Sandford Fleming Sir innowacyjności z wizją i wdrożenie doskonałości.

Lokalizacje

Peterborough

Fleming College

Address
Sutherland Campus 599 Brealey Drive
K9J 7B1 Peterborough, Ontario, Kanada
Telefon
+1 905-372-6865

Lindsay

Address
Frost Campus 200 Albert Street S. P.O. Box 8000
K9V 5E6 Lindsay, Ontario, Kanada

Minden

Address
Haliburton Campus 297 College Drive P.O. Box 839
K0M 1S0 Minden, Ontario, Kanada

Cobourg

Address
Cobourg Campus 1005 Elgin Street
K9A 5J4 Cobourg, Ontario, Kanada