Create Career College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

120978_pexels-photo-414462.jpeg

Create Career College to wyznaczona instytucja edukacyjna (DLI) akredytowana przez PTIB (oddział prywatnych instytucji szkoleniowych), która uzyskała oznaczenie BCEQA (British Columbia Education Quality Assurance).

Create Career College oferuje studentom możliwość zdobywania, rozwijania i ćwiczenia umiejętności w miejscu pracy, na które jest duże zapotrzebowanie. Większość programów ma część praktyczną / kooperacyjną, która zapewnia studentom możliwość odbycia szkolenia akademickiego w rzeczywistych sytuacjach przed ukończeniem studiów. Ponadto, ponieważ szkoła przyciąga uczniów z wielu krajów, ma międzynarodowe środowisko uczenia się, które pozwala również uczniom uczyć się od siebie nawzajem.

„Współpraca uczelni z przedsiębiorstwami, połączenie teorii i praktyki”

Create Career College nawiązał bliskie relacje z przedsiębiorstwami z różnych sektorów przemysłu. Studenci w Create Career College będą mieli praktyczne doświadczenie w nabywaniu umiejętności bezpośrednio zgodnych z potrzebami w miejscu pracy.

„Małe rozmiary, pomoc w ścieżce kariery”

Create Career College niski stosunek liczby studentów do nauczycieli w Create Career College zapewnia, że uczniowie otrzymają maksymalną uwagę i informacje zwrotne od instruktora. Profesjonalny doradca zapewnia pomoc w karierze, aby uczniowie mogli zmaksymalizować swój potencjał.

„Elastyczny harmonogram, natychmiastowe daty rozpoczęcia”

Create Career College oferuje programy w pełnym wymiarze godzin, aby dopasować się do dowolnego harmonogramu. Większość programów ma nowe spożycie co cztery tygodnie.

120979_priscilla-du-preez-623040-unsplash.jpg

100% praktyki

Po zakończeniu kursu doświadczeni doradcy w Create Career College pomagają studentom znaleźć pracodawcę, który może zaoferować im możliwość przećwiczenia tego, czego się nauczyli. Podczas praktyki studenci:

Wzmocnij wiedzę teoretyczną i zastosuj ją w praktyce Uzyskaj informacje z pierwszej ręki na temat kariery od profesjonalistów z branży Sieć w branży w celu rozwijania kontaktów Ugruntuj jasny plan kariery

Aby dowiedzieć się więcej o Create Career College , skontaktuj się z nami. Nasi przyjaźni i kompetentni przedstawiciele przyjęć chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Create Career College Akredytowane przez

120869_Acceditations.jpg120981_pexels-photo-1302991.jpeg

Lokalizacje

Burnaby

Address
#650-4789 Kingsway
V5H 0A3 Burnaby, Brytyjska Kolumbia, Kanada