College of the Rockies

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Położone w Górach Skalistych Kootenay w południowo-wschodniej części BC, oferujemy styl życia i możliwości nauki, aby dopasować się do naszej spektakularnej scenerii.

Nasz główny kampus i kampus Gold Creek znajdują się w Cranbrook. Posiadamy również regionalne kampusy w Creston, Fernie, Golden, Invermere i Kimberley, które oferują unikalne programy i kursy.

Co to jest korzyść z College of the Rockies ?

  • Mniejsze rozmiary klas
  • Spersonalizowane instrukcje
  • Najnowsza technologia
  • Świetne usługi wsparcia
  • Profesjonalny, przyjazny personel poświęcony sukcesom studentów sprawia, że College of the Rockies jest najlepszym miejscem do życia, nauki i zabawy!

Nasza misja

TRANSFORMOWAĆ ŻYCIE I WSPÓLNOTY ENRICH POPRZEZ MOC KSZTAŁCENIA.

Nasza wizja

ABY STWORZYĆ I DOSTARCZAĆ NAJBARDZIEJ OSOBISTE DOŚWIADCZENIE STUDENCKIE W KANADZIE.

Nasze wartości

Nie jest to, co mówimy, ale to, co robimy, ma znaczenie.

Sukcesy uczniów napędzają nasz sukces

Od drzwi do sali wykładowej jesteśmy pasjonatami naszego zaangażowania w odkrywanie, co motywuje i podnieca każdego ucznia.

Doceń ludzi, ziemię i kulturę

Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem, współpracownikiem czy członkiem społeczności, szukamy i pielęgnujemy potencjał drugiej strony. Zbliżamy się do siebie z życzliwością i troską o naszą przyszłość i przyszłość naszych społeczności. Świętujemy nawzajem swoje historie i osiągnięcia, wiedząc, że gdy inni robią lepiej, wszyscy robimy to lepiej.

Słuchaj i przyśpiesz zrozumienie

Najpierw słuchamy, abyśmy mogli wspierać nawzajem swój sukces. Poprawienie naszego słuchania poprawia naszą naukę, nasze relacje i naszą produktywność, jednocześnie minimalizując konflikty i nieporozumienia.

Bądź ciekawy i kreatywny

Uczymy się tutaj! A kiedy podchodzimy do nauki i życia z otwartym umysłem, gotowi na zmiany i potrafimy patrzeć na rzeczy w nowy sposób, możemy lepiej wspierać otaczających nas ludzi, aby wzrastali i uczyli się również. Będziemy oceniać mniej i częściej pytamy "Czego się nauczyliśmy?" i "Jak inaczej moglibyśmy podejść do tego?"

Lokalizacje

Cranbrook

College of the Rockies

Address
College of the Rockies
2700 College Way, Box 8500

V1C 5L7 Cranbrook, Brytyjska Kolumbia, Kanada
Telefon
+1 250-489-2751

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium