College Boreal

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dziękujemy za zainteresowanie w College Boreal!

Od 1995 roku nasza instytucja przygotowuje naszych przyszłych liderów, ambasadorów kultury i przedsiębiorców. Rzeczywiście, Collège Boréal pracuje pilnie pielęgnować bogactwo i pełnego potencjału każdego. Naszym celem jest, aby swoje doświadczenia z nami wypełniania i skuteczne; Naszym celem jest dostarczenie Państwu narzędzia niezbędne do aktywnego udziału zarówno w społeczności i pracowników oraz rozpocząć realizację wszystkich swoich marzeń.

Nasze 36 ośrodków położonych w 27 społecznościach w całym Ontario pozwoliły Collège Boréal, aby stać się liderem w dziedzinie edukacji francuskojęzycznej policealnej. Wyznaczone na podstawie ustawy francuskiej Language Services, Collège Boréal liderem w społeczności, którym służy, wpływając krajobrazu społecznego, kulturowego i ekonomicznego. Rzeczywiście, nasza wizja dążąc do "wiedzy i stymulowania kultury" wykracza daleko poza klasą.

Instalacje jakości i wysoko wykwalifikowany personel z doświadczeniem w obu językach urzędowych pozwalają Collège Boréal zaoferować szkolenia i usługi oparte na doskonałości, przygotowuje absolwentów do międzynarodowej kariery.

Nasze pozazdroszczenia reputacja jest bezpośrednio powiązana z naszych wyjątkowych wyników satysfakcji absolwentów wśród 24 uczelni w Ontario. Jesteśmy również dumni z tego, że pracodawcy mają jasno wyraziło zaufanie w College Boreal a 96% z nich polecam wynajęcie naszych absolwentów.

Z tych wszystkich powodów, serdecznie zapraszamy, aby stać się dumnym członkiem "rodziny Boréal", dzięki czemu można osiągnąć swój pełny potencjał z nami. Możemy zapewnić, że nasza wizja, misja, pasja i tradycje naprawdę motywuje wszystkich naszych wyborów i działań. Zobowiązanie to jest kluczem do naszego sukcesu, jak zbliżyć się do naszego 20-lecia!

Dziękuję za wiarę w College Boreal!

Wizja

Uznany za jakość, dostępność i elastyczność swojego szkolenia i usług, Collège Boréal jest pierwszym wyborem wśród szkół francuskojęzycznych.

Misja

Collège Boréal zapewnia wysoki kaliber indywidualną naukę do przywództwa zróżnicowaną klientelę i praktyk w celu wspierania zrównoważonego rozwoju społeczności francuskojęzycznej Ontario.

Motto

"Nourrir le savoir faire vibrer et la Culture"

Wartości

Doskonałość
Humanizm
Włączenie
Technologia
Szacunek

Lokalizacje

Sudbury

Address
21, boulevard Lasalle
P3A 6B1 Sudbury, Ontario, Kanada

Hearst

Address
Hearst, Ontario, Kanada

Kapuskasing

Address
Kapuskasing, Ontario, Kanada

Temiskaming Shores

Address
Temiskaming Shores, Ontario, Kanada

Timmins

Address
Timmins, Ontario, Kanada

Toronto

Address
Toronto, Ontario, Kanada

Windsor

Address
Windsor, Ontario, Kanada

wodospad Niagara

Address
wodospad Niagara, Ontario, Kanada

Temiscaming

Address
Temiscaming, Quebec, Kanada

North Bay

Address
North Bay, Ontario, Kanada