Centre for Arts and Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zanurzycie się w nauce Centre for Arts and Technology .

To miejsce, w którym będziecie otoczeni przez innych napędzanych, kreatywnych ludzi - tak jak wy. Będziesz pracować sam, współpracować z zespołem, a jednocześnie nawzajem się najlepiej jak potrafisz. Poczujesz, że tu jesteś.

Przez cały czas twoi mentorzy i instruktorzy będą obejmować ekspertów, którzy już sprawdzili się w swoich dziedzinach i którzy powiedzą ci wszystkie dobre i złe rzeczy do zrobienia, abyś odniósł sukces.

Mamy dwa kampusy, aby ci służyć, Kelowna BC i Surrey BC. Nasze dwa kampusy mają pewne cechy, ale zachowują własne poczucie tożsamości. Kelowna to nasz flagowy kampus, w którym znajdują się dwa studia nagrań dźwiękowych, dedykowane laboratoria animacji i pracownia artystyczna, fotografia cyfrowa i studio produkcji filmów cyfrowych, laboratorium projektowania wnętrz i wiele więcej. Będąc tętniącym życiem centrum kreatywności i nauki, odwiedzający zostaną powitani w naszej recepcji i natychmiast zobaczą szeroki zakres prac studenckich na ścianach, zgraną grupę pracowników i studentów oraz poczucie młodości i pomysłowości. Nasz nowy kampus Surrey jest nowoczesny, elegancki i jest czymś, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Ta nowoczesna, świeżo wyremontowana przestrzeń, położona w centrum Surrey, jest mniejsza niż kampus w Kelowna, ale ma swój własny urok. Dzięki zdjęciom od podłogi do sufitu, stylowym wykończeniom i jasnym kolorom, nie sposób nie poczuć inspiracji w tej przestrzeni.

W kampusie Surrey mieści się laboratorium animacji i pracownia artystyczna, laboratorium mac, studio fotograficzne i oddany personel, który pomaga w osiągnięciu celów edukacyjnych.

Lokalizacje

Kelowna

Centre for Arts and Technology Kelowna

Address
Centre for Arts and Technology
100-1632 Dickson Avenue
Kelowna, BC

V1Y 7T2 Kelowna, Brytyjska Kolumbia, Kanada
Telefon
+1 250-860-2787

Surrey

Address
Surrey, Brytyjska Kolumbia, Kanada

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium