Centennial College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Centennial College to pierwsza publiczna uczelnia w Ontario z pięcioma kampusami w Toronto w Kanadzie. Centennial oferuje wysokiej jakości kanadyjską edukację, która jest praktyczna i zorientowana na zatrudnienie. Programy w Centennial promują naukę opartą na doświadczeniu dzięki instrukcjom laboratoryjnym, edukacji w trybie współpracy i stażom branżowym. Centennial konsekwentnie zajmuje pierwsze miejsce w Toronto pod względem zadowolenia studentów! (KPI: 2016, 2017, 2018).

Dzięki siedmiu wyspecjalizowanym szkołom akademickim Centennial oferuje ponad 160 programów z zakresu biznesu, technologii inżynieryjnych i nauk stosowanych, komunikacji, mediów, sztuki i projektowania, zdrowia, hotelarstwa, turystyki i sztuki kulinarnej oraz transportu. Centennial oferuje programy pomaturalne i podyplomowe, a także programy nauki języka angielskiego i fundacje przygotowujące do college'u i uniwersytetu.

Dlaczego warto studiować w Centennial College ?

  • Niedrogie i opłacalne
  • Wysoki standard edukacji
  • Połączenia kooperacyjne i branżowe
  • Niesamowita różnorodność
  • Możliwość pracy w Kanadzie
  • Bezpieczne miasto i przyjazna społeczność
  • Wysoki standard edukacji

Należysz tutaj! Centennial to najlepszy wybór uczelni dla studentów zagranicznych w Kanadzie! Wśród naszych 25 000 studentów dziennych jest ponad 11 000 studentów zagranicznych ze 126 krajów!
Gdy będziesz czerpać przyjemność z akademickich korzyści płynących z kanadyjskiej edukacji uniwersyteckiej, szeroki zakres globalnych perspektyw wzbogaci twoje wykształcenie i doświadczenie.

Wielokrotnie nagradzana instytucja kanadyjska
Centennial otrzymał Złoty Medal za rozwój kompetencji w Światowej Federacji Szkół Wyższych i Politechniki w 2018 roku (WFCP). Centennial otrzymał również Złoty Medal 2016 za doskonałość internacjonalizacji z Kolegiów i Instytutów Kanady (CICan).

Jesteśmy liderami, innowatorami i przedsiębiorcami
Współpracujemy z ponad 800 partnerami branżowymi! Masz dostęp do najnowszego sprzętu i technologii, wiodących w branży wydziałów i możliwości współpracy, aby przygotować się do pracy po ukończeniu studiów. Centennial zajmuje trzecie miejsce w Kanadzie pod względem liczby studentów zatrudnionych i opłaconych za badania stosowane (Kanada's Top 50 Research Colleges)

Ponad 1000 Pathways ! Programy Centennial College oferują 367 Pathways stopni i 40 Pathways magisterskich z uczelniami partnerskimi w Kanadzie i za granicą.

Szukasz globalnego doświadczenia? Centennial oferuje studentom wyjątkowe globalne możliwości uczenia się: staże międzynarodowe, wymiany semestralne, międzynarodowe programy wykładowców, globalne doświadczenia w zakresie obywatelstwa i równości, nauka języków i kultury oraz konferencje i konkursy za granicą. Nasza strona edukacyjna Suzhou Centennial College oferuje kanadyjską edukację w Chinach, Pathways transferu punktów i wymiany semestralne z naszymi kampusami w Toronto w Kanadzie.

Studiuj, pracuj i mieszkaj w Kanadzie

Centennial College zaprasza Cię w pogoni za niesamowitym międzynarodowym doświadczeniem edukacyjnym. Centennial słynie z sukcesów studentów i absolwentów oraz licznych nagród za międzynarodowe przywództwo w edukacji. Studenci zagraniczni osiągają swoje cele na Centennial i przewodzą prowincji pod względem wskaźników pomyślnego ukończenia studiów! 92,3% studentów zagranicznych, którzy rozpoczynają nasze studia magisterskie, pomyślnie je kończy.

Centennial College jest zatwierdzoną instytucją rządową zajmującą się programami studiów i pracy w Kanadzie! Studenci zagraniczni w pełnym wymiarze godzin zapisani na studia magisterskie, dyplomowe lub certyfikaty mogą pracować w niepełnym wymiarze godzin (20 godzin tygodniowo) podczas nauki i w pełnym wymiarze godzin podczas zaplanowanych przerw.

Program pozwoleń na pracę po ukończeniu studiów pozwala międzynarodowym studentom zdobyć cenne doświadczenie w pracy w Kanadzie po ukończeniu Centennial College . Absolwenci mogą ubiegać się o pozwolenie na pracę po ukończeniu studiów przez okres do trzech lat!

114206_Programsbanner.png

Terminy składania wniosków

Studenci zagraniczni powinni złożyć wniosek co najmniej 2-3 miesiące przed spodziewanym rozpoczęciem, aby mieć wystarczająco dużo czasu na złożenie wniosku o pozwolenie na naukę w kanadyjskim biurze wizowym, które obsługuje Twój region. Centennial College wydaje listy na bieżąco. Aplikuj teraz! Czas rozpatrzenia wniosku to około 2 tygodnie. Nie ma określonego terminu dla wszystkich programów, jednak termin ten zostanie ustalony, gdy wybór programu będzie pełny w stosunku do planowanej daty rozpoczęcia.

Terminy składania wniosków

Wnioskodawców zachęca się do wczesnego składania wniosków. Odczekaj około czterech do sześciu miesięcy przed przewidywaną datą rozpoczęcia, aby zapewnić wystarczającą ilość czasu na przyjęcie i rozpatrzenie wniosku o pozwolenie na studia / wizę. Jednak aplikacje otrzymane bliżej daty rozpoczęcia będą brane pod uwagę, jeśli w programie jest dostępna przestrzeń. Centennial oferuje trzy nabytki każdego roku:

Rozpoczęcie programów letnich 2020: 6 maja 2020 r
Rozpoczęcie programów jesień 2020: 3 września 2020 r
Rozpoczęcie programów zimowych 2021: 6 stycznia 2021 r

Złóż wniosek przez Internet: www.centennialcollege.ca/International

Lokalizacje

Toronto

Centennial College

Address
941 Progress Avene
Toronto, ON M1G 3V4

M1K 5E9 Toronto, Ontario, Kanada
Telefon
+1 416-289-5300

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium