Przeczytaj oficjalny opis

106802_rsz_106798_cll_vue_aerienne.jpg

Cégep de Lévis-Lauzon (CLL) to publiczna uczelnia oferująca 31 programów wysokiej jakości, zarówno przeduniwersyteckich, jak i technicznych.

Studiowanie w CLL oznacza posiadanie dostępu do licznych aktywności sportowych, społeczno-kulturalnych i międzynarodowych oraz szeregu usług pomagających studentom odnieść sukces. Ma dostęp do rezydencji na terenie kampusu, dzięki czemu możesz mieć doświadczenie w stylu amerykańskim.

Aby uczyć się w CLL, należy zbudować swój projekt studiów w otoczeniu zespołu dostępnych nauczycieli, którzy są zaangażowani w sukcesy uczniów i którzy towarzyszą im w trakcie swojej kariery.

Studiowanie w CLL polega na poruszaniu się w bezpiecznym i stymulującym środowisku, które łączy korzyści z życia w mieście z bliskością wsi.

Studiowanie w CLL otwiera wiele drzwi na najbardziej wymagającą karierę w mieście i regionie o jednym z najniższych wskaźników bezrobocia w Kanadzie.

Programy prowadzone przez:
  • French (Canada)

Ta szkoła oferuje również:

Powiązany program

Cégep de Lévis-Lauzon

Przemysłowi technicy utrzymania mają tylko jeden cel: sprzęt działa najlepiej. Pracują oni wcześniej, tzn. Interweniują, aby zapobiegać problemom, ustanawiając przewodnik ... [+]

Przemysłowi technicy utrzymania mają tylko jeden cel: sprzęt działa najlepiej. Pracują oni wcześniej, czyli interweniują, aby zapobiegać problemom , ustanawiając przewodniki dotyczące konserwacji i kontroli, pomagają szkolić innych pracowników, są cennymi zasobami podczas szkolenia. projektowania i instalacji sprzętu i zawsze szukają możliwości poprawy wydajności materiałów.

Oczywiście mogą również zapewnić diagnostykę przerw lub awarii, ponieważ są one bardzo wszechstronne , ale po tym na pewno będą zapewniać porady i strategie poprawy. Ich wszechstronność nie ma granic: hydraulika, pneumatyka, smarowanie, automatyzacja, mechanika, elektryczność, komputery, robotyka ... nic nie jest do ich testowania!... [-]

Kanada Levis
Wrzesień 2019
French (Canada)
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cégep de Lévis-Lauzon

Technolodzy biotechnologii specjalizują się w pracach laboratoryjnych w różnych dziedzinach chemii i biologii. ... [+]

Ścieżka specjalizacji w biotechnologii

Technolodzy biotechnologii specjalizują się w pracach laboratoryjnych w różnych dziedzinach chemii i biologii.

Ich szkolenie laboratoryjne pozwala im nabywać techniki obsługi za pomocą specjalistycznych urządzeń znajdujących się w miejscach pracy związanych z biotechnologią. Technologowie są szkoleni do pracy w różnych dziedzinach. Najbardziej interesują je żywe organizmy . Zajmują się mikroorganizmami , rosną bakterie , klonują komórki i sekwencjonują DNA . Mogą uczestniczyć w rozwoju produktów i technologii w rolnictwie, żywności, farmaceutykach i środowisku.

Czego się uczymy?Zaawansowane zasady chemii analitycznej i instrumentalnejJak pobierać próbki, analizować je i tworzyć raportyZastosowanie wyrafinowanych instrumentów analitycznychIdentyfikacja, manipulacja i modyfikacja mikroorganizmówJak czytać DNA i wykonywać testyJak hodować komórki i tkankiJak klonowaćCzy ten program jest dla Ciebie odpowiedni?Biologia fascynuje cię i interesuje chemią.Lubisz się uczyć przez konkret.Fascynuje Cię praca w laboratorium.Chcesz użyć wyrafinowanych instrumentów.Masz zainteresowanie nowymi technologiami.Masz dobre poczucie odpowiedzialności i obserwacji.Jesteś metodyczny i skrupulatny."Eksperymentacja laboratoryjna leży u podstaw treningu"Dlaczego warto wybrać Lévis-Lauzon?Jedyny CEGEP we Wschodnim Quebecu oferujący wykształcenie wyższe w zakresie biotechnologii.Laboratoria w czołówce technologii i ułożone zgodnie ze standardami określonymi w branży biotechnologicznej i chemicznej.Szkolenie skoncentrowane na praktycznej pracy.Profesorowie posiadający wysokie kwalifikacje zawodowe i pracę badawczą.Edukacja koncentruje się na realiach rynku pracy.Praktyki praktyczne w firmach z możliwością odbywania międzynarodowych staży trwających 8 tygodni (Francja, Belgia, Stany Zjednoczone i Meksyk) .Możliwość zrobienia ostatniej sesji (kursu i stażu) we Francji .Praktyczna praktyka w miejscu pracy w Quebec (3 tygodnie).Computer Assisted Experimentation (CAO) w różnych kursach programu.College Centre for Technology Transfer in Biotechnology (TransBIOTech) i Scientific Complex dołączone do Cégep.Kilka umów DEC-BAC.Siatka kursów... [-]
Kanada Levis
Wrzesień 2019
French (Canada)
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cégep de Lévis-Lauzon

Pomaganie ludziom: to jest powód ubezpieczenia i usług finansowych. Upstream, brokerzy, agenci i planiści, którzy doradzają klientom, oferując produkty dostosowane do ich ... [+]

Pomaganie ludziom: to jest powód ubezpieczenia i usług finansowych.

Upstream, brokerzy , agenci i planiści, którzy doradzają klientom , oferując produkty dostosowane do ich sytuacji finansowej i rodzinnej, aby pomóc im w osiągnięciu ich celów finansowych lub uzyskać bezbłędną ochronę w przypadku trudności. W terenie likwidatorzy szkód, którzy przenoszą się na miejsce tragedii, biorą sprawy w swoje własne ręce i prowadzą dochodzenie . Za nimi subskrybenci , którzy opanowali statystyki , analizują pliki i działają jako zasób dla swoich kolegów.

W sercu wszystkiego: klienci. Rodziny, firmy, szkoły jogi, restauracje, festiwale; fenomenalna różnorodność . Nie można się nudzić!... [-]

Kanada Levis
Wrzesień 2019
French (Canada)
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku