Capital English Solutions - Learn English in Toronto

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Studiuj na CES

W CES zdajemy sobie sprawę, że nauka innego języka wymaga czegoś więcej niż tylko podręcznika i wykładu. Nasze Klasy ESL dla dorosłych są ukierunkowane na cel przy użyciu komunikatywnego podejścia do nauki języków. Wzbogacamy życie uczniów rzeczywistymi możliwościami językowymi i kulturowymi. Edukujemy uczniów za pomocą nowoczesnych metod, które stawiają ucznia na pierwszym miejscu. Inspirujemy studentów do realizacji ich celów i poszerzania horyzontów.

Ucz się angielskiego w Toronto

Jako jedno z najbezpieczniejszych miast w Ameryce Północnej, Toronto jest miastem, w którym ludzie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo. Jest konsekwentnie oceniany jako jedno z najlepszych miejsc do życia i odwiedzin. Wynika to w dużej mierze ze sposobu, w jaki ludzie w Toronto świętują i przyjmują różnorodność. Jest to charakterystyczne, światowej klasy miasto, które celebruje miłość i szacunek dla wielu kultur, które tu się rozwijają.

Działania społeczne

CES zapewnia wiele możliwości doświadczyć zabytków i dźwięków Toronto. Sprawdź niektóre z naszych najpopularniejszych zajęć!

Liderzy działań: Większość naszych działań jest organizowana i prowadzona przez naszego Koordynatora działań, który pomaga także uczniom w rutynowych sprawach niezbędnych do życia w Toronto. Oprócz tego, oprócz wprowadzenia praktycznych ćwiczeń i lekcji eksploracyjnych w swoich klasach, nauczyciele prowadzą zajęcia pozalekcyjne dwa razy w miesiącu. Nasi doradcy studenccy również włączają się w zabawę i pomagają uczniom przystosować się do życia w Toronto.

Z mnóstwem wspaniałych atrakcji miasta, wspaniałej architektury, uroczych restauracji i tętniących życiem klubów nocnych, Toronto ma wiele do zaoferowania turystom na każdą kieszeń! Istnieje również wiele ekscytujących działań i doświadczeń, które można uzyskać za darmo.

Lokalizacja

Położone w największym i najbardziej zróżnicowanym mieście Kanady, Capital English Solutions jest idealnym miejscem dla chętnych studentów do zanurzenia się w języku angielskim i kulturze kanadyjskiej. Nasze lekcje ESL dla dorosłych są dogodnie zlokalizowane w samym centrum Toronto, przy Yonge Street i Wellesley Street, w otoczeniu wielu lokalnych sklepów, kawiarni, barów, restauracji i sklepów specjalistycznych. Stacja metra Wellesley znajduje się tuż za rogiem, a do centrum tego pięknego miasta i jeziora Ontario można dotrzeć w kilka minut.

Referencje

"Jedna z najlepszych szkół w Toronto! Personel i studenci są tak mili i wszyscy nauczyciele są bardzo doświadczeni. Przyjechałem do Toronto, nie wiedząc nic o angielskim, ale wszyscy pomogli mi poprawić. Jestem bardzo szczęśliwy z wyboru CES. "

- Nadia, Meksyk

"Kiedy przybyłem na CES, byłem na rozdrożu w moim życiu. Ale dzięki pomocy szkoły nie tylko poprawiłem swój angielski, ale także rozwinąłem swoje życie osobiste. Spotkałem wielu ludzi, którzy byli i będą mi bardzo pomocni i jestem dumny z mojego rozwoju ".

- Serdar, Turcja

"Zaprzyjaźniłem się i rozmawiałem z wieloma osobami z różnych krajów na CES, więc mogłem poprawić swoje umiejętności w języku angielskim w krótkim czasie. Bardzo mi się podobały te lekcje i teraz jestem pewnym mówcą po angielsku. To było dla mnie cenne doświadczenie. "

- Kazuki, Japonia

"Jestem przekonany, że najlepszą szkołą ESL w Toronto jest CES! Dali mi wykształcenie, życie w Toronto, poczucie niezależności i rozwoju. Doradcy szkolni są niesamowici i wszyscy są po prostu bardzo przyjaźni! "

- Jinpyo, Korea

Lokalizacje

Toronto

Address
543 Yonge Street, Second Floor
M4Y 1Y5 Toronto, Ontario, Kanada