Canadian College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Usytuowany w centrum Vancouver, CCEL znajduje się przy ulicy Alberni, obok modnych sklepów, najlepszych restauracji i znanych hoteli. Nasz kampus obejmuje sale lekcyjne, eh! restauracja, biura i słoneczne patio na dachu. Posiadamy również studencką rezydencję poza kampusem w odległości spaceru.

Budynek

Sale znajdują się na 2., 3. i 4. piętrze, z biur na 4 piętrze i dużym ogrodem na dachu, na 5 piętrze.

Sale

Nasze nowoczesne sale lekcyjne, z których każda wyposażona jest w szybki internet, elektrownie dla uczniów i ekrany o wysokiej rozdzielczości, mają na celu ułatwienie ucznia skoncentrowanego na uczniu.

eh! Restauracja

Z doskonałym jedzeniem i przyjazną atmosferą, Eh! to idealne miejsce do jedzenia, picia i spotkań towarzyskich po lekcjach. Eh! oferuje zniżki na posiłki dla studentów, a także co tydzień organizuje bezpłatny klub dyskusyjny.

Urzędy

Na czwartym piętrze, w naszym dużym biurze otwartym, nasz przyjazny personel służy pomocą podczas pobytu.

Patio na dachu

Patio na dachu jest świetną przestrzenią na świeżym powietrzu, gdzie uczniowie mogą zjeść lunch i wziąć udział w kilku zajęciach, takich jak letnie grillowanie, ping pong, joga i lekcje tańca.

Akademik

Rezydencja studencka położona jest w centrum Vancouver, kilka przecznic od Stanley Park, w pobliżu wielu niedrogich restauracji i barów oraz w odległości krótkiego spaceru od CCEL.

Lokalizacje

Vancouver

Address
1050 Alberni St #450
BC V6E 1A3 Vancouver, Brytyjska Kolumbia, Kanada