Canadian College of English Language

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Położony w centrum Vancouver, Canadian College znajduje się przy ulicy Alberni, obok sklepów z modą, najlepszych restauracji i znanych hoteli. Nasz kampus obejmuje 28 sal lekcyjnych, eh! restauracja, biura i słoneczne patio na dachu. Mamy również akademik poza kampusem w odległości spaceru.

Budynek

Sale lekcyjne znajdują się na 2, 3 i 4 piętrze, biura na 4 piętrze i duży ogród na dachu na 5 piętrze.

Sale lekcyjne

Nasze nowoczesne sale lekcyjne, z których każda jest wyposażona w szybki internet, elektrownie dla urządzeń uczniów i ekran o wysokiej rozdzielczości, są zaprojektowane tak, aby ułatwić naukę skoncentrowaną na uczniu.

eh! Restauracja

Ze świetnym jedzeniem i przyjazną atmosferą, Ech! to idealne miejsce do jedzenia, picia i spotkań towarzyskich po zajęciach. Ech! oferuje zniżki na posiłki dla studentów, a także co tydzień organizuje bezpłatny klub konwersacyjny.

Biura

Na czwartym piętrze, w naszym dużym biurze na otwartym planie, nasz gościnny personel jest do Państwa dyspozycji podczas pobytu.

Patio na dachu

Taras na dachu to wspaniała przestrzeń na świeżym powietrzu, gdzie uczniowie mogą zjeść lunch i uczestniczyć w kilku zajęciach, takich jak letnie grillowanie, ping pong, joga i lekcje tańca.

Dom studencki

Położona w centrum Vancouver rezydencja studencka znajduje się kilka przecznic od Stanley Park, w pobliżu wielu niedrogich restauracji i barów oraz w odległości krótkiego spaceru od Canadian College.

Lokalizacje

Vancouver

Address
1050 Alberni St #450
BC V6E 1A3 Vancouver, Brytyjska Kolumbia, Kanada

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium