Przeczytaj oficjalny opis

Program dla Studentów Międzynarodowych Orientacja

CampusCanada zapewnia przychodzących zagranicznych studentów ze wstępem do Kanady i fundament sukcesu akademickiego na kanadyjskim uniwersytecie lub college'u. Ten zintegrowany program kursu online i na kampusie zapewnia interdyscyplinarny program nauczania koncentruje się na zrozumieniu kanadyjskiej kultury i społeczeństwa, dostosowując się do nowego środowiska, a także rozwijanie umiejętności, które prowadzą do sukcesu akademickiego;

Dostęp do niestandardowych narzędzi mających na celu wspieranie studentów zagranicznych (np wsparcia akademickiego, zasobów bibliotecznych, szkolenia językowe, poradnictwa zawodowego); Praktyczna "jak" porady dotyczące codziennego życia w Kanadzie (bezpieczeństwo, bankowości, transportu, itp) Szybko przyjaźnie budowane na programu rozległej sieci kontaktów i działań społecznych. Co najważniejsze, CampusCanada zapewnia studentom przewagę konkurencyjną w osiąganiu sukcesów w ich przedsięwzięciach naukowych w Kanadzie przez zapewnienie, że są gotowi do realizacji pełnego potencjału swojego uniwersytetu lub doświadczenia uczelni.

Capital Advantage

Ottawa Kanada jest czwartym największym miastem i ośrodkiem politycznym i technologicznym kraju. Miasto jest piękne i czyste, posiada wysoki standard życia, i jest uznawany przez wielu krajowych muzeów, galerii, parków i ośrodków wykonujących artystycznych. Ottawa jest jednym z najbezpieczniejszych miast w Kanadzie. Mieszkańcy Ottawie są wysoko wykształceni, z czego ponad połowa populacji konieczności uniwersytecie lub college'u stopni i najwyższe stężenia jednego mieszkańca inżynierów, naukowców i doktorów w Kanadzie. Carleton University, gospodarz CampusCanada, Jest wysoko w rankingu kompleksowe uniwersytet w mieście Ottawa.

Od 1 sierpnia - 13, 2016, dostaniesz szansę doświadczyć Kanady stolicę podczas najpiękniejszej porze roku. Summers w Ottawa mają obfite szereg ciepłych i słonecznych dni ze średnią temperaturą 26 ° C (80 ° F). W tym okresie, znajdą Państwo wiele atrakcji dla miłośników muzyki, na zewnątrz, muzeum, sztuki i kultury. Miasto jest żywy i doskonałym miejscem do wprowadzenia do Kanady.

Ottawa znajduje się w południowo-wschodniej części kraju, obok Gatineau, Quebec, który tworzy National Capital Region kraju. Serwowane przez głównych linii lotniczych, koleją i autobusami chartów, będziesz w stanie znaleźć innych dużych miastach, takich jak Toronto i Montrealu, Quebec dość łatwo.

Dlaczego warto dołączyć CampusCanada

Dostosowując się do uniwersytecie lub college'u życia w obcym kraju może być przytłaczająca wyzwaniem. CampusCanada zapewnia "miękkie lądowanie" dla międzynarodowych studentów do oferowania zabawy, współpracy i interaktywną możliwość doświadczenia życia kampusu i odkryć Kanadę w samym sercu stolicy kraju. Powodów, aby dołączyć CampusCanada:

Czuć się pewnie w pierwszym dniu zajęć. Nauczymy Cię, jakie środki trzeba poruszać się w dowolnym kanadyjskim uniwersytecie lub college'u. Poznaj stolicę Kanady. Ottawa słynie z licznych muzeów, galerii narodowych, parków i ośrodków wykonujących artystycznych. Ułóż się wygodnie w kanadyjskiej szkole. Więcej informacji na temat kanadyjskiego stylu nauczania i strukturze akademickiej. Żyć na kampusie. W ciągu dwóch tygodni, będziesz mistrzem życia studenckiego i uzgodnień życia w rezydencji na terenie kampusu. Zrozum kanadyjskich dziwactwa kulturalnych. Dowiedz się więcej o unikalnych zwyczajów i nawyków Kanady. Zdobywać nowych przyjaciół. Będziesz spotkanie innych studentów zagranicznych, którzy są nowicjuszami w Kanadzie. Wyobraź sobie, że możesz mieć przyjaciela w każdym województwie do końca programu!

Opłaty

Opłata za program CAD $ +4.500 (+ HST) zawiera:

Kanada 101: kurs online wprowadzenie międzynarodowych studentów do Kanady; Campus 101: dziesięć dni interaktywnym programowaniu na kampusie iw całej Ottawie i narodowej stolicy regionu; Instrukcja przez wykwalifikowanych wykładowców Uniwersytetu Carleton z doświadczeniem w badaniach kanadyjskich; Obudowa na kampusie w Carleton University od 1 sierpnia - 13; Śniadanie, obiad i kolacja dostarczone przez Fresh Food Company Dostęp do szerokiej gamy urządzeń naukowych i rekreacyjnych; wycieczki Zamiejscowy wobec instytucji krajowych, jak i sportowych, obiektów kulturalnych i rekreacyjnych na świeżym powietrzu

Jak zarejestrować

Możesz się zarejestrować za CampusCanada wypełniając formularz rejestracyjny Znalezione w https://forms.carleton.ca/globalacademy/CampusCanada/ Będziemy domagać swoje dane kontaktowe, informacje o uniwersytecie lub college'u zostałeś przyjęty do języka angielskiego oraz wyniki testów. Nie wymaga się przedstawienia żadnych dokumentów w tym momencie.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, użytkownik zostanie skierowany do zabezpieczonej strony trzeciej, gdzie dokonałeś płatności. Gdy płatność została zrealizowana, jesteś zarejestrowany CampusCanada.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

CampusCanada

CampusCanada oferuje intensywny i głęboki programowania stworzony w odpowiedzi na wyjątkowe wyzwania, które stoją przychodzących zagranicznych studentów. Wyzwania te częs ... [+]

CampusCanada oferuje intensywny i głęboki programowania stworzony w odpowiedzi na wyjątkowe wyzwania, które stoją przychodzących zagranicznych studentów. Wyzwania te często wiążą się z zapoznawcze i żeglugi i życia kampusu akademickiego na nowym uniwersytecie lub college'u, podczas gdy w tym samym czasie, dostosowując się do życia w nowym mieście, i rzeczywiście, nowy kraj.

Podczas gdy CampusCanada mieści się na Carleton University i wystawiane na całym National Capital Region, program dostarcza nowych studentów międzynarodowych, niezależnie od kanadyjskim uniwersytecie lub college'u są prowadzącego, z umiejętności i odpowiednich informacji, aby pomóc im skutecznie zapoznać się z nowymi ustawieniami i rozpocząć ich akademickie kariera i doświadczenie za granicą pewniejszego zasadach.... [-]

Kanada Canada Online Ottawa
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku

An Orientation Program for International Students