CampusCanada

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Program dla Studentów Międzynarodowych Orientacja

CampusCanada zapewnia przychodzących zagranicznych studentów ze wstępem do Kanady i fundament sukcesu akademickiego na kanadyjskim uniwersytecie lub college'u. Ten zintegrowany program kursu online i na kampusie zapewnia interdyscyplinarny program nauczania koncentruje się na zrozumieniu kanadyjskiej kultury i społeczeństwa, dostosowując się do nowego środowiska, a także rozwijanie umiejętności, które prowadzą do sukcesu akademickiego;

Dostęp do niestandardowych narzędzi mających na celu wspieranie studentów zagranicznych (np wsparcia akademickiego, zasobów bibliotecznych, szkolenia językowe, poradnictwa zawodowego); Praktyczna "jak" porady dotyczące codziennego życia w Kanadzie (bezpieczeństwo, bankowości, transportu, itp) Szybko przyjaźnie budowane na programu rozległej sieci kontaktów i działań społecznych. Co najważniejsze, CampusCanada zapewnia studentom przewagę konkurencyjną w osiąganiu sukcesów w ich przedsięwzięciach naukowych w Kanadzie przez zapewnienie, że są gotowi do realizacji pełnego potencjału swojego uniwersytetu lub doświadczenia uczelni.

Capital Advantage

Ottawa Kanada jest czwartym największym miastem i ośrodkiem politycznym i technologicznym kraju. Miasto jest piękne i czyste, posiada wysoki standard życia, i jest uznawany przez wielu krajowych muzeów, galerii, parków i ośrodków wykonujących artystycznych. Ottawa jest jednym z najbezpieczniejszych miast w Kanadzie. Mieszkańcy Ottawie są wysoko wykształceni, z czego ponad połowa populacji konieczności uniwersytecie lub college'u stopni i najwyższe stężenia jednego mieszkańca inżynierów, naukowców i doktorów w Kanadzie. Carleton University, gospodarz CampusCanada, Jest wysoko w rankingu kompleksowe uniwersytet w mieście Ottawa.

Od 1 sierpnia - 13, 2016, dostaniesz szansę doświadczyć Kanady stolicę podczas najpiękniejszej porze roku. Summers w Ottawa mają obfite szereg ciepłych i słonecznych dni ze średnią temperaturą 26 ° C (80 ° F). W tym okresie, znajdą Państwo wiele atrakcji dla miłośników muzyki, na zewnątrz, muzeum, sztuki i kultury. Miasto jest żywy i doskonałym miejscem do wprowadzenia do Kanady.

Ottawa znajduje się w południowo-wschodniej części kraju, obok Gatineau, Quebec, który tworzy National Capital Region kraju. Serwowane przez głównych linii lotniczych, koleją i autobusami chartów, będziesz w stanie znaleźć innych dużych miastach, takich jak Toronto i Montrealu, Quebec dość łatwo.

Dlaczego warto dołączyć CampusCanada

Dostosowując się do uniwersytecie lub college'u życia w obcym kraju może być przytłaczająca wyzwaniem. CampusCanada zapewnia "miękkie lądowanie" dla międzynarodowych studentów do oferowania zabawy, współpracy i interaktywną możliwość doświadczenia życia kampusu i odkryć Kanadę w samym sercu stolicy kraju. Powodów, aby dołączyć CampusCanada:

Czuć się pewnie w pierwszym dniu zajęć. Nauczymy Cię, jakie środki trzeba poruszać się w dowolnym kanadyjskim uniwersytecie lub college'u. Poznaj stolicę Kanady. Ottawa słynie z licznych muzeów, galerii narodowych, parków i ośrodków wykonujących artystycznych. Ułóż się wygodnie w kanadyjskiej szkole. Więcej informacji na temat kanadyjskiego stylu nauczania i strukturze akademickiej. Żyć na kampusie. W ciągu dwóch tygodni, będziesz mistrzem życia studenckiego i uzgodnień życia w rezydencji na terenie kampusu. Zrozum kanadyjskich dziwactwa kulturalnych. Dowiedz się więcej o unikalnych zwyczajów i nawyków Kanady. Zdobywać nowych przyjaciół. Będziesz spotkanie innych studentów zagranicznych, którzy są nowicjuszami w Kanadzie. Wyobraź sobie, że możesz mieć przyjaciela w każdym województwie do końca programu!

Opłaty

Opłata za program CAD $ +4.500 (+ HST) zawiera:

Kanada 101: kurs online wprowadzenie międzynarodowych studentów do Kanady; Campus 101: dziesięć dni interaktywnym programowaniu na kampusie iw całej Ottawie i narodowej stolicy regionu; Instrukcja przez wykwalifikowanych wykładowców Uniwersytetu Carleton z doświadczeniem w badaniach kanadyjskich; Obudowa na kampusie w Carleton University od 1 sierpnia - 13; Śniadanie, obiad i kolacja dostarczone przez Fresh Food Company Dostęp do szerokiej gamy urządzeń naukowych i rekreacyjnych; wycieczki Zamiejscowy wobec instytucji krajowych, jak i sportowych, obiektów kulturalnych i rekreacyjnych na świeżym powietrzu

Jak zarejestrować

Możesz się zarejestrować za CampusCanada wypełniając formularz rejestracyjny Znalezione w https://forms.carleton.ca/globalacademy/CampusCanada/ Będziemy domagać swoje dane kontaktowe, informacje o uniwersytecie lub college'u zostałeś przyjęty do języka angielskiego oraz wyniki testów. Nie wymaga się przedstawienia żadnych dokumentów w tym momencie.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, użytkownik zostanie skierowany do zabezpieczonej strony trzeciej, gdzie dokonałeś płatności. Gdy płatność została zrealizowana, jesteś zarejestrowany CampusCanada.

Lokalizacje

Ottawa

Global Academy (Carleton University)

Address
1125 Colonel By Drive
K1S 5B6 Ottawa, Ontario, Kanada
Telefon
+1 613-520-2600