Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Od 1967 r. Cambrian College jest wiodącą instytucją policealną w północnym Ontario.

Nasza uczelnia ma tętniącą życiem społeczność ponad 11 000 uczniów, z ponad 4100 studentami w 80 programach w pełnym wymiarze godzin i ponad 7000 uczniów w prawie 900 kursach i programach w niepełnym wymiarze godzin w trzech lokalizacjach kampusu w północnym Ontario: Sudbury, Espanola i Little Current / Wyspa Manitoulin.

Odkryj szereg usług i udogodnień, które oferujemy, aby wspierać studentów i przygotowywać ich do sukcesu w dzisiejszych konkurencyjnych miejscach pracy.

Poznaj wszystko, co mamy do zaoferowania i zobacz kambryjski dla siebie.

Plan strategiczny 2015-19

Nasz nowy pięcioletni plan strategiczny ma na celu zdefiniowanie kambryjskiego kolegium wyróżniającego, zjednoczonego, by przekształcić przyszłe pokolenia. Naszą wizją jest wyobrażanie sobie niemożliwego, inspirowanie się nawzajem i wprowadzanie innowacji w sposób, który musimy jeszcze w pełni zbadać.

Skupiamy się na przekształcaniu doświadczeń edukacyjnych, aby zapewnić ciągły dostęp do elastycznych i dostosowywalnych doświadczeń edukacyjnych. Jesteśmy zmotywowani, aby zwiększyć doświadczenie ucznia i w pełni wykorzystać siłę współpracy w wspierającej społeczności edukacyjnej.

113707_photo-1543269865-cbf427effbad.jpgBrooke Cagle / Unsplash

Planowanie i badania instytucjonalne

Zespół Cambrian's Planning and Institutional Research zapewnia przywództwo i wsparcie w obszarach badań, planowania, efektów uczenia się uczniów i zapewnienia jakości, aby wspierać misję, skuteczność i sukces studentów.

Konkretne funkcje obejmują:

 • Wsparcie planowania akademickiego i ocena wyników
 • Sprawozdawczość rządowa (wieloletnia umowa dotycząca odpowiedzialności, umowa dotycząca mandatu strategicznego, plan biznesowy kolegium, roczny plan kolegium, kluczowe wskaźniki wyników)
 • Audyty i zarządzanie jakością
 • Opracowywanie, ułatwianie, analiza i raportowanie ankiet
 • Wsparcie dla planowania rejestracji i prognozowania
 • Nowe planowanie / rozwój programu.
 • Procesy zarządzania programem
 • Opracowywanie, monitorowanie i analiza metryk wydajności (karta wyników uczelni, karty wyników dywizji i programów)
 • Porównania między uczelniami i benchmarking
 • Skanowanie środowiska i analizy rynku
 • Badania, analiza danych i generowanie raportów
 • Przegląd propozycji i opracowanie do pozyskania funduszy
 • Zasięg społeczny i analiza rynku pracy

Kambryjska etyka badań

Cambrian College będzie promować i ułatwiać wykorzystywanie badań w społeczności Kolegium, aby przyczynić się do rozwoju i zastosowania wiedzy, krytycznie przeanalizować praktyki i utrzymać aktualną wiedzę na temat edukacji oraz promować praktykę zawodową. Uczelnia dokłada wszelkich starań, aby wszystkie badania spełniały najwyższe standardy naukowe i etyczne.

Świętowanie doskonałości

W Cambrian College świętujemy doskonałość. Cambrian ma kilka prestiżowych nagród, które honorują studentów, absolwentów i pracowników reprezentujących najlepsze, jakie nasza szkoła ma do zaoferowania. Nagrody te przyznawane są tym, którzy z dumą wznoszą się na szczyt, służąc społeczności kambryjskiej, a także społecznościom, w których żyją.

The Glenn Crombie Centre for Student Support

Centrum pomocy dla studentów Glenn Crombie w Cambrian College to najnowocześniejszy obiekt, który jest całkowicie dostępny. Nasz kompleks wielousługowy ma telefony TTY, pokoje do pielęgnacji osobistej, pracownie komputerowe, pokoje testowe i urządzenia sanitarne.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Cambrian College

Przemysł wydobywczy jest dynamiczny i ciągle się zmienia, a program inżynierów górnictwa w Cambrian będzie wyzwaniem, aby zbadać, dlaczego i jak to działa i znaleźć innow ... [+]

Przegląd

Przemysł wydobywczy jest dynamiczny i ciągle się zmienia, a program inżynierów górnictwa w Cambrian będzie wyzwaniem, aby zbadać, dlaczego i jak to działa i znaleźć innowacyjne rozwiązania problemów.

Gdy uczysz się i mieszkasz w jednym z ośrodków górniczych na świecie, przygotujesz się, aby stać się częścią zespołów inżynieryjnych górnictwa odpowiedzialnych za szeroki zakres projektów obejmujących badania geodezyjne, rysunki, projektowanie, badania środowiskowe, przemysłowe badania geologiczne i geofizyczne, wentylację, kontrola naziemna i nadzór.

Doświadczeni członkowie wydziału będą kierować postępami i zrozumieniem dzięki przykładom zdobytym na podstawie doświadczeń branżowych, wycieczek w znanym dorzeczu Sudbury i praktycznych demonstracji. Skorzystasz z różnych możliwości uczenia się przez doświadczenie, w tym z aktywnego zakładu górniczego, aby uzyskać szerokie zrozumienie różnych aspektów inżynierii górniczej, a także umiejętności komunikacyjnych i przywódczych.... [-]

Kanada Sudbury
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cambrian College

Skorzystaj z naszego ogólnego strumienia księgowego, aby zdobyć umiejętności i praktyczne doświadczenie do zajmowania podstawowych pozycji księgowych w organizacjach non- ... [+]

Przegląd

Skorzystaj z naszego ogólnego strumienia księgowego, aby zdobyć umiejętności i praktyczne doświadczenie do zajmowania podstawowych pozycji księgowych w organizacjach non-profit, korporacjach i innych organizacjach nastawionych na zysk.

Po pierwszym roku wspólnych programów nauczania dla wszystkich studentów rachunkowości i biznesu, będziesz zanurzony w zasadach i praktykach księgowych oraz będziesz miał możliwość zdobycia doświadczenia w świecie rzeczywistym dzięki stażowi.

Ten program będzie realizowany zarówno w tradycyjnej klasie, jak i w trybie online.

Program ten został zaprojektowany z myślą o studentach, którzy chcą kontynuować studia w celu uzyskania stopnia naukowego lub uzyskać dostęp do profesjonalnych programów księgowych, takich jak Advanced Certificate in Accounting and Finance (ACAF) lub oznaczenie Certified Aboriginal Financial Manager (CAFM). Jako absolwent możesz zdecydować się na dodatkowy rok w programie Business Administration - Cambrian's Accounting, aby poprawić swoje umiejętności i uzyskać zaawansowane pozycje w programach ACAF i / lub programach studiów. Aby przystąpić do certyfikatu ACAF lub programów oznaczania CAFM, musisz osiągnąć 60% średniej lub więcej w niektórych kursach oraz ogólną średnią 65% w programie Cambrian's Business - Accounting.... [-]

Kanada Sudbury
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cambrian College

Interesuje Cię świat biznesu, ale nie wiesz, którą ścieżkę kariery wybrać? W ciągu zaledwie dwóch lat program Cambrian's Business wystawi Cię na obszary finansów, przedsi ... [+]

Przegląd

Interesuje Cię świat biznesu, ale nie wiesz, którą ścieżkę kariery wybrać? W ciągu zaledwie dwóch lat program Cambrian's Business wystawi Cię na obszary finansów, przedsiębiorczości, marketingu, zasobów ludzkich, księgowości, zarządzania personelem, rozwoju nowych przedsiębiorstw i planowania organizacji. Rozpocznij karierę lub przejdź do trzeciego roku programu Business Administration Cambrian po ukończeniu studiów.

Najważniejsze elementy programuElastyczne opcje nauki (tradycyjne sale lekcyjne, opcje online i klasy wirtualne)Możliwości uczenia się przez doświadczenie poprzez kluby i zawodyWspólny pierwszy i drugi rok z innymi programami biznesowymi pozwala absolwentom płynnie przejść do trzeciego roku, aby uzyskać zaawansowany dyplomEkspozycja na wszystkie kluczowe funkcje biznesowe, w tym finanse, księgowość, zasoby ludzkie, rozwój biznesu i inneJest to program współpracy w Kolegium Północnym... [-]
Kanada Sudbury
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cambrian College

Z akredytowanym programem Cambrian's Technical Standards and Safety Authority (TSSA), przygotujesz się do zakwestionowania egzaminów TSSA na uprawnienia Technika Gazu Nat ... [+]

Przegląd

Z akredytowanym programem Cambrian's Technical Standards and Safety Authority (TSSA), przygotujesz się do zakwestionowania egzaminów TSSA na uprawnienia Technika Gazu Naturalnego i Technika Palnika Oleju. Teoria i praktyczne szkolenie laboratoryjne są połączone, aby rozwinąć solidne zrozumienie systemów grzewczych (gaz ziemny, propan i olej opałowy), a także klimatyzację, zasady chłodzenia, produkcję blach i straty ciepła / ciepło zyskują względy projektowe. Zapoznasz się także z umiejętnościami wymaganymi do instalacji, serwisowania i rozwiązywania problemów związanych z mieszkalnymi i lekkimi komercyjnymi instalacjami grzewczymi i chłodniczymi.

Najważniejsze elementy programu2 lata - 4 semestryProgram akredytowany przez Technical Standards and Safety Authority (TSSA)Jedna z 2 szkół wyższych w Ontario, która oferuje szkolenie w zakresie techniki spalania olejuPraktyczne szkolenie w najnowocześniejszych laboratoriach HVAC w College'uPo pierwszym roku otrzymasz certyfikat do pracy na podstawowych stanowiskach branżowych po pomyślnym zakwestionowaniu:Egzamin Gas Technician 3 TSSAEgzamin TSSA z techniką spalania olejuEgzamin TSSA dla montera rur gazowych (opcjonalnie)Po ukończeniu drugiego roku i pomyślnym zakwestionowaniu egzaminów Gas Technician 2 i Oil Burner Technician 2 TSSA będziesz w pełni certyfikowany i wejdziesz na rynek pracy jako technik systemów grzewczych... [-]
Kanada Sudbury
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cambrian College

Po zapoznaniu się z podstawowymi praktykami handlu, silnikami wysokoprężnymi, układami paliwowymi, układami napędowymi, systemami elektrycznymi, układami hydraulicznymi, ... [+]

Przegląd

Po zapoznaniu się z podstawowymi praktykami handlu, silnikami wysokoprężnymi, układami paliwowymi, układami napędowymi, systemami elektrycznymi, układami hydraulicznymi, układami kierowniczymi i hamulcowymi w pierwszym roku, zapoznasz się z konstrukcją i klasyfikacją silników wysokoprężnych, układami napędowymi, układami kontroli trakcji i kołem napędy końcowe, elektryczne i elektroniczne oraz klimatyzacja. Kursy będą również obejmować nacisk na bezpieczeństwo w sklepie, podstawowe narzędzia ręczne i elektronarzędzia, elementy złączne, przyrządy pomiarowe, pomoc początkową i metody startowe stosowane w handlu.

Najważniejsze elementy programu2 lata - 4 semestryCo-op Diploma Apprenticeship optionPracuj na ciężkim sprzęcie terenowym, takim jak ładowarki, buldożery, ciężarówki i różne elementy, takie jak silniki, skrzynie biegów, układy hamulcowe, układy paliwowe, układy hydrauliczne w naszym sklepie z ciężkim sprzętemRozwijaj zdolność do pracy serwisowej i utrzymuj różne elektroniczne systemy sterowania i komponenty znajdujące się w ciężkim sprzęcieMożliwości uczenia się 4D... [-]
Kanada Sudbury
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cambrian College

Zyskaj dogłębne umiejętności w zakresie sieci i infrastruktury, aby skonfigurować środowisko technologii informacyjnej we wszystkich rozmiarach i typach organizacji. Dowi ... [+]

Przegląd

Zyskaj dogłębne umiejętności w zakresie sieci i infrastruktury, aby skonfigurować środowisko technologii informacyjnej we wszystkich rozmiarach i typach organizacji. Dowiesz się, jak instalować, zarządzać i rozwiązywać problemy z sieciami i zespołami internetowymi; oraz serwery lokalne i zdalne.

Dodatkowo dowiesz się od wykładowców takich jak Bob Vachon - jeden z naszych profesorów, który dosłownie pomógł napisać książkę Cisco Systems na temat sieci.

Należy pamiętać, że program akademicki jest stale weryfikowany i aktualizowany, aby zapewnić, że programy i kursy Cambrian pozostają aktualne. Kolegium zastrzega sobie prawo do anulowania lub wprowadzenia zmian w dowolnym kursie lub programie, opłatach, procedurach lub lokalizacji kampusu w dowolnym momencie.... [-]

Kanada Sudbury
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cambrian College

Będąc studentem wczesnej edukacji w Cambrian College , będziesz miał możliwość rozwijania wiedzy i umiejętności niezbędnych w dziedzinie wczesnej nauki i opieki nad dzieć ... [+]

Przegląd

Będąc studentem wczesnej edukacji w Cambrian College , będziesz miał możliwość rozwijania wiedzy i umiejętności niezbędnych w dziedzinie wczesnej nauki i opieki nad dziećmi. Twoje badania połączą teorię wzrostu i rozwoju dziecka z praktycznymi doświadczeniami w tej dziedzinie. Poprzez interaktywne doświadczenia w klasie projektujesz, planujesz, wdrażasz i oceniasz naukę opartą na zabawie dla małych dzieci od urodzenia do dwunastego roku życia.

Program przygotuje Cię do pracy i wsparcia różnorodnych potrzeb dzieci i rodzin, które spotkasz w swojej przyszłej pracy. Zbudujesz fundament zrozumienia, że dzieci uczą się poprzez zabawę. To podejście do nauki w połączeniu ze środowiskiem istotnym kulturowo będzie odzwierciedlać, że dzieci są ciekawe, zdolne i kompetentne.... [-]

Kanada Sudbury
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Dyplom wyższego stopnia

Cambrian College

Dowiedz się, jak opowiadać dynamiczne i przekonujące animowane historie 2D i 3D na ekranie od naszych utalentowanych profesorów, którzy pracowali nad ulubionymi widowniam ... [+]

Przegląd

Dowiedz się, jak opowiadać dynamiczne i przekonujące animowane historie 2D i 3D na ekranie od naszych utalentowanych profesorów, którzy pracowali nad ulubionymi widowniami, takimi jak Tarzan, 9 i Tom and Jerry Show.

Nasz program oparty jest na programie słynnego programu animacyjnego Sheridana na poziomie dyplomu. Zdobędziesz praktyczną wiedzę na temat tradycyjnych, dwuwymiarowych i trójwymiarowych metod animacji, a jednocześnie opanujesz 12 zasad animacji. Będziesz rozwijać silne i dynamiczne umiejętności opowiadania historii, rysowania i animacji, które ożyją na ekranie poprzez serię projektów i ostateczny film. Po ukończeniu studiów będziesz w stanie zaprezentować przekonujące występy zarówno w tradycyjnej, jak i cyfrowej animacji, a także w ostatecznym portfolio gotowym do produkcji.... [-]

Kanada Sudbury
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cambrian College

Wyobraź sobie karierę pracującą w środowisku laboratoryjnym, wydobywającym cenne metale z surowców, pracującym nad zrównoważonym środowiskiem, rozwijającym nowe i ulepszo ... [+]

Przegląd

Wyobraź sobie karierę pracującą w środowisku laboratoryjnym, wydobywającym cenne metale z surowców, pracującym nad zrównoważonym środowiskiem, rozwijającym nowe i ulepszone paliwa lub opracowującym nową generację leków. Inżynieria chemiczna to szeroka dziedzina, która zagłębia się we wszystkie te obszary i nie tylko.

Program kambryjskiej inżynierii chemicznej jest jedynym w swoim rodzaju w Ontario i ma na celu rozwijanie zestawów umiejętności potrzebnych do pracy w jednym z tych ekscytujących pól. Łączy podstawową teorię z niezbędnym praktycznym, praktycznym szkoleniem laboratoryjnym niezbędnym do zatrudnienia w różnych branżach chemicznych i środowiskowych. Będziesz pracować niezależnie i grupowo, aby zbudować samodzielne studia i umiejętności pracy zespołowej, których będziesz potrzebować w różnych miejscach pracy.... [-]

Kanada Sudbury
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
7 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cambrian College

Wielokrotnie nagradzany wydział projektowania graficznego Cambrian będzie wyzwaniem dla Ciebie poprzez pracę nad kursami i różnorodne, rzeczywiste projekty, które pomogą ... [+]

Przegląd

Wielokrotnie nagradzany wydział projektowania graficznego Cambrian będzie wyzwaniem dla Ciebie poprzez pracę nad kursami i różnorodne, rzeczywiste projekty, które pomogą Ci rozwijać talenty twórcze i stać się profesjonalnym projektantem komunikacji wizualnej. Program Graphic Design koncentruje się na karierze i jest rygorystyczny, z uwzględnieniem zarówno tradycyjnych umiejętności, jak i nowych technologii. Ponadto, będziesz rozwijać umiejętności krytycznego myślenia, kreatywności i pracy opartej na koncepcjach, co pozwoli Ci być zwinnym w rozwijającej się i wymagającej branży profesjonalnej komunikacji.

Korzystając z aktualnego oprogramowania branżowego w najnowocześniejszych laboratoriach projektowania graficznego Kolegium, nauczysz się, jak twórczo opracowywać pomysły i manipulować przestrzenią, typem, obrazami i kolorem, aby przenieść swoją pracę ze szkicu koncepcyjnego do strategicznie zaprojektowanej drukowanej strony internetowej w formie cyfrowej. Projekty zapewniają doświadczenie w brandingu, tożsamości (logo)... [-]

Kanada Sudbury
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Świadectwo studiów magisterskich

Cambrian College

Zdobędziesz umiejętności pozwalające wyciągać znaczące spostrzeżenia z bardzo dużych i złożonych zbiorów danych, aby wspierać podejmowanie decyzji biznesowych. Dowiesz si ... [+]

Przegląd

Zdobędziesz umiejętności pozwalające wyciągać znaczące spostrzeżenia z bardzo dużych i złożonych zbiorów danych, aby wspierać podejmowanie decyzji biznesowych. Dowiesz się, jak zbierać, kurować, manipulować, kodować i przechowywać zestawy danych, aby można je było analizować i eksplorować w taki sposób, aby można je było ponownie wykorzystać i zmienić w celu rozwiązania problemów i przewidywania trendów w dowolnej wielkości i rodzaju działalności. Kluczowe obszary badań obejmują projektowanie i zarządzanie bazami danych, analitykę biznesową, badania rynku, eksplorację danych i podejmowanie decyzji poprzez analitykę.

Należy pamiętać, że program akademicki jest stale weryfikowany i aktualizowany, aby zapewnić, że programy i kursy Cambrian pozostają aktualne. Kolegium zastrzega sobie prawo do anulowania lub wprowadzenia zmian w dowolnym kursie lub programie, opłatach, procedurach lub lokalizacji kampusu w dowolnym momencie.... [-]

Kanada Sudbury
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cambrian College

Dowiedz się, jak tworzyć natywne aplikacje na urządzenia mobilne, a także wieloplatformowe aplikacje internetowe. Użyjesz różnych technologii i języków programowania, aby ... [+]

Przegląd

Dowiedz się, jak tworzyć natywne aplikacje na urządzenia mobilne, a także wieloplatformowe aplikacje internetowe. Użyjesz różnych technologii i języków programowania, aby zdobyć umiejętności opracowywania i projektowania unikalnych doświadczeń użytkowników, które spełniają potrzeby klientów. Kursy i miejsca pracy skoncentrowane na biznesie uzupełnią Twoje umiejętności techniczne, dając Ci kluczowe umiejętności i praktyczne doświadczenie w zarządzaniu i realizacji projektów.

Najważniejsze elementy programu1 rok - 3 semestryUmieszczenie w trzecim semestrzeKoncentruje się na rozwoju urządzeń z systemem Android i iOS, a także na tworzeniu stron internetowych na urządzenia mobilneKursy zarządzania projektami i przedsiębiorczości zwiększają znajomość biznesuPraca w terenie / umieszczanie... [-]
Kanada Sudbury
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cambrian College

Zarządzanie projektami stało się poszukiwanym zestawem umiejętności w różnych branżach, ponieważ firmy i organizacje nadal poszukują wydajności i ogólnej skuteczności, ab ... [+]

Przegląd

Zarządzanie projektami stało się poszukiwanym zestawem umiejętności w różnych branżach, ponieważ firmy i organizacje nadal poszukują wydajności i ogólnej skuteczności, aby skutecznie konkurować na rynkach krajowych i światowych. Cambrian College (dwa semestry) program Cambrian College dostarczy Ci niezbędnej wiedzy teoretycznej i praktycznej, umiejętności i technik, aby skutecznie planować, wdrażać, zarządzać i oceniać projekty. Program nauczania jest ściśle powiązany z, ale nie jest związany z, Project Management Institute (PMI) Project Management Body of Knowledge (PMBOK).

Należy pamiętać, że program akademicki jest stale weryfikowany i aktualizowany, aby zapewnić, że programy i kursy Cambrian pozostają aktualne. Kolegium zastrzega sobie prawo do anulowania lub wprowadzenia zmian w dowolnym kursie lub programie, opłatach, procedurach lub lokalizacji kampusu w dowolnym momencie.... [-]

Kanada Sudbury
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cambrian College

Zwiększ swoje umiejętności w zakresie IT i analizy biznesowej i bądź przygotowany na wykorzystanie możliwości rozwoju zawodowego. ... [+]

Przegląd

Zwiększ swoje umiejętności w zakresie IT i analizy biznesowej i bądź przygotowany na wykorzystanie możliwości rozwoju zawodowego.

Ten intensywny program ma na celu zaspokojenie zapotrzebowania branży na analityków biznesowych IT i zapewni umiejętności i techniki tworzenia i zarządzania zmianami w procesie organizacyjnym. Zyskasz solidne zrozumienie, jak zbierać, dokumentować i komunikować wymagania interesariuszy oraz jak rekomendować rozwiązania, oceniać rozwiązania i zapewniać jakość.

Poza zasobem wiedzy BA, będziesz również brać udział w kursach, które pozwolą Ci budować umiejętności w zakresie modelowania danych, analizy biznesowej, zarządzania projektami i budżetowania projektów kapitałowych. Program kończy się ośmiotygodniowym stażem w trzecim semestrze.... [-]

Kanada Sudbury
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cambrian College

Jeśli jesteś zainteresowany karierą w zarządzaniu globalnym biznesem, ten intensywny program umożliwi Ci zbadanie kluczowych obszarów globalnego zarządzania, w tym global ... [+]

Przegląd

Jeśli jesteś zainteresowany karierą w zarządzaniu globalnym biznesem, ten intensywny program umożliwi Ci zbadanie kluczowych obszarów globalnego zarządzania, w tym globalnego marketingu, finansów i łańcuchów dostaw. Będziesz rozwijać podstawowe umiejętności wymagane do skutecznego zarządzania aspektami globalnej działalności gospodarczej dla organizacji i zdobyć praktyczne doświadczenie podczas stażu w trzecim semestrze.

Jako absolwent możesz ubiegać się o dodatkowe certyfikaty w celu wyznaczenia Forum Szkolenia Handlu Międzynarodowego (FITT) jako Certyfikowanego Specjalisty Handlu Międzynarodowego (CITP).

Należy pamiętać, że program akademicki jest stale weryfikowany i aktualizowany, aby zapewnić, że programy i kursy Cambrian pozostają aktualne. Kolegium zastrzega sobie prawo do anulowania lub wprowadzenia zmian w dowolnym kursie lub programie, opłatach, procedurach lub lokalizacji kampusu w dowolnym momencie.... [-]

Kanada Sudbury
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
1400 Barrydowne Road Sudbury
Sudbury, Ontario, Kanada