Camber College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Camber College jest jednym z najbardziej innowacyjnych i dynamicznych centrów językowych w Kanadzie. Założona w 2003 roku, Camber College został zapewnianie studentom wysokiej jakości kształcenia języka angielskiego od 12 lat.

Na Przewyższenie College, uczymy angielskiego na wiele różnych sposobów, ponieważ wiemy, że wszyscy uczniowie są unikalne, uczyć się w różny sposób i mają różne cele. Nasze unikalne programy, zarówno w jak i poza klasą, maksymalizacja przygodę edukacyjną każdego ucznia.

Lata doświadczeń nauczyły nas, że optymalna learning występuje wtedy, gdy uczniowie wiedzą, że ich wartości i opinie naprawdę ważne, i że nie są one po prostu inny numer na liście klasowej.

Każdego dnia uczymy Cię praktycznych umiejętności komunikacyjnych z dużą ilością szczegółowych informacji zwrotnych od swojego nauczyciela, więc pewnie są bardziej przygotowani do zarządzania i kontrolowania rzeczywistych sytuacjach, które dla ciebie wyzwaniem.

Dlaczego właśnie my? Istnieje wiele różnych sposobów, aby nauczyć się angielskiego, ale jesteśmy przekonani, że nie ma lepszego sposobu, niż uczenie się twarzą w twarz. Uważamy, że najlepszą metodą jest otaczając się z jego rodzimej kultury i ludzi.

Mamy 12-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego oraz zapewnienie uczniom edukacji językowej światowej klasy.

Świętujemy wszystkie kultury i uczyć się od różnorodności. Znajdziemy sposoby komunikowania się z naszego dziedzictwa kulturowego. Jesteśmy otwarci, refleksyjne i troski o wszystkich kulturach. Innowacyjne zajęcia i przyjazna, rodzinna atmosfera.

Camber College Program Aktywność społeczna: wziąć udział w rozmaitych programach rozrywkowych organizowanych przez nas, aby poprawić swój angielski poza środowiskiem klasie. Kompleksowe i skuteczne programy przygotowujące do egzaminu.

Wszyscy nauczyciele Camber College dobrze wykształconych, doświadczonych i certyfikowanych do nauczania języka angielskiego jako drugiego języka (ESL).

Camber College oferuje pełen zakres usług, wysokiej jakości program, u rodziny z pick-up na lotnisko dostępny jest na życzenie.

Powell River panuje łagodny zachodnim wybrzeżu klimat. Jest rzadko zbyt gorący lub zbyt zimny. Śnieg jest bardzo rzadkie.

Camber College akredytowane i związany z wszystkich szczeblach administracji i przemysłu. Poniższa rozpoznać Camber College ze swoich wysokich standardów branżowych.

Lokalizacje

Powell River

Address
4750 Joyce Avenue, Powell River British Columbia PC: V8A 3B6 Canada

Powell River, Brytyjska Kolumbia, Kanada