Bow Valley College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

You Will Rise Na Bow Valley College

Doszliśmy górną kondygnację dwuletnich szkół w Ameryce Północnej, pomagając studentom przyczynić się do pełnego zakresu ich zdolności, stając się najlepiej, że mogą one być.

Znacząca rozbudowa w 2013 roku uczynił nas góry kompleksowe community college Calgary. Transformacja ponad $ 290.000.000 stworzył jedną z wiodących instytucji edukacyjnych zachodniej Kanadzie, w której serwowane over14,000 uczniów na trzech kampusach i 20 ośrodków regionalnych w Albercie.

Ponad 1000 studentów zagranicznych rocznie 115 - Kraje reprezentowane przez studentów BVC 93% - Wskaźnik zatrudnienia absolwentów w ciągu 6 miesięcy od grad

Studenci Triumph Tutaj

W BVC, masz doskonałą edukacji, który pasuje do stylu uczenia się - o każdej porze, w dowolnym miejscu, żadnej ścieżki i wszelkie tempo - zapewnienie można pokonać wszelkie bariery dla spełnienia karierę.

Przejściu z edukacji do pracy gotowy w ciągu jednego roku o wydanie świadectwa lub dwa lata do dyplomu, w istotnych dziedzinach biznesu, służby zdrowia, wymiaru sprawiedliwości, służb ludzkich lub administracji.

Absolwenci certyfikatów będą mogły ubiegać się o 1 rok pozwolenie na pracę podyplomowego. Absolwenci dyplom będą mogły ubiegać się o 2 lub 3 lat zezwolenia na pracę podyplomowe.

Umiejętności można zdobyć pozwoli Ci Absolwent żądanie, dokładnie to, co globalne pracodawcy poszukują, daje możliwość, aby rozpocząć podróż do pomyślnej przyszłości ci.

Ponieważ robimy więcej niż pomóc zarobić na życie - pomożemy Ci ułożyć sobie życie.

Wielkie miasto, aby uczyć się w

Istnieje wiele doskonałych powodów Magazyn Economist zajmuje Calgary jako numer pięć na swojej liście najlepszych miejsc do życia na Ziemi.

Szansa - drugie najwyższe stężenie siedziby zarządu w Kanadzie. Silny - Rozwijające się gospodarki i niskie bezrobocie. Piękny - Góry Skaliste i Park Narodowy Banff tworzą wspaniałe tło do życia w Calgary. Bezpieczne - na czele listy w jednym z najbezpieczniejszych i najzdrowszych dużych miast w Kanadzie. Młody - Najmłodszy ludności w Kanadzie utrzymuje nas żywe. Blue Skies - Więcej godzin słonecznych niż w jakimkolwiek innym większym mieście w Kanadzie.

Wielki kraj uczyć się w

Kanada jest wspaniałym miejscem do uzyskania wykształcenia, otwierając drzwi dla Ciebie na całym świecie.

Affordable - Kanada oferuje najniższe stawki czesnego dla studentów zagranicznych w porównaniu do Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii i USA. World Class Edukacja - Jednym z najbardziej zaawansowanych i najbardziej szanowanych, systemów edukacji na świecie. Przyjazną atmosferę - Kanada jest krajem imigrantów i wielokulturowości, więc wszyscy są tu mile widziani. Wysoki standard życia - Wszystkie zalety jednego z najbardziej rozwiniętych krajów świata; bezpieczne, rozbudowany system opieki zdrowotnej i bezpieczeństwo sieci społecznej.

Stypendia dla studentów międzynarodowych

Na Bow Valley College, usuwamy wszystkie możliwe bariery do sukcesu, w tym finansowe.

Jako międzynarodowy student, masz prawo do wielu zagranicznych studentów Stypendia Istnieje również kilka nagród dla najlepszych wykonawców rozpoznawania w czasie roku szkolnego.

Lokalizacje

Calgary

Bow Valley College

Address
International Education Department,

Bow Valley College
,
South Campus
,
2nd Floor, Office 2030,

345 - 6 Ave S.E
,
Calgary

Calgary, Alberta, Kanada
Telefon
1-403-410-3476