Przeczytaj oficjalny opis

You Will Rise Na Bow Valley College

Doszliśmy górną kondygnację dwuletnich szkół w Ameryce Północnej, pomagając studentom przyczynić się do pełnego zakresu ich zdolności, stając się najlepiej, że mogą one być.

Znacząca rozbudowa w 2013 roku uczynił nas góry kompleksowe community college Calgary. Transformacja ponad $ 290.000.000 stworzył jedną z wiodących instytucji edukacyjnych zachodniej Kanadzie, w której serwowane over14,000 uczniów na trzech kampusach i 20 ośrodków regionalnych w Albercie.

Ponad 1000 studentów zagranicznych rocznie 115 - Kraje reprezentowane przez studentów BVC 93% - Wskaźnik zatrudnienia absolwentów w ciągu 6 miesięcy od grad

Studenci Triumph Tutaj

W BVC, masz doskonałą edukacji, który pasuje do stylu uczenia się - o każdej porze, w dowolnym miejscu, żadnej ścieżki i wszelkie tempo - zapewnienie można pokonać wszelkie bariery dla spełnienia karierę.

Przejściu z edukacji do pracy gotowy w ciągu jednego roku o wydanie świadectwa lub dwa lata do dyplomu, w istotnych dziedzinach biznesu, służby zdrowia, wymiaru sprawiedliwości, służb ludzkich lub administracji.

Absolwenci certyfikatów będą mogły ubiegać się o 1 rok pozwolenie na pracę podyplomowego. Absolwenci dyplom będą mogły ubiegać się o 2 lub 3 lat zezwolenia na pracę podyplomowe.

Umiejętności można zdobyć pozwoli Ci Absolwent żądanie, dokładnie to, co globalne pracodawcy poszukują, daje możliwość, aby rozpocząć podróż do pomyślnej przyszłości ci.

Ponieważ robimy więcej niż pomóc zarobić na życie - pomożemy Ci ułożyć sobie życie.

Wielkie miasto, aby uczyć się w

Istnieje wiele doskonałych powodów Magazyn Economist zajmuje Calgary jako numer pięć na swojej liście najlepszych miejsc do życia na Ziemi.

Szansa - drugie najwyższe stężenie siedziby zarządu w Kanadzie. Silny - Rozwijające się gospodarki i niskie bezrobocie. Piękny - Góry Skaliste i Park Narodowy Banff tworzą wspaniałe tło do życia w Calgary. Bezpieczne - na czele listy w jednym z najbezpieczniejszych i najzdrowszych dużych miast w Kanadzie. Młody - Najmłodszy ludności w Kanadzie utrzymuje nas żywe. Blue Skies - Więcej godzin słonecznych niż w jakimkolwiek innym większym mieście w Kanadzie.

Wielki kraj uczyć się w

Kanada jest wspaniałym miejscem do uzyskania wykształcenia, otwierając drzwi dla Ciebie na całym świecie.

Affordable - Kanada oferuje najniższe stawki czesnego dla studentów zagranicznych w porównaniu do Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii i USA. World Class Edukacja - Jednym z najbardziej zaawansowanych i najbardziej szanowanych, systemów edukacji na świecie. Przyjazną atmosferę - Kanada jest krajem imigrantów i wielokulturowości, więc wszyscy są tu mile widziani. Wysoki standard życia - Wszystkie zalety jednego z najbardziej rozwiniętych krajów świata; bezpieczne, rozbudowany system opieki zdrowotnej i bezpieczeństwo sieci społecznej.

Stypendia dla studentów międzynarodowych

Na Bow Valley College, usuwamy wszystkie możliwe bariery do sukcesu, w tym finansowe.

Jako międzynarodowy student, masz prawo do wielu zagranicznych studentów Stypendia Istnieje również kilka nagród dla najlepszych wykonawców rozpoznawania w czasie roku szkolnego.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Bow Valley College

Rola asystenta administracyjnego szybko się zmienia i rośnie pod względem zakresu i złożoności. Program ten oferuje praktycznych umiejętności i wiedzy do podejmowania wie ... [+]

Administracyjny Professional Certificate

To jest jeden rok (30 tydzień) Program Certyfikat.

Rola asystenta administracyjnego szybko się zmienia i rośnie pod względem zakresu i złożoności. Program ten oferuje praktycznych umiejętności i wiedzy do podejmowania wielu obowiązków związanych z pracą biurową. Dowiedz się aplikacje, instrumentach klawiszowych, procedur administracyjnych, informacji i administracji łączności, jak również szereg umiejętności interpersonalnych, które sprawiają ci skuteczny i wykwalifikowany członek każdego biura.

Program administracyjne Professional Certificate jest również dostępna w Internecie. Kursy online oferują elastyczność studiowania w domu. Podczas pracy w formie kursu, instruktor będzie dostępny, aby odpowiedzieć na pytania, wyjaśnić pojęcia i zapewnić ciągłe wsparcie i informacje zwrotne za pośrednictwem poczty e-mail.... [-]

Kanada Calgary
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
8 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bow Valley College

Jeśli kochasz dzieci, jest to program, który pozwoli Ci dokonać zmian w swoim życiu. Dowiesz się, jak pielęgnować młode umysły i dostarczania wysokiej jakości opieki. ... [+]

Early Learning CERTYFIKAT nad Dziećmi

Jeśli kochasz dzieci, jest to program, który pozwoli Ci dokonać zmian w swoim życiu. Dowiesz się, jak pielęgnować młode umysły, zapewniają wysokiej jakości opieki i zaplanować odpowiednie działania, aby pomóc dzieciom rozwijać.

Osiem miesięcy (pełny etat) Early Learning i opieka nad dziećmi (ELCC) Certificate Program przygotowuje do zapewnienia wysokiej jakości opieki nad dziećmi, w wielu różnych ustawień i zaplanować odpowiednie działania rozwojowo dla dzieci w swojej opiece. Dowiesz się, dynamikę rozwoju dziecka w rodzinie, odtwarzać i planowania programu wspierania zdrowego rozwoju dzieci poprzez doświadczenia uczenia się na dziecku. ... [-]

Kanada Calgary
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
8 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bow Valley College

Dynamiczna kariera, które mogą Cię wszędzie na świecie w każdej dziedzinie, która Cię interesuje, ponieważ nauczysz się umiejętności, które są podstawą działalności. ... [+]

Certyfikat Business Administration

Dynamiczna kariera, które mogą Cię wszędzie na świecie w każdej dziedzinie, która Cię interesuje, ponieważ nauczysz się umiejętności, które są podstawą działalności. Pieniądze to podstawa biznesu, a dowiesz się, umiejętności niezbędne do zarządzania tego podstawowego zasobu.

Ten 8-miesięcy (2 semestry) Zaświadczenie z Chiu School of Business zapewnia Państwu wiedzy z zakresu zarządzania finansami, planowania finansowego, kontroli finansowej i rachunkowości instrukcji i komputerowego. Dowiesz się również, jak przygotować i analizy sprawozdań finansowych.

ZATRUDNIENIE

Na studiach, będzie przygotowany do wejścia na poziomie pozycji w rachunkowości i księgowości firm, instytucji finansowych, rządów, przemysłu i sektora non-profit. Możesz znaleźć zatrudnienie jako asystent księgowego, płacowego urzędnik, należności / zobowiązania urzędnik lub księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw.... [-]

Kanada Calgary
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
8 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bow Valley College

Jeden rok (30 tygodni), Human Resources Program Certyfikat zapewnia praktyczne umiejętności i wiedzę do pracy w ekscytującej dziedzinie Human Resources. Oprócz szkoleń ad ... [+]

Certyfikat Zasobów Ludzkich

Jeden rok (30 tygodni), Human Resources Program Certyfikat zapewnia praktyczne umiejętności i wiedzę do pracy w ekscytującej dziedzinie Human Resources. Oprócz szkoleń administracyjnego i gospodarczego, otrzymały specjalne szkolenie w zarządzaniu zasobami ludzkim, rekrutacji, selekcji, odszkodowania i płac oraz prawa pracy. Studenci mogą również wypełnić ten program w Internecie.

Kursy w programie

* Wskazuje kierunek, który jest również dostępny w Internecie

HRES 2201 - Wprowadzenie do zasobów ludzkich (3 punkty) * MGMT 1302 - Aplikacje komputerowe (3 punktów) * MGMT 1201 - Business Communication (3 punkty) * MGMT 1101 - Wprowadzenie do zarządzania (3 punkty) * HRES 1101 - Zachowania organizacyjne (3 punkty) * HRES 2303 - Bezpieczeństwo i higiena pracy (3 punkty) * HRES 2301 - Prawo Pracy (3 punkty) * HRES 2203 - Odszkodowania i świadczenia (3 punkty) * HRES 2202 - Rekrutacja i selekcja (3 punkty) * Elekcyjny ... [-]
Kanada Calgary
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
8 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bow Valley College

Uczniowie w tym 8 miesięcy programu certyfikatu w pełnym wymiarze czasu nauczą się wspierać i nie Aborygenów Aborygenów jednostki, rodziny i społeczności w identyfikacji ... [+]

Usługi doradztwa Aborygenów Uzależnienia Certyfikat

Uczniowie w tym 8 miesięcy programu certyfikatu w pełnym wymiarze czasu nauczą się wspierać i nie Aborygenów Aborygenów jednostki, rodziny i społeczności w identyfikacji i zarządzania uzależnień poprzez programy profilaktyki i leczenia. Studenci nabywają umiejętności wielopoziomowych interwencji niezbędnych do wspierania zachowań dysfunkcyjnych uzależnień.

Uzależnienia Doradcy często pracują w społeczności usług społecznych, dzieci i młodzieży, instytucji służb wymiaru sprawiedliwości, służb społecznych Aborygenów i schroniskach.

Program obejmuje 10 kursów i dwa practicums społeczności. Dostawa Program jest oparty na klasie z naciskiem na grupy dyskusyjne oraz udział ucznia, a zajęcia są zazwyczaj zaplanowane między 8 rano i 5 po południu od poniedziałku do piątku. Practicums oferowane są lokalne agencje. ... [-]

Kanada Calgary
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
8 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bow Valley College

Ten jeden rok (30 tygodni) Program Certyfikat przygotowuje absolwentów do zapewnienia skutecznej administracji biurowej w biurach weterynaryjnych i klinikach. Treść obejm ... [+]

Świadectwo weterynaryjne Asystent

Ten jeden rok (30 tygodni) Program Certyfikat przygotowuje absolwentów do zapewnienia skutecznej administracji biurowej w biurach weterynaryjnych i klinikach. Treść obejmuje szkolenie aplikacji komputerowej, administracji biurowej i procedur finansowych istotnych dla praktyki weterynaryjnej, weterynarii terminologii medycznej i typowych problemów zdrowotnych w praktyce weterynaryjnej.

Kursy w programie

* Wskazuje kierunek, który jest również dostępny w Internecie

HUCL 1101 - Rola Concepts in Health Care (3 punktów) * ADMN 1104 - na instrumentach klawiszowych i tworzenie dokumentów (3 punkty) * HUCL 1401 - Medycyna Terminologia I (3 punkty) * VOAS 1101 - Wprowadzenie do Urzędu Weterynaryjnego (3 punkty) * VOAS 1301 - Zarządzanie finansami dla Urzędu Weterynaryjnego (3 punkty) VOAS 1201 - Terminologia medyczna weterynaryjna (3 punkty) VOAS 1601 - Typowe problemy i choroby (3 punktów) Zdrowie VOAS 1401 - Umiejętności kliniczne dla Urzędu Weterynaryjnego (3 punkty) VOAS 1501 - Elektroniczny Urząd Weterynaryjny Zarządzanie (3 punkty) HUCL 1701 - Komunikacja w biznesie w Ochronie Zdrowia (3 punkty) * ... [-]
Kanada Calgary
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
8 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

Dyplom

Bow Valley College

Dyplom z Justice Studies Studiów poprawczych Specjalizacja otwiera drzwi do różnych możliwości nagradzania kariery w zakładach poprawczych. ... [+]

Justice Studies Dyplom - Badania poprawczych

Staniesz się istotną częścią systemu, który jest u podstaw naszego społeczeństwa. Dyplom Studiów Sprawiedliwości z Studiów poprawczych Specjalizacja otwiera drzwi do różnych możliwości nagradzania kariery w zakładach poprawczych, poprawki społeczności, próby i więcej.

Ten 16-miesięczny (4 semestr) Dyplom daje wiedzę niezbędną do kariery w instytucji, poprawczym lub korekt społeczności zawieszeniu. Po ukończeniu studiów, będziesz gotów zastosować swoją wiedzę i umiejętności w ujmującym środowisku, w którym na co dzień prezentuje ciekawe i wyjątkowe wyzwania. Wszystkie badania Justice studenci biorą ten sam zestaw kursów w roku 1 (sprawy karne, psychologia, socjologia, kryminologia i kursy) i podjąć właściwe dla ich specjalności w roku 2: Młodzież Sprawiedliwość, egzekwowania prawa, lub badania poprawczych.... [-]

Kanada Calgary
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
16 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bow Valley College

Dyplom Studiów Sprawiedliwości z Youth Justice specjalizacji zapewni Ci wiedzę i umiejętności do satysfakcjonującej kariery zawodowej, pomagając życie zagrożonej młodzież ... [+]

Justice Studies Dyplom - Młodzież Sprawiedliwość

Staniesz się istotną częścią systemu, który jest u podstaw społeczeństwa. Badania Sprawiedliwość Dyplom z Youth Justice specjalizacji zapewni Ci wiedzę i umiejętności do satysfakcjonującej kariery zawodowej, pomagając życie zagrożonej młodzieży, więzionych i młodzieży młodzieży, którzy są z powrotem do społeczeństwa reintegracji.

Ten 16-miesięczny (4 semestr) Program Dyplom dadzą Ci zapewnić opiekę mentora i przywództwa transformacyjnego, które mogą tworzyć zmianę w życiu niespokojnych młodzieży. Wszystkie badania Justice studenci biorą ten sam zestaw kursów w roku 1 (sprawy karne, psychologia, socjologia, kryminologia i kursy) i podjąć właściwe dla ich specjalności w roku 2: Młodzież Sprawiedliwość, egzekwowania prawa, lub badania poprawczych.... [-]

Kanada Calgary
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
16 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bow Valley College

Business Administration Dyplom przygotowuje do szerokiej gamy możliwości zatrudnienia. To dwa lata (60 tygodni), Program Dyplom składa się ze wspólnego pierwszym roku, ab ... [+]

Dyplom Business Administration

Business Administration Dyplom przygotowuje do szerokiej gamy możliwości zatrudnienia. To dwa lata (60 tygodni), Program Dyplom składa się ze wspólnego pierwszym roku, aby dać silną bazę w ogólnych umiejętności biznesowych oraz wiedzy, a następnie przez jeden rok studiów w dur swojego wyboru.

Kursy w programie

Business Administration Dyplom został zaprojektowany wokół wspólnego Foundation Year (Rok One), następnie jeden rok studiów w głównym. Należy pamiętać, że wszystkie letnie kursy są również dostępne w Internecie, ale tylko niektóre Rok 2 kursy są obecnie dostępne w Internecie. Studenci muszą zadeklarować dur przed nałożeniem na studia.... [-]

Kanada Calgary
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
16 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bow Valley College

Uczniowie w tym 16-miesięcznego programu dyplomowego nauczą się wspierać i nie Aborygenów Aborygenów jednostki, rodziny i społeczności w identyfikacji i zarządzania uzale ... [+]

Usługi doradztwa Aborygenów Uzależnienia Dyplom

Uczniowie w tym 16-miesięcznego programu dyplomowego nauczą się wspierać i nie Aborygenów Aborygenów jednostki, rodziny i społeczności w identyfikacji i zarządzania uzależnień poprzez programy profilaktyki i leczenia. Studenci nabywają umiejętności wielopoziomowych interwencji niezbędnych do wspierania zachowań dysfunkcyjnych uzależnień.

Uzależnienia Doradcy często pracują w społeczności usług społecznych, dzieci i młodzieży, instytucji służb wymiaru sprawiedliwości, służb społecznych Aborygenów i schroniskach.

Program obejmuje 18 kursów i 4 practicums społeczności. Dostawa Program jest oparty na klasie z naciskiem na grupy dyskusyjne oraz udział ucznia, a zajęcia są zazwyczaj zaplanowane między 8 rano i 5 po południu od poniedziałku do piątku. Practicums oferowane są lokalne agencje. ... [-]

Kanada Calgary
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
16 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Kursy

Bow Valley College

Przejście do Akademickiego angielski jest pierwszym z trzech kursów w języku angielskim dla celów akademickich (EAP) Programu. Kurs ułatwia przejście uczących się pomiędz ... [+]

Angielski dla celów akademickich

Przejście do Akademickiego angielski - TAE

Przejście do Akademickiego angielski jest pierwszym z trzech kursów w języku angielskim dla celów akademickich (EAP) Programu. Kurs ułatwia przejście uczących się pomiędzy więcej rozliczeniowych koncentruje lekcje angielskiego i więcej akademickiej koncentruje EAP Programu. Ma ona na celu wprowadzenie uczniów do strategii potrzebnych do dalszych badań akademickich w ciągu najbliższych dwóch kursów: Academic English 1 (AE1) i 2 (angielski Akademickiej AE2). Zadania Nauka wprowadzenie kompetencji wymaganych do osiągnięcia sukcesu w klasach przygotowawczych i uczelni w miejscu pracy.

Na przykład:... [-]

Kanada Calgary
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

We all rise with Bow Valley College - 50th Anniversary

Studying at Bow Valley College

Bow Valley College Chiu School of Business