BLI Language Schools

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Czy istnieje lepszy sposób na naukę języka niż jego życie? BLI tak nie uważa. Z tego powodu wszystkie nasze kursy języka angielskiego i francuskiego zostały zaprojektowane tak, aby odpowiadały potrzebom i zainteresowaniom uczniów, i opierają się na dynamicznym i komunikatywnym podejściu, które nie tylko pomoże uczniom opanować biegły język, ale także da im narzędzia do odniesienia sukcesu na poziomie globalnym. BLI sprawia, że ​​wiedza językowa jest odpowiednia dla twojego życia w wielu korzystnych aspektach, poza twoją wyobraźnią. Poszerzanie możliwości i maksymalizacja sukcesu jest tym, do czego zmierzamy w BLI.

BLI podejmuje proces uczenia się języka poza klasą, oferując uczniom szeroką gamę zabawnych i ciekawych zajęć oraz wysokiej jakości program Homestay, który pozwoli uczniom przenieść swoje doświadczenie edukacyjne na inny poziom, ucząc się w prawdziwym świecie. Innym aspektem uczenia się przez BLI jest dostosowywanie programów, które pomogą uczniom poznać ich osobiste zainteresowania, w przyjaznym otoczeniu, z możliwością zaangażowania się z innymi uczniami BLI z całego świata.

Przez ponad trzydzieści sześć lat pomogliśmy tysiącom studentów z całego świata spełnić ich marzenia i zostać obywatelami świata. Każdy z nas, wychowawcy BLI, administratorzy i koordynatorzy, z niecierpliwością czekamy na przyjęcie w jednej z naszych szkół i bycie po Twojej stronie w tym wspaniałym doświadczeniu życiowym: "nauka języka za granicą".

 • 40 lat doświadczenia
 • Doskonałość w edukacji
 • Indywidualna uwaga uczniów
 • Spersonalizowane programy
 • Najwyższej jakości program nauczania
 • Szeroka gama programów
 • Elastyczne daty rozpoczęcia
 • Gwarantowany sukces
 • Małe klasy
 • Różnorodność
 • Wykwalifikowani nauczyciele
 • Ekscytujący program aktywności
 • Dwie lokalizacje w Kanadzie
 • Programy BLIlingual

HISTORIA BLI

Zadowoleni uczniowie od 1976 roku

BLI (Bouchereau Lingua International) otworzyła swoją pierwszą szkołę językową w 1976 roku w Montrealu, Quebec. Jego celem było oferowanie szkoleń biznesowych dla kadry kierowniczej wyższego szczebla i administratorów w kilku branżach i obszarach wiedzy specjalistycznej. Krótko po tym BLI zaczęło przyjmować studentów z całego świata, aby uczestniczyć w programach immersyjnych w języku francuskim i angielskim.

Firma, która zyskała reputację firmy, która jest specjalistą, innowacją i wzorową obsługą klienta, odpowiedziała na rosnące zapotrzebowanie na usługi językowe i zaczęła oferować najwyższej jakości usługi tłumaczeniowe dla lokalnych i międzynarodowych firm, z akredytowanych przez rząd biur. .

Dedykowany i pełen pasji personel dydaktyczny, a także przyjazna i pozytywna atmosfera są sygnaturą BLI, która z powodzeniem zdobyła kolejny kampus w stolicy Quebecu.

Nasz kampus w Quebec City toruje drogę do szkolenia międzynarodowych studentów z języka francuskiego.

Od tego czasu BLI aktualizuje swoją metodologię, aby sprostać zmieniającym się potrzebom i zainteresowaniom uczniów. W dzisiejszych czasach BLI jest jedną z najbardziej uznanych szkół językowych na świecie i oferuje różne programy dostosowane do studentów z różnych kultur i środowisk.

W zakresie usług korporacyjnych, BLI oferuje nie tylko niestandardowe szkolenia językowe, ale także świadczy usługi językowe, takie jak tłumaczenie, oceny, warsztaty itp. Naszymi klientami korporacyjnymi są międzynarodowe firmy, takie jak Deloitte, Coca-Cola, Hydro Quebec itp.

BLI MONTREAL

IDEALNE MIEJSCE NAUCZANIA DWAJ JĘZYKA W TYM SAMYM CZASIE

Montreal to miasto pełne kontrastów i oryginalności, miasto, w którym urok Starego Kontynentu dociera do wyrafinowania Ameryki Północnej. Montreal to wielokulturowe miasto, w którym ludzie z różnych środowisk żyją w harmonii.

Jako miasto, w którym spotykają się kultury francuskie i angielskie, jest to idealne miejsce do nauki obu języków.

BLI Montreal znajduje się w samym sercu Starego Montrealu, dzielnicy pełnej życia, w pobliżu każdego ważnego miejsca w Montrealu. Jesteśmy dogodnie zlokalizowany zaledwie dwie minuty od stacji metra Place-d'Armes, w zabytkowym budynku w pobliżu słynnej bazyliki Notre-Dame. Nasze nowoczesne udogodnienia zapewniają uczniom komfortową i przyjemną atmosferę, która sprawia, że ​​nauka jest bardzo przyjemna i przyjemna.

BLI jest szkołą językową z ponad 40-letnim doświadczeniem w branży edukacji językowej oraz bardzo udanymi akademickimi i ogólnymi programami immersyjnymi na wszystkich poziomach.

Używamy dynamicznego i komunikatywnego podejścia, które nie tylko pomoże uczniom stać się biegły w języku, ale także da im narzędzia do odniesienia sukcesu na poziomie globalnym.

BLI QUEBEC

KULTURA BŁĘKITNA LOKALIZACJA

Quebec to piękne kanadyjskie miasto dziedzictwa. Serce francuskojęzycznej kultury w Ameryce Północnej. Kawał Europy na nowym kontynencie. Położony na majestatycznych brzegach rzeki St-Lawrence, Quebec City jest jednym z najbardziej malowniczych miast na świecie.

Największe, przede wszystkim francuskojęzyczne miasto w Kanadzie i stolica prowincji Quebec, Quebec City to miejsce, w którym można zanurzyć się w języku francuskim, podziwiając jednocześnie wszystko, co oferuje Quebec, od obserwowania wielorybów w Tadoussac, po degustację wina we wschodnich miasteczkach. .

BLI Quebec rozciąga się na dwóch piętrach nowoczesnego budynku w centrum Quebec City, łatwo dojechać środkami transportu publicznego oraz w odległości spaceru od wszystkich udogodnień i atrakcji turystycznych.

BLI Quebec zapewnia nie tylko prawdziwe środowisko do nauki francuskiego, ale także organizuje różnego rodzaju zajęcia, aby pomóc uczniom odkrywać miasto i poznać wyjątkową francuską kulturę kanadyjską!

Lokalizacje

Montreal

Address
70, rue Notre-Dame O., suite 400
Montréal, QC, Canada, H2Y 1S6

H2Y 1S6 Montreal, Quebec, Kanada

Québec City

Address
763, rue St-Joseph E., suite 104
Québec, QC, Canada, G1k 3C6

G1k 3C6 Québec City, Quebec, Kanada