Aveda Institute Canada

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

transparent

UCZYĆ SIĘ. ROSNĄĆ. STAJĄ SIĘ

Chodź ze snu. Pozostawić w karierze.

Pozwól nam rozwijać swój naturalny talent ...

"Misją Aveda jest troska o świat, w którym żyjemy, z produktów, które sprawiają, że do sposobów, w jaki możemy dać z powrotem do społeczeństwa. Na Aveda, staramy się być przykładem dla kierownictwa środowiska i odpowiedzialność, nie tylko w świecie piękna, ale na całym świecie. " - Horst Rechelbacher, założyciel

WT5

4 punktów różnicy

Marka Aveda

Aveda jest pierwszą firmą urody wytwarzania produktów z ekologicznych, alternatywnych na bazie roślin syntetycznych chemikaliów i opakowań ze 100% certyfikowanej energii wiatrowej.

Curriculum krawędzi tnącej

Aveda jest jedyną globalną marką piękno, które posiada kompletny system edukacji z dedykowanych programów zarówno dla profesjonalistów jak i rozwoju salonie, aby upewnić się, że jesteś zawsze na szczycie swojej gry w tej branży.

Nieskończone możliwości

Dzięki naszemu 95% stawki pośrednictwa pracy oraz siecią ponad 7000 Aveda w salonie / uzdrowisk, instytutów i sklepów na całym świecie, można przejść w dowolnym miejscu talent zabierze Cię.

Innowatorów branży

Być inspirowane przez innowatorów branży kosmetycznej, które wymagają Aveda domu. Ucz się od tych światowych artystów znanych na całym świecie w specjalnych warsztatach, imprezach branżowych i klas Aveda zaawansowane Akademii.

Te globalne artyści Aveda zadzwonić do domu i uczyć specjalne warsztaty, wykłady gości i czasu poza podium inspirować naszych przyszłych specjalistów.

WT4

Misja ekologiczna

Na Aveda, zachęcamy naszych uczniów do zmiany. Stają się ambasadorami by stać liderami i edukowanie ich społeczności, jak żyć ekologiczny styl życia.

Oczekuje się, że przemysł salon ma wzrosnąć o 31% w ciągu następnej dekady, w coraz większym stopniu należą do najbardziej niezawodnych, kreatywnych i korzystnych kariery międzynarodowej.

Z nazwą Aveda za sobą możliwości są nieograniczone. Aveda może doprowadzić drogę do możliwości rozwoju zawodowego, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz Aveda globalnej sieci.

Aveda jest jednym z najszybciej rozwijających się światowych sieci salonów w branży. Nasi absolwenci dalej być częścią twórczych zespołów, które podróżują świat inspirowanie innych specjalistów branży kosmetycznej.

banner2

Lokalizacje

Calgary

Address
225 - 8TH Avenue SW

T2P 1B7 Calgary, Alberta, Kanada

Winnipeg

Address
80 Rorie Street

R3B 3L6 Winnipeg, Manitoba, Kanada

Toronto

Address
125 King Street East

M5C 1G6 Toronto, Ontario, Kanada

Vancouver

Address
101 - 111 Water Street

V6B 1A7 Vancouver, Brytyjska Kolumbia, Kanada