Przeczytaj oficjalny opis

Alexander College

O Aleksandra College

Misja i cele

Alexander College pomaga młodym ludziom korzyści z uczestnictwa we wspólnocie szkolnictwa wyższego. Oferujemy dwa pierwsze lata studiów uniwersyteckich zakończonych Associate stopnia i transferu uniwersyteckiej w środowisku studenckim skoncentrowane i podtrzymujące.

Bramki:

 • Zapewnienie poważne i wspierające środowisko uczenia się, gdzie studenci z różnych środowisk kulturowych i umiejętności językowych mogą rozpocząć studia uniwersyteckie przy jednoczesnej poprawie ich umiejętności w języku angielskim.
 • Zapewnienie przygotowania akademickiego, który jest rozpoznawany przez inne instytucje akademickie w całej Ameryce Północnej i poza nią, oraz że stanowi fundament dla pomyślnego rozwoju poprzez bardziej zaawansowanych badań.
 • Foster indywidualnego wzrostu i rozwoju poprzez wspieranie osiągnięcia w nauce każdego ucznia i zaangażowanie w życie społeczności Kolegium.
 • Ustanowienie i utrzymanie reputację doskonałości w społeczności akademickiej w każdym aspekcie programów College, działań i usług.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Alexander College

Jakie dokumenty muszę złożyć w mojej aplikacji?

Następujące dokumenty są wymagane do przyjęcia:

 • Dziennik transkrypt liceum, w języku angielskim, albo z urzędowym lub notarialnie tłumaczenie na język angielski, który pokazuje wyniki z ostatnich trzech lat liceum. Studenci wciąż w grupie 12 mogą ubiegać się przed ukończeniem studiów, a raz ukończył są zobowiązane do przedstawienia ostatecznej oficjalny transkrypt przed rejestracją kursu.
 • Dziennik świadectwo ukończenia szkoły średniej, w języku angielskim, albo z urzędowym lub notarialnie tłumaczenie na język angielski.
 • Angielski Wyniki testów (TOEFL, IELTS lub równoważne) w stosownych przypadkach.
 • Wszystkie inne oficjalne policealne stenogramy z innych instytucji kanadyjskich, jeśli dotyczy.
 • Wstęp z Unofficial Dokumenty formularz, jeśli dotyczy
 • zdjęcie paszportowe oraz strona informacyjna
 • Karta Pozwolenie Study / studenta wizy / PR / kanadyjskie obywatelstwo
 • Ubezpieczenie medyczne

Jestem studentem zagranicznym. Czy muszę złożyć jakieś specjalne dokumenty?

Tak. Zagraniczni studenci wymagają kilku dodatkowych dokumentów.

 • Pozwolenie jest wymagane badania przed rejestracją kursu.
 • Poświadczona angielskie jest wymagane w przypadku jakichkolwiek dokumentów aplikacyjnych, które nie są w języku angielskim.

Kiedy jest termin składania wniosków?

Wstęp jest otwarty aż do końca drugiego tygodnia zajęć w zwykłym terminie, a do końca pierwszego tygodnia zajęć w wiosną i latem Intensywnej perspektywie. Data ta jest nazywana add / drop / Termin zmiana. Niektóre kursy mogą wypełnić szybko i zachęcamy nowych studentów do składania wniosków jak najszybciej, aby mieć największy wybór dań.

Kiedy zajęcia zacząć?

Rok akademicki podzielony jest na czterech kategoriach: Fall (wrzesień-DEC), zima (styczeń-kwiecień), wiosna (maj-lipiec) i letnich (lipiec-intensywnej Sie).

Jestem za granicą międzynarodowy student, i muszę ubiegać się o pozwolenie na badania, aby przyjść do Kanady. Ile pieniędzy muszę zapłacić depozyt czesnego?

Depozyt czesnego jest równoznaczne z opłatami za 15 kredytów (1 terminowe / 5 kursów). Kwota ta wynosi $ 7,200.00

Jak ubiegać się o pomoc finansową?

Edukacyjne kredyty studenckie są dostępne dla studentów krajowych Alexander College z krajowego rządu Kanady, a także z prowincji British Columbia.

Uniwersytet transferu

Alexander College

Uzyskują dostęp do uniwersytetu oraz programu wybranego przez Ciebie

Korzystanie z programu transferu uczelni, studenci są w stanie zbadać ich interesy poprzez pierwszego i drugiego roku studiów uniwersyteckich, które mogą zostać przeniesione na uniwersytecie w drugim lub trzecim roku programu.

stopnie licencjackie są zazwyczaj cztery lata w czasie trwania i są oferowane przez wszystkich większych uczelniach publicznych i prywatnych w Kanadzie. Te uczelnie korzystają z systemu kredytowego opartych z kierunków (specjalizacji) oraz studiów wymagających ukończenia określonej liczby punktów kursu. Studia licencjackie standardowej wymaga ukończenia 120 punktów w sumie.

Jest to możliwe dla studentów, aby wprowadzić uczelni po ukończeniu kursu kilka kredytów na uczelni. W Kolumbii Brytyjskiej, większość akredytowanych uczelni publicznych i prywatnych uczelni studenci mogli przenieść swoje policealnych kredyty kierunku studiów licencjata ich wyboru w ramach Rady Kolumbii Brytyjskiej przyjęć i systemu transferu (BCCAT). Studenci, którzy wchodzą do uniwersytetu poprzez kolegium (w przeciwieństwie do wprowadzania uniwersytet bezpośrednio po ukończeniu szkoły średniej) są nazywane studentów transferu.

Aby uzyskać wstęp na studia, transfer studenci muszą spełniać wymogi dopuszczenia danego uniwersytetu. Ponadto studenci mogą wymagać spełnienia wymagań programowych o dopuszczenie do niektórych wydziałów, departamentów lub szkołach.

Alexander College oferuje szeroki zakres pierwszego i drugiego roku studiów wyższych, które są przenoszone w systemie BCCAT i poza nią. Dzięki temu studenci otrzymują zaliczenia kursów podjętych w Alexander College na uniwersytecie swojego wyboru.

Aby pomóc studentom w wyborze kursów, które pozwolą im z powodzeniem przenieść na uniwersytecie, Aleksander Academic College oferuje usługi doradcze dla wszystkich swoich uczniów. Doradców akademickich pomóc uczniom zrozumieć wymagania uczelni i wydziału przyjęć i stworzyć plan badań, które by im na drodze spełnienia wymogów programowych licencjat. W zależności od wyjątkowej sytuacji każdego studenta, doradców akademickich pomóc studentom w ocenie ich przesłanki i poprzednich zajęć uczelni w celu opracowania planu na płynne przejście do wybranej przez siebie uczelni.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Associate of Arts

Alexander College

Associate of Arts jest licencjat dwóch lat oferowane przez wiele instytucji, w prowincji Kolumbia Brytyjska i poza nią. Associate Degree Program ma na celu dostarczenie w ... [+]

Associate of Arts

Przegląd

Associate of Arts jest licencjat dwóch lat oferowane przez wiele instytucji, w prowincji Kolumbia Brytyjska i poza nią. Associate Degree Program ma na celu dostarczenie wiedzy szeroko zakrojone i doświadczeń w ramach przygotowań do wejścia na rynek pracy lub jako podstawa do dalszych studiów licencjackich.

Studentów w ramach programu Associate Arts zyska wiedzy interdyscyplinarnej w wydziały humanistyczne i nauki społeczne i rozwijać swoje umiejętności krytycznego myślenia i badań naukowych. Program zapewnia kompleksową doświadczenie edukacyjne, które pozwala także studenci, aby dostosować ich zajęć, aby skupić się na obszarze zainteresowań.... [-]

Kanada Burnaby
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Alexander College

Associate of Arts (psychologia) stopień jest licencjat dwóch lat oferowane przez wiele instytucji, w prowincji Kolumbia Brytyjska i poza nią. Associate Degree Program ma ... [+]

Associate of Arts (psychologia) stopień

Przegląd

Associate of Arts (psychologia) stopień jest licencjat dwóch lat oferowane przez wiele instytucji, w prowincji Kolumbia Brytyjska i poza nią. Associate Degree Program ma na celu dostarczenie wiedzy szeroko zakrojone i doświadczeń w ramach przygotowań do wejścia na rynek pracy lub jako podstawa do dalszych studiów licencjackich.

Studenci Associate of Arts (psychologia) studiów zdobędą wiedzę interdyscyplinarne w wydziały humanistyczne i nauki społeczne i rozwijać swoje umiejętności krytycznego myślenia i badań naukowych. Program obejmuje również konfigurowalny stężenie w psychologii, która pozwala uczniom badać różne obszary psychologii, w tym psychologii poznawczej i nienormalnym, analizy danych, metodologii badań i naukowych podstaw ludzkich zachowań.... [-]

Kanada Burnaby
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Alexander College

Associate of Arts (Biznes) stopień jest licencjat dwóch lat oferowane przez wiele instytucji, w prowincji Kolumbia Brytyjska i poza nią. Associate Degree Program ma na ce ... [+]

Associate of Arts (Biznes) stopień

Przegląd

Associate of Arts (Biznes) stopień jest licencjat dwóch lat oferowane przez wiele instytucji, w prowincji Kolumbia Brytyjska i poza nią. Associate Degree Program ma na celu dostarczenie wiedzy szeroko zakrojone i doświadczeń w ramach przygotowań do wejścia na rynek pracy lub jako podstawa do dalszych studiów licencjackich.

Studenci w ramach Associate of Arts (Biznes) studiów zdobędą wiedzę interdyscyplinarne w wydziałach ekonomii, zarządzania, rachunkowości, marketingu i analiz statystycznych oraz rozwinie swoje umiejętności krytycznego myślenia i badań naukowych. Program obejmuje również konfigurowalny stężenie w ekonomii, która pozwala studentom do dalszego zbadania teorii ekonomicznej i aplikacji w połączeniu z wybranych zagadnień związanych z handlem stowarzyszonej Sztuki (Biznes) Stopień jest fundamentalny poziom składający się z 64 punktów w sumie zwykle zakończona w ciągu okres dwóch lat. Wymagania te obejmują co najmniej 24 punktów w ekonomii i co najmniej 12 punktów w Commerce.... [-]

Kanada Burnaby
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Alexander College

Associate of Arts (Economics) stopień jest dwuletni poświadczeń oferowane przez wiele instytucji, w prowincji Kolumbia Brytyjska i poza nią. Associate Degree Program ma n ... [+]

Associate of Arts (Economics) Stopień

Associate of Arts (Economics) stopień jest dwuletni poświadczeń oferowane przez wiele instytucji, w prowincji Kolumbia Brytyjska i poza nią. Associate Degree Program ma na celu dostarczenie wiedzy szeroko zakrojone i doświadczeń w ramach przygotowań do wejścia na rynek pracy lub jako podstawa do dalszych studiów licencjackich.

Studentów w ramach programu Associate Arts (Economics) stopień zyska wiedzy interdyscyplinarnej w dziedzinie ekonomii teoretycznej i stosowanej, a także zachowań konkurencyjnych, polityki gospodarczej, jak i globalnej gospodarki. Studenci nabędą narzędzia, aby móc analizować produkcji, dystrybucji i konsumpcji dóbr i usług.... [-]

Kanada Burnaby
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Associate of Science

Alexander College

Associate of Science jest licencjat dwóch lat oferowane przez wiele instytucji, w prowincji Kolumbia Brytyjska i poza nią. Associate Degree Program ma na celu dostarczeni ... [+]

Associate of Science

Przegląd

Associate of Science jest licencjat dwóch lat oferowane przez wiele instytucji, w prowincji Kolumbia Brytyjska i poza nią. Associate Degree Program ma na celu dostarczenie wiedzy szeroko zakrojone i doświadczeń w ramach przygotowań do wejścia na rynek pracy lub jako podstawa do dalszych studiów licencjackich.

Studentów w ramach programu Associate Degree Nauki będzie zdobycie wiedzy interdyscyplinarnej z zakresu nauk przyrodniczych i stosowanych, i rozwijać swoje umiejętności krytycznego myślenia i badań naukowych. Program zapewnia kompleksową doświadczenie edukacyjne, które pozwala także studenci dostosować i skupić swoją zajęć w obszarze dóbr osobistych, takich jak biologia, chemia, informatyki, matematyki lub fizyki. Studenci mogą również spełniać znaczącą część swoich wymagań pracy kurs dla pierwszych programów lat inżynierii i dyplom technika.... [-]

Kanada Burnaby
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Kursy

Alexander College

Angielski dla celów akademickich program to program przygotowawczy przeznaczony do rozwijania podstawowych umiejętności języka angielskiego w ciągu policealnym kontekście ... [+]

angielski dla celów akademickich Numer przedmiotu Tytuł kursu Uniwersytet Poziom przedmiotu Kwalifikowalność ENGL 094 Angielski Fundamenty 1: Górna-Początkujący N / ENGL 095 Angielski Fundamenty 2: Lower Intermediate N / ENGL 096 Przygotowanie Academic: Intermediate N / ENGL 097 Akademicki Przygotowanie: Upper-Intermediate N / ENGL 098 Akademicki Przygotowanie: Dolna-Advanced Maksymalnie 2 kursy na poziomie uniwersyteckim ENGL 099 Przygotowanie Academic: Zaawansowane Maksymalnie 3 kursy na poziomie uniwersyteckim Podwaliny ENGL 094 i 095 są przeznaczone dla studentów, którzy są w potrzebie budowania podstaw języka angielskiego przed prze... [-]
Kanada Burnaby
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Alexander College - Your Road to University Starts Here