Przeczytaj oficjalny opis

Wiadomość AAPS Dziekanat

Jestem miło gościć Państwa na stronie internetowej AAPS. My, w AAPS, staramy się oferować naszym studentom możliwość poszerzyć swoje doświadczenie uczenia się poza klasą przy jednoczesnym zapewnieniu im na różne sposoby do odkrywania swoich zainteresowań i pasji. AAPS obsługuje również swoim studentom wskazówek i porad na temat możliwości naukowych i zawodowych.

AAPS jest uznanym liderem w rozwoju zawodowego i szkoleń w dziedzinie farmacji, biofarmaceutycznego, urządzenie medyczne, kosmetyczne i żywności. Ze względu na charakter tych branż, AAPS ma położyć się na czele rozwoju zawodowego i kształcenia przez stale się rozwija i rozszerza swoje programy próbując odpowiedzieć skutecznie na szybko zmieniających się technologii i wymagań pracowników. To z tej metody, że nasze programy przygotuje Cię do swojej przyszłości.

Tutaj uczniowie mogą skorzystać z możliwości rozwoju intelektualnego, osobistych i zawodowych. Studenci są w stanie kształtować swoją przyszłość z każdego programu, że uczestniczą poprzez dalszy rozwój swojej wiedzy i naszego niezwykłego wykładowców i pracowników, studenci mogą łatwo wytyczyć ich przebieg i stworzyć sieć nigdy tak ważnej branży.

Oferujemy solidne akademickie programu doradztwa poprzez skoncentrowane spotkania jeden na jeden z siebie, dziekana. Ponadto AAPS oferuje program mentorski-wydziału, aby pomóc studentom połączyć się z profesorów i pracowników naukowych i odkrywania interesów i zainteresowań naukowych poza klasie ustawienie. Mamy również wzajemną-mentoring program pomocy uczniom budować cenne sieci i społeczności wspierającej gdy uczniowie uczęszczają AAPS.

Na AAPS studenci dołączą wybranej grupy rówieśników. Ci, którzy uczęszczają AAPS są mężczyźni i kobiety z całego świata z różnych środowisk i sprawdzonej zdolności przywódczych. Są one jasne, utalentowanych i ambitnych osób, które szukają w celu poprawy ich zestaw umiejętności i perspektyw zatrudnienia. AAPS znajduje się w Toronto, w centrum finansowym i kulturalnym Kanady, oraz jednym z największych światowych miast wielokulturowych. To daje nam dostęp do siedzibach wielu organizacji i pozwoliło nam zbudować silne powiązania do społeczności farmaceutycznym i spożywczym.

Jeśli jesteś już częścią naszej społeczności i jesteś zainteresowany dołączeniem do nas, jesteś bardzo ciepło przyjęty i mam nadzieję, że będziesz nas odwiedzić. Szczególnie zapraszamy do wzięcia pod uwagę naszych możliwości pomóc studentka farmacji się umieścić w, żywności i przemysłów pokrewnych. Dla tych, którzy rozważają łączące AAPS, trochę czasu na zwiedzanie informacji o programie na naszej stronie internetowej, odwiedź naszą kampus i uzyskać konsultacje kariery przed rozpoczęciem kadencji.

Na AAPS zawsze jesteśmy zainteresowani z naszych przyszłych studentów. Zadaj nam pytanie, powiedz nam, jak możemy Ci pomóc, lub są w nas zobaczyć. Możesz napisz do nas na info@aaps.ca, lub zadzwoń do nas 416-502-2277.

Z niecierpliwością czekam na poznanie każdego z was osobiście, więc proszę się zatrzymać!

Z poważaniem,

Laleh Bighash

Dziekan Naukowego ds AAPS

Wyposażenie AAPS

W pełni wyposażone laboratorium farmaceutyczne

Przestronne laboratorium farmaceutyczne pozwala studentom zdobyć praktyczne doświadczenie w prowadzeniu ich potrzebujesz sprzęt laboratoryjny i przeprowadzanie badań farmaceutycznych surowca w procesie materiałów i produktów gotowych. Laboratorium wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny oraz w pełni zautomatyzowanych HPLCs uruchomionych z Empower i oprogramowania Millenium oraz rozwiązania, IR, UV, automatyczne miareczkowania Karla Fishera, kruchość oraz Twardościomierz.

Laboratorium pozwala dużo miejsca dla studentów do nauki i wykonywania maksymalizacji testy niezależnie przygotowanie ich do pracy zarobkowej z branży farmaceutycznej.

Chemia analityczna LABORATORIUM

Nowo wybudowany analityczna chemia laboratorium obejmuje obszar instruktażowe, część oprzyrządowania, przestrzeń wsparcia, pokój przygotowania i przechowywania. Najnowocześniejsza technologia zachęca praktyczne na temat praktycznych doświadczeń i motywuje studentów do włączenia, czego nauczyli się ich kariery i życia.

Szczególne cechy zmodernizowanego laboratorium będzie zawierać próbki stacji przygotowania, stacji badań mokrej chemii, chemii fizycznej stacji badawczej, HPLC, UV, IR, Autotitrators, pH-metry, .. Studenci będą mogli korzystać z tych urządzeń, niezależnie opanować analizy instrumentalnej i mokrej chemii.

O AAPS Centrum Szkolenia Farmaceutycznego

AAPS jest zarejestrowany jako prywatnej uczelni kariery pod prywatnym aktem uczelnie zawodowe 2005 Jeśli szukasz uczelni, która oferuje ambitnych programów w wysokich polach popytu, takich jak Pharmal, Biopharma, ochrony zdrowia, żywności, wyrobów medycznych, kosmetyków i Środowiska AAPS jest miejsce dla Ciebie. Nie czekaj na nagrody życia podjechać - Make it Happen przez uzyskanie wykształcenia, czego potrzebujesz.

AAPS jest kanadyjski premier Nauki o życiu i farmaceutyczny szkolenia kolegium. Szkoła została założona w 2003 roku, aby sprostać rosnącym wymaganiom przez producentów lepiej przygotowanych do opieki zdrowotnej i więcej praktycznie przeszkolonych kandydatów. W dostosowanych odpowiedzi AAPS został zaprojektowany i wykonany operacyjnej przez zespół doświadczonych specjalistów z branży z jednej misji w umyśle; do tworzenia profesjonalnych programów rozwoju umiejętności, które przewyższają standardy branży szkoleń ".

Zatrudnianie specjalistów z branży tylko wiodące z wieloletnim doświadczeniem, AAPS wprowadza standard dla przemysłu farmaceutycznego, spożywczego i szkolenia zdrowia i rozwoju kariery. Eksperci stale rozwijać i aktualizować programy dyplomowe i kursy certyfikatów na AAPS aby spełnić rygorystyczne wymagania przemysłu.

Trzy state-of-the-art laboratoria i nowoczesne zaplecze w klasie, w połączeniu z trwającymi rozwoju partnerstwa i konsultacji z pracodawcami i oczywiście organów regulacyjnych, pomogły AAPS osiągnąć swój unikalny i cenionych miejsce w dziedzinie edukacji i szkoleń.

AAPS jest jednym z najlepiej oceniane i najbardziej szanowanych uczelni w Ameryce Północnej. Bliskie związki branżowe, dobrze wyposażone laboratoria i profesjonalnych urządzeń pozwalają AAPS zaprojektować i zlecić programów, które produkują dobrze wykwalifikowanych absolwentów, których chętnie zatrudniani na pracy zawodowej, zarówno na wejściu i zaawansowanego.

Absolwenci AAPS cieszyć się najwyższą stopę zatrudnienia w przemyśle. Przyjdź do nas już dziś!

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Academy Of Applied Pharmaceutical Sciences (AAPS)

Ten innowacyjny program nadaje uczniom rzeczywistą sytuację w przemyśle spożywczym, kosmetycznym i farmaceutycznym. ... [+]

Ten innowacyjny program nadaje uczniom rzeczywiste osiągnięcia w przemyśle spożywczym, kosmetycznym i farmaceutycznym . Studenci QA / RA uzyskują praktyczne zrozumienie systemów jakości, takich jak GMP, HACCP, BRC i SQF, jak również różne strategie i procedury regulacyjne.

Z wydziałem wyciągniętym z branży możliwości tworzenia sieci są ogromne. Każde doświadczenie w klasie łączy doświadczenia osób z różnych dziedzin przemysłu, w tym zapewnienie i kontrolę jakości, naukę regulacyjną, badania i rozwój, produkcję i walidację, rozwój produktów, bezpieczeństwo, sanitację, badania kliniczne, sprawy medyczne i nadzór nad bezpieczeństwem farmakoterapii, biotechnologia i leki generyczne, wyrobów medycznych i produktów kombinowanych oraz marketingu i sprzedaży.... [-]

Kanada Toronto
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
46 tyg.
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Academy Of Applied Pharmaceutical Sciences (AAPS)

Technologia żywności, bezpieczeństwa i jakości Diploma Program ma na celu pomóc uczniom rozwijać ręcznie na podejście do bezpieczeństwa i jakości żywności, jednocześnie u ... [+]

Technologia żywności, bezpieczeństwa i jakości Dyplom

Technologia żywności, bezpieczeństwa i jakości Diploma Program ma na celu pomóc uczniom rozwijać ręcznie na podejście do bezpieczeństwa i jakości żywności, jednocześnie umożliwiając im możliwość zarabiania certyfikacji bezpieczeństwa żywności. Program zawiera specjalistycznej wiedzy i umiejętności niezbędnych do wdrożenia podstawowych zasad zapewnienia jakości. Dodatkowo, program ma na celu być równie przydatna dla poziomu podstawowego i dalszego rozwoju zawodowego w przemyśle spożywczym Ten program jest równie korzystne dla tych, którzy chcą uzupełniać ich wcześniej nabyte umiejętności i wiedzę poprzez modernizację. Zintegrowane podejście AAPS za daje studentom wiedzy i fundacji do opracowywania, wdrażania i utrzymania bezpieczeństwa żywności program za pomocą narzędzi takich jak GMP i HACCP w celu zapewnienia, że ​​produkty są zgodne z krajowymi i międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa i jakości.... [-]

Kanada Toronto
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
46 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

AAPS Students Conducting Experiments in the GLP Laboratory

Academy Of Applied Pharmaceuticals Sciences (AAPS)
Address
200 Consumers Road, Suite 200 North York,
M2J 4R4 Toronto, Ontario, Kanada
Witryna
Telefon
+1 416-502-2277