Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Al Baher Twoją drogą sukcesu do arabskiego!

Arabski oferuje wiele możliwości w życiu i może prowadzić do udanej przyszłości. Niezależnie od tego, czy Twoja decyzja o nauce języka arabskiego dotyczy edukacji, kariery zawodowej czy po prostu niezwykłego doświadczenia życiowego, Al Baher zapewni ci pomoc w osiągnięciu twoich celów. Wybierz spośród naszych różnych kursów języka arabskiego, a nasi przyjaźni i profesjonalni instruktorzy poprowadzą Cię płynnie. Na kursie poznasz studentów z różnych krajów i przeżyjesz doświadczenia, których nigdy nie zapomnisz. Nasze piękne, nowoczesne centrum językowe znajduje się w kompleksie Al Batoul położonym w Abdoun, jednym z najnowocześniejszych obszarów w Amman - Jordanii. Ze względu na wyjątkową lokalizację nasi studenci mają łatwy dostęp do różnych restauracji, kawiarni, klubów sportowych i parków. Oferujemy również różnorodne opcje zakwaterowania, zabawne zajęcia towarzyskie, studia nad historią i kulturą Bliskiego Wschodu.

Dlaczego warto wybrać Al Baher?

Al Baher Arabski Language Training Center zapewnia kompleksową, opartą na dowodach naukę języka arabskiego dla uczniów na wszystkich poziomach zaawansowania i poprzez bezpieczne środowiska kulturowe. Założona w 2005 roku i zlokalizowana w Jordanii, Amman, misja Al Baher ma na celu wspieranie uczniów języka arabskiego w ich rozwoju zawodowym, osobistym i akademickim poprzez różnorodne kursy zanurzeniowe i instruktażowe. Al Baher oferuje swoje usługi poprzez zaangażowanych, wykształconych instruktorów z dużym doświadczeniem w rozwoju języka. Ucz się i doskonal swój arabski z nami, aby uzyskać wyjątkowe i zmieniające życie doświadczenie. Obiecujemy Ci świetne środowisko do nauki, zabawne i ciekawe lekcje, profesjonalnych nauczycieli, zakwaterowanie w dobrej cenie i możliwość poznania jednego z najbardziej ekscytujących miast na świecie.

Metodyka nauczania

Kierując się komunikatywnym podejściem, aby zapewnić kompleksową, opartą na dowodach naukę języka arabskiego dla szerokiego grona studentów poprzez różnorodne programy (w tym immersję, zajęcia w klasie i kształcenie na odległość), każdy z tych programów jest przykładem naszego zaangażowania w dostarczanie najwyższych standardów w języku arabskim instrukcja językowa.

Aby zapewnić angażujące i odpowiednie ramy dla uczenia się, nasze lekcje koncentrują się na różnych tematach, które różnią się od spraw bieżących do codziennych. Dzięki naszym profesjonalnym i przyjaznym nauczycielom nasi uczniowie będą mogli wybierać tematy, które wzbudzą zainteresowanie, dyskusję i debatę w klasie.

Każdy uczeń będzie miał możliwość zaangażowania się w język poprzez branie udziału w dyskusjach w klasie, oprócz pracy nad umiejętnościami językowymi, indywidualnie, w parach lub w małych grupach. Gdy uczniowie poznają innych kolegów z klasy i różne kultury na całym świecie, będą również uczyć się poprawnej wymowy arabskiej, powiększać i poszerzać swoje słownictwo, uczyć się gramatyki, aby móc poprawnie zbudować zdanie. Ostatecznie nasi uczniowie będą mogli wyrazić siebie w dokładny i właściwy sposób, wszystko po arabsku!

Nasz cel

Naszą misją jest wspieranie uczniów języka arabskiego w ich rozwoju zawodowym, osobistym i akademickim poprzez różnorodne kursy zanurzeniowe i instruktażowe. Przekroczenie oczekiwań uczniów poprzez oferowanie wyjątkowych usług, nauczanie poprzez innowacje i stosowanie aktualnych, dostosowanych do potrzeb stylów nauczania. Dążenie do bycia najlepszymi w arabskich programach językowych przy zachowaniu konkurencyjnych stawek.

Każdy uczeń, zarówno na poziomie 1, jak i 5, jest zachęcany i oczekuje się, że będzie aktywnie uczestniczyć w zajęciach, co promuje nacisk naszego programu na rozwijanie umiejętności konwersowania po arabsku.

Opracowanie i ocena programu nauczania

Nasz program opracowują nasi dwujęzyczni, profesjonalni native arabscy ​​specjaliści. Ich innowacyjne podejście i ciągłe badania przyczyniają się do utrzymania Al Baher na czele postępu w zakresie metod i technologii nauki języka. Zawsze monitorują potrzeby naszych studentów, aby zagwarantować wysoką jakość naszych kursów.

Na początku swojej drogi do nauki uczniowie Al Baher przystępują do testu kwalifikacyjnego, aby określić ich poziom arabski, a następnie dołączają do zajęć z innymi uczniami na tym samym poziomie, na podstawie których otrzymują ciągłą ocenę poprzez samouczki klasowe, prace domowe i regularny poziom testy.

Generowane są raporty, które zawierają szczegółowe informacje na temat mocnych i słabych stron, a także ogólny postęp każdego ucznia.

Nasz zespół

Centrum szkolenia języka arabskiego Al Baher zatrudnia 14 wykształconych i doświadczonych pracowników, którzy zapewniają przyjazną, uprzejmą, wydajną, terminową i punktualną obsługę. Niezawodne i profesjonalne standardy centrum są utrzymywane przez naszych zmotywowanych dwujęzycznych, dobrze wyszkolonych instruktorów języka arabskiego z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Są entuzjastyczni, życzliwi i co najważniejsze - każdy z nich jest w pełni certyfikowany i akredytowany przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego, aby utrzymać nasze uporządkowane i kompleksowe zajęcia. Są wybierani z wysokim stopniem recenzji, ponieważ są kluczem do tego, aby uczynić arabską zabawę i skutecznie.

Nasi instruktorzy dostarczają dokumentację wnioskodawcom w odpowiednim czasie (np. Informacje z testu / rozmowy kwalifikacyjnej), a następnie odpowiednio powiadamiają kandydatów o frekwencji na testach i wywiadach. Instruktorzy dostarczają wnioskodawcom wyniki i znaczące informacje zwrotne na temat testów i wywiadów tak wcześnie, jak to możliwe, i nadal monitorują wybrane metody oraz ich skuteczność i skuteczność.

Dzięki naszej energii, wiedzy i pasji do nauczania języka arabskiego, naszym celem jest pomóc uczniom odnieść sukces w globalnej społeczności, w Al Baher mamy zespół ludzi, aby powitać Cię i sprawić, że poczujesz się jak w domu. Zapytaj ich o sprawy akademickie, zajęcia towarzyskie lub najlepsze miejsce, gdzie dostaniesz dobrą kawę! Są dla ciebie, mogą towarzyszyć Ci w wielu organizowanych przez nas działaniach społecznych. Będą twoimi przewodnikami podczas odkrywania ciebie i twoich nowych międzynarodowych przyjaciół.

Kampus

Nasze centrum znajduje się w (Abdoun), jednym z najnowocześniejszych obszarów w Ammanie w Jordanii.

Znajduje się w Al Batoul Complex, nowym luksusowym budynku, który zawiera wiele miłych sklepów i wiele innych udogodnień, oprócz jego niezwykłej lokalizacji, która może łatwo połączyć uczniów z różnymi restauracjami, klubami sportowymi, parkami i znajduje się w odległości spaceru od Taj Mall, jedno z najnowszych centrów handlowych w Ammanie. W pięciopiętrowym centrum handlowym znajdują się liczne sklepy specjalistyczne, sklep spożywczy (Cozmo), kilkanaście knajpek i kawiarni oraz przestronne kina. Idealna lokalizacja i zrelaksowany sposób na życie w Al Baher oferuje studentom wyjątkową okazję do nauki.

Zajęcia prowadzone są w komfortowej instytutowej szkole, w której uczniowie korzystają z lekcji w klasycznych klimatyzowanych salach lekcyjnych, wyposażonych w wygodne stoły i krzesła, ustawionych w sposób umożliwiający uczniom swobodną interakcję ze sobą. Każda sala lekcyjna jest wyposażona w duży ekran o wysokiej technologii, aby utrzymać naszych uczniów w kontakcie ze światem zewnętrznym i uzyskać przywilej korzystania z najnowszych metod nauczania naszych instruktorów przy użyciu pomocy dydaktycznych audio / wideo. Studenci korzystają z bezpłatnego korzystania z naszej bezprzewodowej sieci Wi-Fi i terminali, są zaproszeni do relaksu, nauki lub odrabiania zadań domowych w naszym gabinecie wyposażonym w komputery, które są dla nich przystępne.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Al Baher Arabic Language Training Center

Al-Baher oferuje dwa kursy zanurzeniowe, które są oferowane przez cały rok i nie są ograniczone do naszego zwykłego kalendarza programu. ... [+]

Al-Baher oferuje dwa kursy zanurzeniowe, które są oferowane przez cały rok i nie są ograniczone do naszego zwykłego kalendarza programu.

* Intensywne zanurzenie: (4 - 12 tygodni)

Kurs koncentruje się na zanurzeniu uczniów w autentycznym arabskim środowisku na krótki czas. Jest preferowany przez studentów, którzy chcą poprawić lub utrzymać istniejący poziom arabski lub przygotować się do pracy w kraju arabskim

* Długotrwałe zanurzenie: (3 - 12 miesięcy)

Kurs ten zachęca studentów do otaczania się w języku intensywną instrukcją. Uczniowie przechodzą test monitorujący oprócz tygodniowych planów lekcji z jasnymi, wspólnie określonymi celami. Poprzez różnorodne programy nauczania, zajęcia zapewniają odpowiednie i odpowiednie umiejętności: mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie. Większy nacisk kładzie się na szczególne zainteresowania uczniów i zastosowania języka.... [-]

Jordania Amman
Otwarta rekrutacja
Język angielski
1 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Kursy

Al Baher Arabic Language Training Center

Al Baher oferuje kursy przygotowujące do takich egzaminów, które będą podstawowym krokiem do sukcesu, a przy pomocy naszych doświadczonych i profesjonalnych instruktorów ... [+]

Przegląd

Uczniowie mają różne cele, które chcą osiągnąć, takie jak pragnienie kariery w międzynarodowym środowisku lub zdobycie przewagi konkurencyjnej na swojej ścieżce kariery. Inni mogą chcieć uczęszczać na arabskojęzyczny uniwersytet lub szukać lepszych możliwości przyszłego zatrudnienia. Aby móc osiągnąć wyżej wymienione cele, studenci muszą wziąć jeden lub więcej egzaminów wymienionych poniżej. Al Baher oferuje kursy przygotowujące do takich egzaminów, które będą podstawowym krokiem do sukcesu, a przy pomocy naszych doświadczonych i profesjonalnych instruktorów zapewnimy najlepsze wyniki.

INTERMENCY LANGUAGE ROUNDTABLE (ILR)

Interagency Language Roundtable (ILR) to nieoficjalna federalna organizacja międzyagencyjna, ustanowiona w celu koordynacji i wymiany informacji na temat działań związanych z językiem na poziomie federalnym. Służy jako pierwszorzędny sposób dla departamentów i agencji rządu federalnego, aby śledzić postępy i wdrażanie technik i technologii do nauki języków, używania języka, testowania języka i innych działań związanych z językiem.... [-]

Jordania Amman
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Al Baher Arabic Language Training Center

Jeśli Twoim celem jest rozwinięcie płynności posługiwania się naszym dialektem (Ammiya / potoczne), AL-Baher oferuje ten program, aby zmaksymalizować codzienną interakcję ... [+]

Przegląd:

Jeśli Twoim celem jest rozwinięcie płynności posługiwania się naszym dialektem (Ammiya / potoczne), AL-Baher oferuje ten program, aby zmaksymalizować codzienną interakcję i komunikację, Uczniowie będą mogli używać języka arabskiego w duchu wielokulturowym, który może pomóc im poszerzyć ich horyzonty i poszerzają swoje sieci społecznościowe.

3 - Przeczytaj i zrozum krótkie i proste teksty lub wiadomości od znajomych i najważniejsze informacje w reklamach zawierających znane słowa słownictwa.

4- Pisz zrozumiałe teksty dotyczące znanych tematów opisujących doświadczenia, zdarzenia, uczucia i reakcje.... [-]

Jordania Amman
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 - 10 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Al Baher Arabic Language Training Center

Niewielka indywidualna uwaga może naprawdę przejść długą drogę! Prywatna lekcja oznacza spersonalizowaną koncentrację na Tobie. Otrzymasz niepodzielną uwagę nauczyciela, ... [+]

Niewielka indywidualna uwaga może naprawdę przejść długą drogę! Prywatna lekcja oznacza spersonalizowaną koncentrację na Tobie. Otrzymasz niepodzielną uwagę nauczyciela, a także wskazówki i opinie, które są specyficzne dla Ciebie i Twoich celów.

Jeśli chcesz znacznie poprawić swój poziom w krótkim czasie i skierować swoją naukę do określonych obszarów, zapisz się na kurs indywidualny w Al Baher i zmaksymalizuj swoje postępy poprzez prywatne lekcje. Jest to najbardziej elastyczny i osobisty dostępny kurs, który jest oferowany przez cały rok na żądanie. Lekcje prywatne mogą odbywać się w dni lub wieczory w zależności od dostępności instruktorów.... [-]

Jordania Amman
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Al Baher Arabic Language Training Center

Modern Standard Arabic (MSA) to oficjalny język arabski. Można go pisać i mówić, nie ma różnicy między formą pisemną i ustną. W swojej formie pisemnej MSA jest językiem l ... [+]

Przegląd:

Modern Standard Arabic (MSA) to oficjalny język arabski. Można go pisać i mówić, nie ma różnicy między formą pisemną i ustną. W swojej formie pisemnej MSA jest językiem literatury i mediów (książek, gazet, znaków drogowych, znaków sklepów itp.)

Forma mówiona to język używany w telewizji, w rządzie i parlamencie oraz przy oficjalnych okazjach (konferencje, seminaria itp.)

Program MSA w Al-Baher jest podzielony na cztery poziomy: (Początkujący - Przed-średniozaawansowany i Zaawansowany) kursy te zapewniają płynną transmisję dla uczniów zaczynając od poziomu początkującego aż do poziomu zaawansowanego, zgodnie ze standardami ramy odniesienia dla języków (CEFR).... [-]

Jordania Amman
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 - 12 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku