Al Baher Arabic Language Training Center

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Al Baher Twoją drogą sukcesu do arabskiego!

Arabski oferuje wiele możliwości w życiu i może prowadzić do udanej przyszłości. Niezależnie od tego, czy Twoja decyzja o nauce języka arabskiego dotyczy edukacji, kariery zawodowej czy po prostu niezwykłego doświadczenia życiowego, Al Baher zapewni ci pomoc w osiągnięciu twoich celów. Wybierz spośród naszych różnych kursów języka arabskiego, a nasi przyjaźni i profesjonalni instruktorzy poprowadzą Cię płynnie. Na kursie poznasz studentów z różnych krajów i przeżyjesz doświadczenia, których nigdy nie zapomnisz. Nasze piękne, nowoczesne centrum językowe znajduje się w kompleksie Al Batoul położonym w Abdoun, jednym z najnowocześniejszych obszarów w Amman - Jordanii. Ze względu na wyjątkową lokalizację nasi studenci mają łatwy dostęp do różnych restauracji, kawiarni, klubów sportowych i parków. Oferujemy również różnorodne opcje zakwaterowania, zabawne zajęcia towarzyskie, studia nad historią i kulturą Bliskiego Wschodu.

Dlaczego warto wybrać Al Baher?

Al Baher Arabski Language Training Center zapewnia kompleksową, opartą na dowodach naukę języka arabskiego dla uczniów na wszystkich poziomach zaawansowania i poprzez bezpieczne środowiska kulturowe. Założona w 2005 roku i zlokalizowana w Jordanii, Amman, misja Al Baher ma na celu wspieranie uczniów języka arabskiego w ich rozwoju zawodowym, osobistym i akademickim poprzez różnorodne kursy zanurzeniowe i instruktażowe. Al Baher oferuje swoje usługi poprzez zaangażowanych, wykształconych instruktorów z dużym doświadczeniem w rozwoju języka. Ucz się i doskonal swój arabski z nami, aby uzyskać wyjątkowe i zmieniające życie doświadczenie. Obiecujemy Ci świetne środowisko do nauki, zabawne i ciekawe lekcje, profesjonalnych nauczycieli, zakwaterowanie w dobrej cenie i możliwość poznania jednego z najbardziej ekscytujących miast na świecie.

Metodyka nauczania

Kierując się komunikatywnym podejściem, aby zapewnić kompleksową, opartą na dowodach naukę języka arabskiego dla szerokiego grona studentów poprzez różnorodne programy (w tym immersję, zajęcia w klasie i kształcenie na odległość), każdy z tych programów jest przykładem naszego zaangażowania w dostarczanie najwyższych standardów w języku arabskim instrukcja językowa.

Aby zapewnić angażujące i odpowiednie ramy dla uczenia się, nasze lekcje koncentrują się na różnych tematach, które różnią się od spraw bieżących do codziennych. Dzięki naszym profesjonalnym i przyjaznym nauczycielom nasi uczniowie będą mogli wybierać tematy, które wzbudzą zainteresowanie, dyskusję i debatę w klasie.

Każdy uczeń będzie miał możliwość zaangażowania się w język poprzez branie udziału w dyskusjach w klasie, oprócz pracy nad umiejętnościami językowymi, indywidualnie, w parach lub w małych grupach. Gdy uczniowie poznają innych kolegów z klasy i różne kultury na całym świecie, będą również uczyć się poprawnej wymowy arabskiej, powiększać i poszerzać swoje słownictwo, uczyć się gramatyki, aby móc poprawnie zbudować zdanie. Ostatecznie nasi uczniowie będą mogli wyrazić siebie w dokładny i właściwy sposób, wszystko po arabsku!

Nasz cel

Naszą misją jest wspieranie uczniów języka arabskiego w ich rozwoju zawodowym, osobistym i akademickim poprzez różnorodne kursy zanurzeniowe i instruktażowe. Przekroczenie oczekiwań uczniów poprzez oferowanie wyjątkowych usług, nauczanie poprzez innowacje i stosowanie aktualnych, dostosowanych do potrzeb stylów nauczania. Dążenie do bycia najlepszymi w arabskich programach językowych przy zachowaniu konkurencyjnych stawek.

Każdy uczeń, zarówno na poziomie 1, jak i 5, jest zachęcany i oczekuje się, że będzie aktywnie uczestniczyć w zajęciach, co promuje nacisk naszego programu na rozwijanie umiejętności konwersowania po arabsku.

Opracowanie i ocena programu nauczania

Nasz program opracowują nasi dwujęzyczni, profesjonalni native arabscy ​​specjaliści. Ich innowacyjne podejście i ciągłe badania przyczyniają się do utrzymania Al Baher na czele postępu w zakresie metod i technologii nauki języka. Zawsze monitorują potrzeby naszych studentów, aby zagwarantować wysoką jakość naszych kursów.

Na początku swojej drogi do nauki uczniowie Al Baher przystępują do testu kwalifikacyjnego, aby określić ich poziom arabski, a następnie dołączają do zajęć z innymi uczniami na tym samym poziomie, na podstawie których otrzymują ciągłą ocenę poprzez samouczki klasowe, prace domowe i regularny poziom testy.

Generowane są raporty, które zawierają szczegółowe informacje na temat mocnych i słabych stron, a także ogólny postęp każdego ucznia.

Nasz zespół

Centrum szkolenia języka arabskiego Al Baher zatrudnia 14 wykształconych i doświadczonych pracowników, którzy zapewniają przyjazną, uprzejmą, wydajną, terminową i punktualną obsługę. Niezawodne i profesjonalne standardy centrum są utrzymywane przez naszych zmotywowanych dwujęzycznych, dobrze wyszkolonych instruktorów języka arabskiego z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Są entuzjastyczni, życzliwi i co najważniejsze - każdy z nich jest w pełni certyfikowany i akredytowany przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego, aby utrzymać nasze uporządkowane i kompleksowe zajęcia. Są wybierani z wysokim stopniem recenzji, ponieważ są kluczem do tego, aby uczynić arabską zabawę i skutecznie.

Nasi instruktorzy dostarczają dokumentację wnioskodawcom w odpowiednim czasie (np. Informacje z testu / rozmowy kwalifikacyjnej), a następnie odpowiednio powiadamiają kandydatów o frekwencji na testach i wywiadach. Instruktorzy dostarczają wnioskodawcom wyniki i znaczące informacje zwrotne na temat testów i wywiadów tak wcześnie, jak to możliwe, i nadal monitorują wybrane metody oraz ich skuteczność i skuteczność.

Dzięki naszej energii, wiedzy i pasji do nauczania języka arabskiego, naszym celem jest pomóc uczniom odnieść sukces w globalnej społeczności, w Al Baher mamy zespół ludzi, aby powitać Cię i sprawić, że poczujesz się jak w domu. Zapytaj ich o sprawy akademickie, zajęcia towarzyskie lub najlepsze miejsce, gdzie dostaniesz dobrą kawę! Są dla ciebie, mogą towarzyszyć Ci w wielu organizowanych przez nas działaniach społecznych. Będą twoimi przewodnikami podczas odkrywania ciebie i twoich nowych międzynarodowych przyjaciół.

Kampus

Nasze centrum znajduje się w (Abdoun), jednym z najnowocześniejszych obszarów w Ammanie w Jordanii.

Znajduje się w Al Batoul Complex, nowym luksusowym budynku, który zawiera wiele miłych sklepów i wiele innych udogodnień, oprócz jego niezwykłej lokalizacji, która może łatwo połączyć uczniów z różnymi restauracjami, klubami sportowymi, parkami i znajduje się w odległości spaceru od Taj Mall, jedno z najnowszych centrów handlowych w Ammanie. W pięciopiętrowym centrum handlowym znajdują się liczne sklepy specjalistyczne, sklep spożywczy (Cozmo), kilkanaście knajpek i kawiarni oraz przestronne kina. Idealna lokalizacja i zrelaksowany sposób na życie w Al Baher oferuje studentom wyjątkową okazję do nauki.

Zajęcia prowadzone są w komfortowej instytutowej szkole, w której uczniowie korzystają z lekcji w klasycznych klimatyzowanych salach lekcyjnych, wyposażonych w wygodne stoły i krzesła, ustawionych w sposób umożliwiający uczniom swobodną interakcję ze sobą. Każda sala lekcyjna jest wyposażona w duży ekran o wysokiej technologii, aby utrzymać naszych uczniów w kontakcie ze światem zewnętrznym i uzyskać przywilej korzystania z najnowszych metod nauczania naszych instruktorów przy użyciu pomocy dydaktycznych audio / wideo. Studenci korzystają z bezpłatnego korzystania z naszej bezprzewodowej sieci Wi-Fi i terminali, są zaproszeni do relaksu, nauki lub odrabiania zadań domowych w naszym gabinecie wyposażonym w komputery, które są dla nich przystępne.

Lokalizacje

Amman

Address
Al Masarrah street 5 ,Zahran, Amman , Jordan
Amman, Gubernatorstwo Ammanu, Jordania