Przeczytaj oficjalny opis

CAMBRIDGE INTERNATIONAL COLLEGE ZAPEWNIA akredytowane, profesjonalne badania, szkolenia i edukacja z Wielkiej Brytanii, dla mężczyzn i kobiet na całym świecie ambitne dla udanej kariery

Cambridge International College jest szanowany, doświadczony, skuteczny i profesjonalny instytucją w dziedzinie badań, szkoleń i edukacji. Nacisk Kolegium, a naszym priorytetem numer jeden, jest bardzo prosta; to jest:

"Aby zapewnić profesjonalne, niedrogie, wysokiej jakości kursów, które zapewniają naszym członkom wiedzy, zrozumienia, umiejętności i kompetencji, a które pozwolą naszym członkom, aby uzyskać dobrą pracę i osiągnięcia sukcesu zawodowego".

Oto kolejne 10 części informacji, aby wiedzieć o Cambridge International College, które mamy nadzieję, że znajdziesz to istotne, interesujące i pocieszające:

 • Początki Cambridge International College sięgają 1935 (2015 było 80-lecie). W 1935 roku czterech panów - JJ przedsiębiorczości Cleaver, akademik Dr Joseph Lee, nauczyciel David Hume i administrator Leslie Cowham - zebrało się w Cambridge i Londynie, aby stworzyć instytucję, która ma pozytywny wpływ na życie milionów mężczyzn i kobiet w krajach na całym świecie - i wciąż robi więc 80 lat później.
 • działaniach i obszary specjalizacji Kolegium obejmują profesjonalnego pisania, rozwój i produkcję studiów i materiałów szkoleniowych z koncentracji na działalności gospodarczej, zarządzania i administracji, a także szeroki wachlarz dziedzin pokrewnych, takich jak rachunkowości, marketingu i HR. Te materiały studyjne stanowią integralną część (wliczone w cenę) zatwierdzonego, zatwierdzonym i akredytowanym zawodowej kariery-Study rozwoju i programy szkoleniowe i programy oferowane wyższe, prowadzące do uzyskania dyplomów i Szkolnictwa Awards.
 • Wyższa Szkoła jest akredytowana, zatwierdzony, zatwierdzone i uznane w Wielkiej Brytanii i na całym świecie w tym przez The British Institute dla uczenia się i rozwoju, EDI (Education Development International), Międzynarodowe Stowarzyszenie Kształcenia na Odległość (IADL), Instytut Przywództwa i Zarządzania (ILM) , oceny i akredytacji placówek edukacyjnych (EALP), Krajowa Rada Akredytacyjna, TEVETA i inni. Uczelnia uzyskała również prestiżową Bild Znak Jakości jest zarejestrowanym Provider UK Learning (UKRLP), a także jest zarejestrowana w organach takich jak Departament Rozwoju Międzynarodowego.
 • Uczelnia oferuje obecnie ponad 100 różnych tytułów oczywiście, i regularnie dodaje nowe przedmioty, które spełniają wymagania ambitnych mężczyzn i kobiet, którzy szukają sukcesu zawodowego, z całego świata. Ponadto, Kolegium może niekiedy - na specjalne zamówienie - dostosowane i przygotowane specjalnie tytuły Oczywiście, w szczególności różnych specjalności w programach matur oraz EBA oferowanych.
 • W danym momencie Kolegium zwykle ma członków z pomiędzy 100 a 125 narodów i krajów na całym świecie, dzięki czemu Kolegium prawdziwie międzynarodową instytucją. Obecny drukowane Prospekt dysponuje członków kolegium i absolwentów z ponad 65 z tych krajów. Wielokrotnie pokoleń tej samej rodziny - ojców / matek i ich synów / córek - badali się i osiągnął swoje nagrody od Kolegium.
 • Obecna dyrektorka Cambridge International College jest dr Stephen M Lawson, wysoko ceniony, bardzo doświadczony, znany pedagog. Dr Stephen Lawson odwiedził wszystkie kontynenty świata, a wraz z pracownikami College i menedżerów posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie potrzeb badawczych i zawodowych ambitnych mężczyzn i kobiet na całym świecie. Dr Stephen Lawson jest bratankiem jednego z założycieli Kolegium dr Jospeh Lee i został zaangażowany w poprawę warunków życia setki tysięcy członków (studentów i uczniów) oraz ich rodzin na całym świecie.
 • Podczas gdy większość posłów, którzy studiują w - albo, którzy studiowali z - Kolegium zrobić poprzez profesjonalne metody kształcenia na odległość Kolegium Kolegium ma również ponad 50 organizacje partnerskie na całym świecie, które zapewniają szeroki zakres usług, w tym: pomoc kandydaci do rejestracji w College i bycie lokalnym punktem kontaktowym; niektóre filie zapewniają również wykład, klasie lub wsparcie samouczka, który może być w niepełnym wymiarze czasu lub pełnym wymiarze czasu pracy lub w godzinach wieczornych lub w weekendy; oraz transfer inwigilacji / nadzór egzaminu.
 • Średnio od 30% do 60% Membership Kolegium - zapisał Członków (uczniów i studentów) - składa się z mężczyzn i kobiet, którzy zostali zalecanych lub wprowadzonych do Kolegium przez Członków przeszłych lub obecnych lub którzy ponownie włączonych do dalszych badań z Kolegium po ukończeniu poprzedniego kursu z Kolegium.
 • Minimalny wiek badaniu z CIC jest 18; nie ma maksymalnego limitu wieku, choć uważamy, że najstarszą osobą zapisać było 84 lat; to był dżentelmenem - lekarz - z Trynidadu i Tobago w Indiach Zachodnich, który otwarcie nowej działalności medycznej, a kto chciał wiedzieć, jak go uruchomić sprawnie i skutecznie. Obecny Vice Principal of Cambridge International College, który znajdował się na wycieczkę do Indii Zachodnich w tym czasie, był w stanie przedstawić lekarza ze swoim Diploma in Business Management & Administration, z udziałem żony i przyjaciół, lekarza, i grupą innych Użytkownicy, którzy niedawno ukończyli studia CIC; pozostaje jednym z wicedyrektor ulubione historie z jego ponad 20 lat z Kolegium.
 • Kolegium zajmuje bardzo poważnie swoją akredytowane i zatwierdzony status, jej wiarygodności i zatwierdzeniu i wysoką reputację i standardy (i Kolegium chętnie niech sukcesy Użytkownika świadczą o jakości i stanu College - tej strony, regularne biuletyny i pomaturalne publikacje podają przykłady wiadomości, raporty i sukcesów członków). W ramach jego statusu zatwierdzonego i akredytowanych Kolegium jest regularnie kontrolowane przez wykwalifikowanych i upoważnionych organów, które obejmuje: rygorystyczny audyt procesów zapewniania jakości; Normy treści, struktury i oceny w odniesieniu do świadczenia programów nauczania; Jakość szkoleń i edukacyjnej; utrzymanie odpowiednich celów i warunków ich realizacji; dostarczanie wysokiej jakości uczenia się i rozwoju.

HISTORIE SUKCESÓW

"Dziękuję pomaga mi uaktualnić moją naukę który również pomógł mi uzyskać wstęp do Instytutu Kształcenia Wyższej dla mojego świadectwa podyplomowych w zakresie zarządzania projektami. Z moich studiów w college'u moja nowa firma wyprzedza mi pożyczkę dla mnie zapłacić moje opłat. "

Kardynał Danial Langton pisał z Ghany

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Cambridge International College

Celem tego programu jest przygotowanie kompetentnych, doświadczonych, skutecznych i szanowanych biznesmenów, przedsiębiorców, administratorów i zarządców. ... [+]

Wykonawczy Business Administration Elastyczny, przyjemny i WYSOKIEJ JAKOŚCI międzynarodowego programu oferowane OBSZERNYCH KOBIET I MĘŻCZYZN Dążąc do uzyskania udanych i skutecznych przywódców, kadry kierowniczej i menedżerów wyższego szczebla.

Celem tego programu jest przygotowanie kompetentnych, doświadczonych, skutecznych i szanowanych biznesmenów, przedsiębiorców, administratorów i zarządców. W tym programie można badać szereg ważnych, ciekawych, technicznych, praktycznych i specjalistycznych przedmiotów, i będzie w stanie szybko i przyjemnie nauczyć od profesjonalnie wyprodukowanych studiów i materiałów szkoleniowych przygotowanych przez wiodących ekspertów. Istnieje również możliwość przygotowania projektu biznesowego, aby zmieszać praktyczną i teoretyczną wiedzę zdobytą oraz zwiększyć zdolność analitycznego. Program będzie znacznie poprawić swoje umiejętności i kompetencje i zabrać swoją wiedzę i zaufanie do wyższych poziomów. Program ten jest twoja droga do udanej kariery poziomie wykonawczym, a możliwość specjalizacji w działalności gospodarczej, zarządzania i administracji.... [-]

Jersey Święty Piotr
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cambridge International College

Aby odnieść sukces w skali globalnej właściciele firm, personel, pracownicy i menedżerowie muszą być przeszkoleni, aby zrozumieć, handel międzynarodowy - Program ten będz ... [+]

Dyplom na International Business & Trade Praktycznym i przystępnym wprowadzeniem do sukcesu Business International, importu i eksportu; PROGRAM również określono i wyjaśniono czynników, które muszą zostać uwzględnione w celu opracowania skutecznego planu marketingowego eksport.

Aby odnieść sukces w skali globalnej właściciele firm, personel, pracownicy i menedżerowie muszą być przeszkoleni, aby zrozumieć, handel międzynarodowy - Program ten będzie produkować kierowników i pracowników, którzy mają dobre zrozumienie handlu międzynarodowego, są wyposażone w wiedzę i umiejętności, aby pomóc w działalności gospodarczej, aby odnieść sukces na arenie międzynarodowej. Eksport nie jest zajęcie dla przeszkolonych kierowników sprzedaży; eksportu może być satysfakcjonujące i opłacalne, jeśli jest ona prowadzona w sposób profesjonalny i skuteczny, jeśli międzynarodowa strategia marketingowa jest rozwijany; tak Program ten uczy, jak ocenić potencjał eksportowy i dopasowanie produktu '' i znaczenie produktów spełniających norm i wymogów kulturowych krajów docelowych. Zajmuje się koncepcji marketingowych i narzędzi, i wyjaśnia skuteczne koncepcje i strategie marketingowe użyć do wejścia na rynki docelowe. Bada cenową, transport i logistyka, waluty, dokumentacji i ubezpieczenia, a prawo dotyczące umów międzynarodowych; i daje praktyczne, pomocny i kompleksową podstawę do wymagań udanego importu i eksportu.... [-]

Jersey Święty Piotr
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cambridge International College

Program koncentruje się na planowanie, organizowanie i kontrolowanie logistyka, Materiały & Supply Chain Management - Działania kluczowe elementy skutecznego zarządza ... [+]

Dyplom w zakresie logistyki, materiałów i Zarządzanie Łańcuchem Dostaw Ten wielki program przewiduje Czesne NA Szeroki zakres działań podejmowanych w nowoczesnej logistyki, Obróbka materiału i zarządzania łańcuchem dostaw, w tym: fizyczne DYSTRYBUCJI, gospodarki materiałowej, transportu, ułatwienie, obsługi klienta, zarządzania dostawami, kolejność przetwarzania, zaopatrzenia, magazynowania, inwentaryzacja CONTROL kompletacji zamówień i rozrządowych, pakowania i wysyłki, PROJECT MANAGEMENT logistyki.

Program koncentruje się na planowanie, organizowanie i kontrolowanie logistyka, Materiały & Supply Chain Management - Działania kluczowe elementy skutecznego zarządzania w każdym przedsiębiorstwie - i obejmuje planowanie strategiczne i podejmowanie decyzji jako istotny element procesu zarządzania. Program jest idealny dla menedżerów i pracowników wszystkich szczebli, którzy biorą udział w działaniach logistycznych lub w celu zapewnienia, że ​​produkty i usługi są udostępniane klientom (lub klientów i adresatów) w czasie i miejscu, w warunkach i formie pożądane, w sposób efektywny, opłacalny i efektywny kosztowo sposób.... [-]

Jersey Święty Piotr
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cambridge International College

Popularny program, który zapewnia specjalistyczną wiedzę z zakresu bankowości i zarządzania finansowego, z solidnym zrozumieniem lub wielu ważnych aspektach działalności ... [+]

Dyplom z wyróżnieniem na Bankowości, Finansów i Zarządzania PROGRAM który zawiera szczegółowe i interesujące wiedzy i zrozumienia NA ważnych obszarów kariera bankowość, finanse, biznes i zarządzanie nimi.

Popularny program, który zapewnia specjalistyczną wiedzę z zakresu bankowości i zarządzania finansowego, z solidnym zrozumieniem lub wielu ważnych aspektach działalności i zaawansowanego zarządzania i administracji. Posiadanie wyróżnieniem Grupy Dyplom wykazuje wiedzę i umiejętności i wskazuje, że jego posiadacz ma kompetencje, wiedzę i potencjał, aby z powodzeniem stać się starszy menedżer, administrator lub wykonawczej w swoim wybranym kierunku studiów, aw przemyśle ogólnym, zarządzanie, biznes , bankowość, finanse i inne profesje karierze.... [-]

Jersey Święty Piotr
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
21 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cambridge International College

Program ten wyjaśnia temat nowoczesnego zarządzania i administracji - jak planować, koordynować, kontrolować, motywować i ołów - i jak rozumieć i kontrolować praktycznych ... [+]

Dyplom z wyróżnieniem na Zarządzania i Bezpieczeństwa Pracy Jest to idealne PROGRAM dla obecnych menedżerów, kierowników, właścicieli firm i pracowników z HR i / lub zdrowia i bezpieczeństwo rolę - i każdy pragnie przystąpić do jednego z powyższych. Skupiając się na zostaniu świetnego menadżera, ale również obejmuje ważnej dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz różnych zobowiązań prawnych ORGANIZACJI pracownikom, personel i innych.

Program ten wyjaśnia temat nowoczesnego zarządzania i administracji - jak planować, koordynować, kontrolować, motywować i ołów - i jak rozumieć i kontrolować praktycznych, teoretycznych i prawne aspekty zarządzania BHP. Wyjaśnia funkcje, role i obowiązki zarządców i administratorów, a także o działaniach administracji i zarządzania - i jak być kompetentny, dobrze poinformowani i proaktywne żłobie z dobrego zrozumienia prawnych i spraw BHP. Posiadanie wyróżnieniem dyplom Grupa wykazuje wiedzę i umiejętności i wskazuje, że jego posiadacz ma kompetencje, wiedzę i potencjał, aby z powodzeniem stać się starszy menedżer, administrator lub wykonawczej.... [-]

Jersey Święty Piotr
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
21 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Dyplom absolwenta

Cambridge International College

Program ten analizuje koncepcje marketingowe ze strategicznego punktu widzenia, a także zapewnia ramy dla marketingu i zarządzania myślenia; uzna, jak podejmować strategi ... [+]

Opanowanie Zarządzania Graduate Diploma dotyczącej strategii marketingowej Program, który stanowi praktyczny, strategicznych, zarządzającego PODEJŚCIE do marketingu w celu zrównoważenia CELÓW Organizacja i zasoby PRZECIW potrzeb i możliwości na rynku.

Program ten analizuje koncepcje marketingowe ze strategicznego punktu widzenia, a także zapewnia ramy dla marketingu i zarządzania myślenia; uzna, jak podejmować strategiczne planowanie i rozwijanie strategii rynkowej rdzenia; zdefiniowanie i rynki segmentu, budowania relacji poprzez zadowolenie klientów, jakość, wartość i usługi; i osiągnąć wzrost. Marketing odgrywa kluczową rolę gospodarczą - pomaga zidentyfikować potrzeby klienta i chce i określa, które rynków docelowych firma może służyć i jak najlepiej to zrobić; marketing następnie pomaga kierować zaprojektowanie odpowiednich produktów, usług i programów, które służą te rynki. Program ten obejmuje następujące podstawowe pojęcia i jak stosować nowoczesne marketingu strategicznego, w tym firm produktów i usług, rynków konsumenckich i biznesowych, profit i non-profit, firm krajowych i globalnych oraz małych i dużych firm.... [-]

Jersey Święty Piotr
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku