Cambridge International College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

CAMBRIDGE INTERNATIONAL COLLEGE ZAPEWNIA akredytowane, profesjonalne badania, szkolenia i edukacja z Wielkiej Brytanii, dla mężczyzn i kobiet na całym świecie ambitne dla udanej kariery

Cambridge International College jest szanowany, doświadczony, skuteczny i profesjonalny instytucją w dziedzinie badań, szkoleń i edukacji. Nacisk Kolegium, a naszym priorytetem numer jeden, jest bardzo prosta; to jest:

"Aby zapewnić profesjonalne, niedrogie, wysokiej jakości kursów, które zapewniają naszym członkom wiedzy, zrozumienia, umiejętności i kompetencji, a które pozwolą naszym członkom, aby uzyskać dobrą pracę i osiągnięcia sukcesu zawodowego".

Oto kolejne 10 części informacji, aby wiedzieć o Cambridge International College, które mamy nadzieję, że znajdziesz to istotne, interesujące i pocieszające:

  • Początki Cambridge International College sięgają 1935 (2015 było 80-lecie). W 1935 roku czterech panów - JJ przedsiębiorczości Cleaver, akademik Dr Joseph Lee, nauczyciel David Hume i administrator Leslie Cowham - zebrało się w Cambridge i Londynie, aby stworzyć instytucję, która ma pozytywny wpływ na życie milionów mężczyzn i kobiet w krajach na całym świecie - i wciąż robi więc 80 lat później.
  • działaniach i obszary specjalizacji Kolegium obejmują profesjonalnego pisania, rozwój i produkcję studiów i materiałów szkoleniowych z koncentracji na działalności gospodarczej, zarządzania i administracji, a także szeroki wachlarz dziedzin pokrewnych, takich jak rachunkowości, marketingu i HR. Te materiały studyjne stanowią integralną część (wliczone w cenę) zatwierdzonego, zatwierdzonym i akredytowanym zawodowej kariery-Study rozwoju i programy szkoleniowe i programy oferowane wyższe, prowadzące do uzyskania dyplomów i Szkolnictwa Awards.
  • Wyższa Szkoła jest akredytowana, zatwierdzony, zatwierdzone i uznane w Wielkiej Brytanii i na całym świecie w tym przez The British Institute dla uczenia się i rozwoju, EDI (Education Development International), Międzynarodowe Stowarzyszenie Kształcenia na Odległość (IADL), Instytut Przywództwa i Zarządzania (ILM) , oceny i akredytacji placówek edukacyjnych (EALP), Krajowa Rada Akredytacyjna, TEVETA i inni. Uczelnia uzyskała również prestiżową Bild Znak Jakości jest zarejestrowanym Provider UK Learning (UKRLP), a także jest zarejestrowana w organach takich jak Departament Rozwoju Międzynarodowego.
  • Uczelnia oferuje obecnie ponad 100 różnych tytułów oczywiście, i regularnie dodaje nowe przedmioty, które spełniają wymagania ambitnych mężczyzn i kobiet, którzy szukają sukcesu zawodowego, z całego świata. Ponadto, Kolegium może niekiedy - na specjalne zamówienie - dostosowane i przygotowane specjalnie tytuły Oczywiście, w szczególności różnych specjalności w programach matur oraz EBA oferowanych.
  • W danym momencie Kolegium zwykle ma członków z pomiędzy 100 a 125 narodów i krajów na całym świecie, dzięki czemu Kolegium prawdziwie międzynarodową instytucją. Obecny drukowane Prospekt dysponuje członków kolegium i absolwentów z ponad 65 z tych krajów. Wielokrotnie pokoleń tej samej rodziny - ojców / matek i ich synów / córek - badali się i osiągnął swoje nagrody od Kolegium.
  • Obecna dyrektorka Cambridge International College jest dr Stephen M Lawson, wysoko ceniony, bardzo doświadczony, znany pedagog. Dr Stephen Lawson odwiedził wszystkie kontynenty świata, a wraz z pracownikami College i menedżerów posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie potrzeb badawczych i zawodowych ambitnych mężczyzn i kobiet na całym świecie. Dr Stephen Lawson jest bratankiem jednego z założycieli Kolegium dr Jospeh Lee i został zaangażowany w poprawę warunków życia setki tysięcy członków (studentów i uczniów) oraz ich rodzin na całym świecie.
  • Podczas gdy większość posłów, którzy studiują w - albo, którzy studiowali z - Kolegium zrobić poprzez profesjonalne metody kształcenia na odległość Kolegium Kolegium ma również ponad 50 organizacje partnerskie na całym świecie, które zapewniają szeroki zakres usług, w tym: pomoc kandydaci do rejestracji w College i bycie lokalnym punktem kontaktowym; niektóre filie zapewniają również wykład, klasie lub wsparcie samouczka, który może być w niepełnym wymiarze czasu lub pełnym wymiarze czasu pracy lub w godzinach wieczornych lub w weekendy; oraz transfer inwigilacji / nadzór egzaminu.
  • Średnio od 30% do 60% Membership Kolegium - zapisał Członków (uczniów i studentów) - składa się z mężczyzn i kobiet, którzy zostali zalecanych lub wprowadzonych do Kolegium przez Członków przeszłych lub obecnych lub którzy ponownie włączonych do dalszych badań z Kolegium po ukończeniu poprzedniego kursu z Kolegium.
  • Minimalny wiek badaniu z CIC jest 18; nie ma maksymalnego limitu wieku, choć uważamy, że najstarszą osobą zapisać było 84 lat; to był dżentelmenem - lekarz - z Trynidadu i Tobago w Indiach Zachodnich, który otwarcie nowej działalności medycznej, a kto chciał wiedzieć, jak go uruchomić sprawnie i skutecznie. Obecny Vice Principal of Cambridge International College, który znajdował się na wycieczkę do Indii Zachodnich w tym czasie, był w stanie przedstawić lekarza ze swoim Diploma in Business Management & Administration, z udziałem żony i przyjaciół, lekarza, i grupą innych Użytkownicy, którzy niedawno ukończyli studia CIC; pozostaje jednym z wicedyrektor ulubione historie z jego ponad 20 lat z Kolegium.
  • Kolegium zajmuje bardzo poważnie swoją akredytowane i zatwierdzony status, jej wiarygodności i zatwierdzeniu i wysoką reputację i standardy (i Kolegium chętnie niech sukcesy Użytkownika świadczą o jakości i stanu College - tej strony, regularne biuletyny i pomaturalne publikacje podają przykłady wiadomości, raporty i sukcesów członków). W ramach jego statusu zatwierdzonego i akredytowanych Kolegium jest regularnie kontrolowane przez wykwalifikowanych i upoważnionych organów, które obejmuje: rygorystyczny audyt procesów zapewniania jakości; Normy treści, struktury i oceny w odniesieniu do świadczenia programów nauczania; Jakość szkoleń i edukacyjnej; utrzymanie odpowiednich celów i warunków ich realizacji; dostarczanie wysokiej jakości uczenia się i rozwoju.

HISTORIE SUKCESÓW

"Dziękuję pomaga mi uaktualnić moją naukę który również pomógł mi uzyskać wstęp do Instytutu Kształcenia Wyższej dla mojego świadectwa podyplomowych w zakresie zarządzania projektami. Z moich studiów w college'u moja nowa firma wyprzedza mi pożyczkę dla mnie zapłacić moje opłat. "

Kardynał Danial Langton pisał z Ghany

Lokalizacje

Święty Piotr

Address
Heron House
JE3 7BY Święty Piotr, Święty Piotr, Jersey
Telefon
+44 534 485485