Yokohama Design College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

YDC, Yokohama Design College , jest jedną z wiodących szkół zawodowych, które uczą Designs, również znaną w Japonii z japońskiej edukacji na wysokim poziomie.

YDC znajduje się w Jokohamie, zaledwie 30 minut drogi od centrum Tokio, zaledwie 1 minutę spacerem od najbliższej stacji, bardzo dogodne miejsce.

W YDC mamy 3 szkoły w jednym budynku, szkoła języka japońskiego, szkoła projektowania, liceum, studenci zagraniczni i japońscy studenci korzystają z tego samego sprzętu, udogodnień, z łatwością mogących nawiązać przyjaźnie z mieszkańcami Japonii, cieszyć się wymianą językową / kulturową.

Yokohama to miasto bayside z połączeniem kultury multi i ekskluzywnej interpretacji świata i rozwija się funkcjonalnie co roku, wypełnione odpowiednimi środowiskami, aby studiować design. Ta szkoła agresywnie promuje wykłady w terenie z wykorzystaniem charakterystyki lokalizacji, takich jak fotografowanie / filmowanie w dzielnicy Minatomirai, szkicowanie w Red Brick Park i oglądanie w Yokohama Museum.

Obecnie mamy 420 studentów, 180 w dziale języka japońskiego, 170 w dziale Design, 70 w dziale High School.

W dziale języka japońskiego mamy studentów z około 25 krajów na całym świecie.

Uczą się japońskiego dla własnego celu, Uniwersytet w Japonii, zajęcia artystyczne (Uniwersytet Artystyczny, Szkoła Zawodowa) po prostu doświadczają życia w kraju jego marzeń, doświadczenia zawodowego ... ..

YDC oferuje wiele opcjonalnych darmowych programów pomagających naszym uczniom osiągnąć ich marzenie, a także działania mające na celu poznanie japońskich kultur / sposobu myślenia itp.

Nauczyciele i pracownicy YDC myślą w pierwszej kolejności: "Niech twoje marzenia się spełnią !!!"

Oferujemy również krótki kurs trem dla studentów, którzy nie mogą przyjechać do Japonii na dłuższy okres z powodu studiów lub harmonogramu pracy. Możesz przyjechać do Japonii z wizą tymczasową, zatrzymać się i uczyć tutaj przez 3 miesiące.

Lokalizacje

Jokohama

Address
1-33-6 Chuo, Nishi-ku, Yokohoma-shi, Kanagawa-ken
220-0051 Jokohama, Prefektura Kanagawa, Japonia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium