J.F. Oberlin University Summer Session

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Latem JF Oberlin University otwiera swoje drzwi jeszcze szerszym światu

Letnia sesja na JF Oberlin University to czterotygodniowy intensywny program na przedmieściach Tokio. Kursy oferowane w 2018 roku będą dwiema biznesowymi, dwiema klasami kulturalnymi i dwoma kursami języka japońskiego, z których wszystkie są opracowywane na podstawie kursów, które są już częścią regularnego programu nauczania JFOU. Każdy kurs pozwala uczestnikom na bezpośrednie doświadczenie poprzez nie tylko teoretyczne studia, ale także wycieczki terenowe i wykłady prowadzone przez profesjonalistów-gości. Po zakończeniu każdego kursu uczestnicy otrzymają oficjalny zapis z JF Oberlin University (2kredyty / kurs).

  • Rozsądna cena
  • Kursy oferowane w języku angielskim
  • Klasy oparte na dyskusji
  • Kursy kredytowe
  • Brak wymogu języka japońskiego

O JFOU

JF Oberlin University ma prawie 9000 studentów, w tym absolwentów i studentów z zagranicy. Każdego roku mamy około 550 zagranicznych studentów zapisanych na uniwersytet. Mamy również ponad 140 partnerskich szkół w ponad dwudziestu krajach i regionach na całym świecie. Nasi japońscy studenci zdobywają praktyczne doświadczenie dzięki różnorodnym programom, w tym nie tylko nauce języka i programom wymiany akademickiej, ale także programom wolontariackim i stażom. Uczelnia założyła pięć zagranicznych biur w celu prowadzenia różnorodnych działań w wymianie międzynarodowej i wspierania studentów studiujących za granicą .

Tokio

Obszar specjalnej ochrony obejmuje 621 kilometrów kwadratowych i liczy 9 ​​milionów mieszkańców. Przyciąga odwiedzających nie tylko z zagranicy, ale także z całej Japonii, z koncentracją przedsiębiorstw i obiektów handlowych, dobrze rozwiniętą siecią komunikacyjną oraz niezliczonymi placówkami kulturalnymi i turystycznymi. Biura Tokyo Metropolitan Government, nowo odrestaurowanego budynku Tokyo Station i Tokyo Skytree to tylko kilka przykładów miejsc pełnych historii i tradycji. Nieustannie generując nowe punkty zainteresowania, Tokio jest niewątpliwie jednym z najbardziej zaawansowanych na świecie .

Machida

Współistnienie "starej dobrej natury z tradycją" i "nowej kultury" to wielki urok turystycznego miasta Machida. Miasto cechuje się centrami handlowymi, świetnym jedzeniem i różnymi atrakcjami. Z Machidy można łatwo dojechać do centrum Tokio.

Lokalizacje

Tokio

Address
3758 Tokiwa-machi, Machida-shi, Tokyo 194-0294 Japan
Tokio, Japonia