J.F. Oberlin University Summer Session

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

= Uwaga =

Niestety JF Oberlin University (JFOU) musi ogłosić odwołanie sesji letniej 2020 z powodu epidemii koronawirusa.

O JFOU

JF Oberlin University ma prawie 9000 studentów, w tym absolwentów i studentów z zagranicy. Każdego roku mamy około 550 zagranicznych studentów zapisanych na uniwersytet. Mamy również ponad 140 partnerskich szkół w ponad dwudziestu krajach i regionach na całym świecie. Nasi japońscy studenci zdobywają praktyczne doświadczenie dzięki różnorodnym programom, w tym nie tylko nauce języka i programom wymiany akademickiej, ale także programom wolontariackim i stażom. Uczelnia założyła pięć zagranicznych biur w celu prowadzenia różnorodnych działań w wymianie międzynarodowej i wspierania studentów studiujących za granicą .

Tokio i Machida

Obszar specjalnej ochrony obejmuje 621 kilometrów kwadratowych i liczy 9 ​​milionów mieszkańców. Przyciąga odwiedzających nie tylko z zagranicy, ale także z całej Japonii, z koncentracją przedsiębiorstw i obiektów handlowych, dobrze rozwiniętą siecią komunikacyjną oraz niezliczonymi placówkami kulturalnymi i turystycznymi. Biura Tokyo Metropolitan Government, nowo odrestaurowanego budynku Tokyo Station i Tokyo Skytree to tylko kilka przykładów miejsc pełnych historii i tradycji. Nieustannie generując nowe punkty zainteresowania, Tokio jest niewątpliwie jednym z najbardziej zaawansowanych na świecie .

Machida

Współistnienie "starej dobrej natury z tradycją" i "nowej kultury" to wielki urok turystycznego miasta Machida. Miasto cechuje się centrami handlowymi, świetnym jedzeniem i różnymi atrakcjami. Z Machidy można łatwo dojechać do centrum Tokio.

Lokalizacje

Tokio

Address
3758 Tokiwa-machi, Machida-shi, Tokyo 194-0294 Japan
Tokio, Japonia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium