Beppu Mizobe Gakuen College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kursy na departamenty i Beppu Mizobe Gakuen College Beppu Mizobe Gaken Kolegium składa się z czterech działów, w jakich istnieją różne kursy 2-letnich. Dwa z tych działów, Wydział Projektowania i współczesnego życia Departament Żywności i Żywienia, opracowali specjalne kursy dla studentów, jak opisano poniżej. Chodź doświadczenie wszystko, co mamy do zaoferowania i inwestować w swoją przyszłość w Mizobe!

Departament współczesnego życia Design: Spełnionego dwuletni program z bogatych treści programu nauczania w połączeniu z "hands on" doświadczeń i silnego wsparcia ze wydziale studenci pracują w kierunku uzyskania weryfikacji w swoich dziedzinach. Studenci są w stanie podjąć klas, które ich interesują się od innych programów nauczania przedmiotów, które umożliwia im uzyskanie specjalistycznych informacji w ich własnym czasie, ale także uczyć się szeroki zakres tematów.

Departament Żywności i Żywienia: Dział ten ma na celu stworzenie kulinarnych specjalistów i dietetyków, którzy są dobrze wyszkoleni w specjalistycznej wiedzy na temat żywienia, żywności i przygotowywania żywności i zdrowia. Studenci są w stanie uzyskać różne certyfikaty i umiejętności, które są korzystne podczas polowania pracy, podczas gdy są zapisani bez żadnych dodatkowych kosztów poza wyznaczonymi płatności czesnego, które jest najprawdopodobniej związane dlaczego każdego roku wskaźnik zatrudnienia absolwentów tego działu przekracza 90%. Jest jedno "International Student Course" w tym dziale.

Wydział edukacji wczesnoszkolnejJest to program dwuletniego szkolenia dla studentów, których celem jest stać się instruktorzy w zakładach opieki dziennej lub przedszkola. Istnieją inne certyfikaty i licencje, które studenci mogą uzyskać za pośrednictwem swoich badań, takich jak "Odpoczynek" i "instruktorów Pomocników Peer."

Departament Pracowników Służby CertyfikowanychDział ten służy do wspierania certyfikowanych pracowników opieki, którzy są w stanie komunikować się płynnie z osób starszych i niepełnosprawnych, a którzy posiadają umiejętności, aby zapewnić wsparcie prac domowych i codziennego życia, przy jednoczesnym poszanowaniu praw jednostki.

Wymiana międzynarodowa i Zajęcia dla studentów zagranicznych Beppu Mizobe Gakuen College Jest to stosunkowo mała Junior College, jednak zdajemy sobie sprawę jak ważne jest rozszerzenie na całym świecie i rozkoszować się żywiołowość, że studenci zagraniczni wnieść do naszego kampusu. Chociaż studenci zagraniczni mogą mieć trudności w pierwszym z japońskich badań i innych naukowców, istnieją liczne wsparcie wykładowców i pracowników, które będą pomagać w przezwyciężeniu początkowych problemów.

Biegłość w języku japońskim jest oczywiście ważny, zwłaszcza w zakresie poszukiwania pracy w Japonii. Jednak wiedza o kulturze japońskiej i etykiety jest tak samo ważne. Mimo rygoru z naukowcami, Beppu Mizobe Gakuen College chce również studentom do zabawy i zapewnia wiele działań i doświadczeń, które pozwolą im na obserwację i spróbować własnych sił w japońskich tradycyjnych sztukach takich jak układanie kwiatów, ceremonia herbaty, ubieranie w kimono , japoński gotowania, i wiele innych. Są to wyjazdy w teren w ciągu roku, wizyty w japońskich szkołach podstawowych, udział w lokalnych festiwalach, zaangażowanie w wolontariat i wiele możliwości do wymiany z miejscową ludnością. Istnieje studenckie działają kluby kulturalne (Tea Ceremony Club, Klub Kultury chińskie, itp), kluby sportowe (Japoński łucznictwo, pływanie, koszykówka, itd.), Na terenie kampusu, że studenci mają do niego dołączyć.

Lokalizacja Kampus Beppu Mizobe Gakuen College znajduje się w Kyushu, południowym-najbardziej wyspie czterech wysp, które tworzą w Japonii. Aby być bardziej szczegółowe, Beppu Mizobe Gakuen College znajduje się w Beppu City w prefekturze Oita. Beppu Miasto jest miastem średniej wielkości około 120 tysięcy i jest sąsiedniego miasta do stolicy prefektury w Oita Oita City. Beppu słynie z gorących źródeł, około 2.700 sprężyn w Beppu sam, i jego wiosennej turystyki "na gorąco", które przynosi wiele osób do tego miasta każdego roku, aby odpocząć i cieszyć się pięknymi krajobrazami okolicy.

Wielu zagranicznych studentów obraz większych miastach Tokio i Osace, kiedy obraz Japonii w ich umysłach, jednak jesteśmy dumni mogąc zaoferować studentom, co te miasta nie może - spojrzenie na "prawdziwej" Japonii. Kiusiu jest szczególnie znany gospodarstwa na japońskiej tradycji i lokalnych smak, które mogą być trudniejsze do znalezienia w ośrodkach miejskich kraju.

Beppu jest bezpieczny środowiska i tanie koszty utrzymania oprócz jego lokalizacja i bliskość do innych krajów azjatyckich, że jest to idealne miejsce dla studentów zagranicznych, aby rozpocząć swoje życie w Japonii.

Lokalizacje

Beppu

Address
Yubinbango 874-8567
Beppu, Oita Prefecture Kamegawachuo cho 29-10

Beppu, Prefektura Ōita, Japonia